Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857: Kale

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Küçük boyunun altında büyük bir beyin varmış bage de ilginç, anlaşmadan önce 2 tekme 1 tokat görsek fena olmaz

O yüzden mi Aokiji, denizciler için en büyük tehlike Doftur, Akainuya söyle peşine amiralleri göndersin, diyor. :) Dof bariz amiral dengi bir karakterdi ve tüm ada birleşti anca yenebildiler. Big Mam için de aynı şey olacak. Herkes toplanacak ve Big Mam düşecek. :)
Dof tartısmasına girmek istemem . Sadece şunu diyeyim orda bahsedilen dofun gücü değildi Dofun yer altı ve Kaido ile olan baglantılarıydı. Fark ettiysen Kaido dofun yenıldıgını duyunca Luffynın posterıne vurmaya başladı . Aokiji haklıydı. Canavarı kızdırdılar.

Elitleri havada uçuran yonkouydu. O yüzden ana o kadar kolay düşmemeli bu kadın yonkou diyorum.
Bende düşebileceğini zannetmiyorum ama Roger,WB farklı diğer yonkoular farklı güç farkı bile belli ediyor roger kral WB kral olmaya en yakın kişi diğerleri ise güçlü ama WB ye karşı güç veya statü sahibi değiller. ( Kısacası Roger ve WB farklı bir rakip BM bunlara göre daha basit daha kolay yenilebilir )

Türkçe çevirisini okuyunca daha mantıklı hale geldi. Eğer tüm güvenlikten Bege sorumlu ise , C.C'yi çıkarması hiç zor olmaz. Ayrıca tanınmaması için kendi adamları gibi giydirmesi ve boynuzları gözükmesin diye saçlarını o hale getirmesi gayet mantıklı. O kısa anda Pekoms'u bile kendi yanına çekmek isteyen Bege , C.C'yi illaki ister. İşin içinde C.C olunca da gerisi hayal gücüne kalır. Zehirli pasta mı , uyku gazı mı , Shinokuni mi...

Bende düşebileceğini zannetmiyorum ama Roger,WB farklı diğer yonkoular farklı güç farkı bile belli ediyor roger kral WB kral olmaya en yakın kişi diğerleri ise güçlü ama WB ye karşı güç veya statü sahibi değiller. ( Kısacası Roger ve WB farklı bir rakip BM bunlara göre daha basit daha kolay yenilebilir )
Aynı fikirdeyim. Ama aralarındada cok fark yoktur. Wb amiral üstüydü diğer yonkoular amirale denk bence. Yinede çok çok büyük güç farkı var bizimkilerle.

Bölümü okudum baya beğendim. Luffy'nin aklında bir şeyler var. Bege tam döveceği tipte bir adam. Ki direkte belirtti bunu. Ama Jinbei'nin anlatıkları da mantıklı geldi.

Ayrıca Luffy'e reddemeyeeceği teklif olarak ne yapacak baya meraklandım.:D

Bi organizasyonun liderini öldürüp ortaya çıkan karışıklığı izleme muhabbeti = Big Mom ölecek. Son sayfadaki eleman Caesar diyorum ben biraz imaj değişikliği yapılmış gibi sadece, hapishaneden çıkarıp üstünü başını düzeltmişler gibi. Bege Pekoms, (Ceasar), Jinbe, Luffy gibi bulduğu her yardım imkanını değerlendirmeye çalışırken Germa ile iletişime geçmemiş olmasına ihtimal vermiyorum, Germa'da olayların farkında ama rol yapıyorlar büyük ihtimal. Muhtemelen "yeraltı dünyasının imparatorları" denilen elemanlarda ihanete dahil olacak. Big Mom'ın iki kızı ihanetten haberdar ama anlaşılan duruma pek bi itirazları yok, bu aile içinden başka ihanetlerde olabileceği anlamına gelebilir. Bomba Mom'ın elinde patlayacak. Hala kitap hapishanelerinden bir şeyler çıkma ihtimali var.

Ufak ufak biriken çok fazla şey var. Ama yinede bir yonkou'nun bu şekilde yenilmesi pek hoş olmaz, daha önemli birkaç koz daha lazım..
Bomba demişşken baa daki bomba hala duruyor ve onu aççacaktı galiba al sana LinLine bir nerf daha.

Aynı fikirdeyim. Ama aralarındada cok fark yoktur. Wb amiral üstüydü diğer yonkoular amirale denk bence. Yinede çok çok büyük güç farkı var bizimkilerle.
BM bizimkiler tarafından indirilmez ama indirilme yolunu bizimkiler açar buradan eli boş gidince tayfa aynı sözler kaido içinde söylenecek

BM bizimkiler tarafından indirilmez ama indirilme yolunu bizimkiler açar buradan eli boş gidince tayfa aynı sözler kaido içinde söylenecek
Kaidoyu indirirlerse gıkım çıkmaz. Minkler aşırı güçlü ve wanodaki samuraylardan bir kaçıda bizimkilerin tarafında olcak. Kaidonun ordusuyla bi şekilde başeder onlar. Eski wb korsanlarından Jozu Wista ve Marcodaan herhangi biri gelse bile bunlarda canavar 3lüden birini tutar. bizim iki davasa güçlü mink var. Ayrıca zoro va sanji orda olacak yani tayfa tam kadro olacak ve 5 süpernova vs Kaido killeride dışta tuttum. yani orda yıne biri koluna hasar verir biri dalagına zarar verir son vurusu luffy yapar. bi şekilde olur. Ama burda müttefik yok hiç bi halt yok. Düğünden gelenleri bekleyecez artık. Oda efendinin yapacagı hamlelerı bekleyecez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık