Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olaya daha basit açıdan bakarsak, Pekoms'u vuran Bege'nin Bobin'i de kendi adamlarına vurdurması oldukça olası. Oradaki adamlar da Bege'nin mafya bozuntusu adamları da çıkabilir. Olayları çok dallandırıp budaklandırmadan basit biçimde de Oda çizmek istemiş ve gölgelerinin de mafya adamlarının şapkalı paltolu görüntüsü imajını vermek istemiştir. Biz de her zamanki gibi öküz altında buzağı aramayı sevdiğimizden apışıp kalmış olabiliriz. 2 hafta sonra ters köşe olacağız gibi :)

O değil de Sanjinin çektikleri hakkaten farklı bir boyutta. Ailen öldürülür başkası tarafından bu çok acıdır, itilirsin kakılırsın istenmezsin vs ama bu adam doğumundan itibaren daha ağır bi çile çekmeye başlamış. Kendi ailesi onca eziyet etmiş. Kendisini en çok seven kişi bile bunlara gülmek zorunda kalmış. Onca acı, sıkıntı, anne ölmüş, baba ve kardeşler şerefsiz tam buradan kaçtı gitti sen kalk çalıştığın gemide korsanlara yakalan sonra malum olaylar olur, bi tayfaya gel buradan da tüm tayfa zorluklar atlatın ama eğitim zamanı gelince bi tek sen en istemediğin yere tıkıl kal, bakın Luffy az çok kendisine uyan bir ortamda yanında Ray var, Zoro Mihawkın adasında Mihawk gelene kadar ölmesin diye de yanına Perona konulmuş, Usopp yemekler ve bitkilerle dolu bi yerde ve bu bitkilerden tonla silah malzemesi çıktı, Nami hava biliminin içine düştü, Chopper antik zamanlardan beri biriktirilmiş kitaplarla dolu tıp kütüphanesi buldu, Franky dahi bi adamın projeleri içinde idi, Robin desen devrim ordusunda bizim gariban Sanji yemeden içmeden bi ada dolusu adamdan kaçsın dayak yesin, en son da bu arcta yaşadıkları.
Nedir la bu, adamın çilesi ne zaman bitecek?
Sanji'ye kızgınım ama bu yazdıklarını okuyunca da içim acıdı :ühü:bu acıların son bulması gerek bu arc Luffy için hayatını verir böylece itibarını da geri kazanmış olur Marry gibi bir veda ohh mis :D

Sanji Winsmoke

Bölümü okuduğumda uzun bir süre boş boş sırıttım :)

Ah be sanji, şunu başta yapaydın ya :D

O karaltılara tekrar baktım da. En sağdaki harbiden Drake'e çok benziyor. Soldaki de Bege gibi ama ortadakini çıkaramadım.

Sanji'ye kızgınım ama bu yazdıklarını okuyunca da içim acıdı :ühü:bu acıların son bulması gerek bu arc Luffy için hayatını verir böylece itibarını da geri kazanmış olur Marry gibi bir veda ohh mis :D
Seriyi Martin yazsa böyle olabilirdi. Belki de Luffy'i öldürüp Sanji'ye daha da büyük acı çektirirdi :)

Abi Big Mam ın bölgelerine dışarıdan kimse giremez zaten onu geçelim ama eğer Bege içinde süprizler saklıyorsa neden olmasın. Bonney in ittifak olarak düşünemedim nedense internette Mam ın kızı olduğuna dair o kadar şey yazılı ki bilemedim. Bana kalırsa o karaltı Bege ve adamlarıdır. Hatta Bege bile aralarında olmayabilir. Zaten Bege uzun zamandır yok kesin bir haltlar yiyordur.

Aslında kızı diye bakılıyor ama rol model almıştır ve belki de geçmek istiyordur. Nasıl Luffy, Shanks'ı da yenecek. Bu da onu. Aha Bonney geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık