Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı ben Drake tam görev adamı gibi durmuyor mu :D
Benim bunla ilgili teorim vardı hatırlarsın.Law ile anlaştı diyordum önceden.

Zaten bu adam en az Law kadar bilgili,akıllı,planlı bir adam.Px ışınlarını görünce hemen durumu kavrıyor.Denizcilerin içinde olduğu için güç dengelerini de iyi biliyor.Bu adam ne Kid gibi ne de Smoker gibi bilinçsizce saldırıp yara almaz mesela.Law kadar zeki değildir hemen arkasındadır o konuda ama Law'dan daha tecrübeli gözüküyor.

Sende seziyorum bi Bobbin sevgisi.

Sanji reis kaptanının yüzüne bile bakmakta zorluk çekmesi, yanlış yaptığının farkında olması filan gerçekten güzel. aptal bi velet gibi davranmıyor yaşadık bunu zamanında ama benim adıma yetmez.
Başka şeyler bekliyorum şu olaylar bi bitsin gemiye bir binek hele sonra artık amuda mı kalkar bilemiyecem. :D

Karasakal ise o, ben şimdiden Usopp avatarı yapam. :a:
Sevimliydi kereta suçsuz yere dayak yedi.

Daha önce yazan oldu mu bilmiyorum ama şu orta panelin sol altındaki kişiler soldan sağa Bege,Urouge ve X-Drake gibi.

Benim bunla ilgili teorim vardı hatırlarsın.Law ile anlaştı diyordum önceden.

Zaten bu adam en az Law kadar bilgili,akıllı,planlı bir adam.Px ışınlarını görünce hemen durumu kavrıyor.Denizcilerin içinde olduğu için güç dengelerini de iyi biliyor.Bu adam ne Kid gibi ne de Smoker gibi bilinçsizce saldırıp yara almaz mesela.Law kadar zeki değildir hemen arkasındadır o konuda ama Law'dan daha tecrübeli gözüküyor.
Aynen hatırlıyorum. Drakete fena bir hava var ya çok tehlikeli çıkıcak bence :D

Benim düşüncelerime göre ,
1- en soldakinin BEGE olma olasılığı yüksek çünkü ; şekil ve boy olarak andırıyor. Ayrıca Bobbin vurulduğunda kan damlaları yere büyüyerek noktasal dökülmüş yani Bobbin yürürken yavaşlamış ivmesini kaybetmiş ve düşmüş. Sanki yavaş yavaş gücünü kaybetmiş. Bu bana , ona kairoseki mermi atıldığı olasılığını düşündürdü. Buda tam Bege ve içindeki adamlarının işi.

2- Ortaki kişi fazlasıyla Teach'i andırıyor lakin bunun olmasını istemiyorum çünkü Teach'de BM'e saldırmaya karar verirse bir yonkou'u toplam 30 bölümde toprağa vermiş oluruz. AMA BM'in düşmemesi ve hıncının tamamının Luffy'lere yönlendirmesi tam bizim BB'lik bir hareket. Çay partisinin karışacağı belli neden akşamdan geldiler? Kimse Mom'ı uyandırmaya cesaret edemiyor. Bundan faydalanıp 2 komutanı kalmış adadan Kitabeleri çalıp kaçabilirler. Bege'in gücü bunun için ideal. Şayet bu gerçekleşirse BM tüm öfkesini Luffy'lere yönlendirir. Bege'in 'luffy'nin bıraktığı izlerden gidiyorum' tarzı bir lafı vardı. Bu olay ve planlar için söylemiş olması mümkün. Planlama mı dedim? tabiki Marshall D. Teach. Savaşmadan ve BM'in öfkesini kazanmadan kitabeleri alıp uzamak.

3- En sağdaki kişi bana çok fazla Laffitte'yi andırdı. Bege - Teach -Laffitte 3'üde pistol kullanan karakterler. Ayrıca Laffite'in şapkasını andırıyor bana. Bunların da dışında Laffitte'in hipnoz gücü buraya kadar ellerini kollarını sallayarak gelmelerini sağlar! Üstüne Bege'de kamufle işini garantiye alır tank formuyla. Şimdi en sağdaki karakterin beli ince Laffitte gibi ayrıca Laffitte uçabilen bir karakter. Lakin yağmur?! Yağan sağanak yağmur bana göre uçmasını engelliyor. Ayrıca başka dikkatimi çeken şey ise ; silahların sesi neredeyse duyulmuyor lakin köpeğin sesi gayet net. Ve Bobbin sırtından yara almasına rağmen köpek Bobbin'e doğru havlıyor. Sanki köpeğin sesi ile silah seslerini bastırmak istiyorlarmış gibi. Bu Laffitte'in yapabileceği bir şey.

