Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reiju'ya amenna ama diğer leşleri bırak üstünden geçsinler.Şu Oda'nın tayfayı iyilik meleği gösterme, insanlık dersi mesajları bazen çok zorlama duruyor.

O bakışı Luffy'e atıyormuş Sanjiye bak sen.
Herifler Nami'yi satın almayı konuşuyor, kızın ırzına geçmeyi planladıkları açıkça belli, bizimkisi bunları bırakıp gidemiyor. Bir de Luffy'i sürüklüyor şimdi peşinden. İyice fıtık oldum bu bölümde olanlara. Spoiler geldiğinde ne güzel işler tatlıya bağlanıyor diyordum ki içeriği görünce...

Açıklamasındaki 1. maddeye Zoro ne diyecek acaba?
Dedikleri gayet açık.

Annesine yemek vermesi ile Luffy yemwk verme sahneleri aynı la. Çok seviyorum böyle şeyleri. BM iner artık. Zaten ben ilk başta iner diyordumda. Sanjinin ailesi kafamı karıştırmıştı. :D insin ya cezam neyse çekerim. :(

O zaman Bobbin'i vuranlar bu Vinsmoke'den biri mi diyorsun.

Bunlar bildiğin sevinçten içiyor Mom bizden artık kimse bizi durduramaz kafası .

O üç kişi kimse Bobbin'i vuran onlar önemli. Bege ise herif sıka sıka gidiyor planla.
Ne kadar gölgelenmiş olsa da ateş etmiş o 3 kişi.Bunu yapanda bege çıkacak çok çok büyük ihtimal.Yoksa pokemon anaya ihanet etme falan demezdi boşuna.

Az önce resimlere baktımda bobbinin vuruldugu sahnede 3 gölge resmetmiş oda gölgelerden biri kısa boylu toplu ve şapkalı bir tipi andırıyor bege yi mi düşünmemizi istemiş oda.

O zaman Bobbin'i vuranlar bu Vinsmoke'den biri mi diyorsun.

Bunlar bildiğin sevinçten içiyor Mom bizden artık kimse bizi durduramaz kafası .

O üç kişi kimse Bobbin'i vuran onlar önemli. Bege ise herif sıka sıka gidiyor planla.
Ihtimal dahilinde olabilir ama bu davranış hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranan kurbanlık koyunları temsil eden Vinsmoke ailesi için fazla şüphe çekici olurdu bence.
Belki herşeyi planladılar ve bu planın sevincini kendi içlerinde yaşayıp Mama'nın koyduğu ruhlar etrafta olduğu için herşeyi farklı yansıtıyorlar. Içleri başka dışları Başka yani.

Bir de Judge egosu olan bir adam. Aile adını herşeyden önde tutuyor. Hatta bildiğin Lennister. Bu yonkou da olsa