Bege-Teach-Laffitte 3'lüsü gibime geldi bunlar bana.

Arkadaşlar orada görünen o 3 kişinin Niji - ichiji- judge olma ihtimali var mı sizce ? Bence boyutlarına bakarsak olabilirliği mümkün diye düşünüyorum. Şuanda senaryoya biraz aykırı ama ihtimal dahilinde

Arkadaşlar orada görünen o 3 kişinin Niji - ichiji- judge olma ihtimali var mı sizce ? Bence boyutlarına bakarsak olabilirliği mümkün diye düşünüyorum. Şuanda senaryoya biraz aykırı ama ihtimal dahilinde
Pek onlara benzemiyorlar Bence. Hepsinin şapkası var gibi duruyor ama olabilir de Tabi neden olmasın ? Judge en son içmeyi burada bırakalım demişti. Belki de ondan sonra icraata başlayacakları için böyle söyledi. Ayrıca Germa'nın teknolojisi de çok ileride ve Bobbin'i saf dışı bırakmak için tabanca ya da başka bir silah kullanmış olmaları muhtemel. Şu dakikadan sonra herşey olabilir. Birkaç farklı ihtimal var.

O değil de Sanjinin çektikleri hakkaten farklı bir boyutta. Ailen öldürülür başkası tarafından bu çok acıdır, itilirsin kakılırsın istenmezsin vs ama bu adam doğumundan itibaren daha ağır bi çile çekmeye başlamış. Kendi ailesi onca eziyet etmiş. Kendisini en çok seven kişi bile bunlara gülmek zorunda kalmış. Onca acı, sıkıntı, anne ölmüş, baba ve kardeşler şerefsiz tam buradan kaçtı gitti sen kalk çalıştığın gemide korsanlara yakalan sonra malum olaylar olur, bi tayfaya gel buradan da tüm tayfa zorluklar atlatın ama eğitim zamanı gelince bi tek sen en istemediğin yere tıkıl kal, bakın Luffy az çok kendisine uyan bir ortamda yanında Ray var, Zoro Mihawkın adasında Mihawk gelene kadar ölmesin diye de yanına Perona konulmuş, Usopp yemekler ve bitkilerle dolu bi yerde ve bu bitkilerden tonla silah malzemesi çıktı, Nami hava biliminin içine düştü, Chopper antik zamanlardan beri biriktirilmiş kitaplarla dolu tıp kütüphanesi buldu, Franky dahi bi adamın projeleri içinde idi, Robin desen devrim ordusunda bizim gariban Sanji yemeden içmeden bi ada dolusu adamdan kaçsın dayak yesin, en son da bu arcta yaşadıkları.
Nedir la bu, adamın çilesi ne zaman bitecek?

Kanjuro olayını unuttunuz mu?
Mangaka öyle bir gölge çizmişti ki Gaban olabilir demiştik. O açıdan çizime çok takılmayın.

Mantıken de Teach öyle bir çöp için hamle yapmaz. En fazla Auger falan sıkar. Ki ben buna ihtimal vermiyorum. Onlar işin içine girerse çok karışır işler, toparlaması zor olur. Bir yonko görürse de bence Bobbin çok şaşırır. Siz lanet herifler sözü basit kalıyor.

Bonney ve Urouge düşüncesi bana makul geldi. Luffy herkesin saygısını kazanacak. Novaları bu noktada düşman yapmak yerine ittifak yapıp gözlerine sokacak sanırım Luffy'nin farkını. Law bizzat gördü misal. Hani yakından görmek, gazetede Luffy şunu yaptı şeklinde okumak gibi olmaz. Daha etkili olur. Teoride yonkoya dalacak adamlar sadece kaptan Kaido'yu görünce dağıldılar misal.

Diğer novaları da Kaido arcta aradan çıkarır,olur biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık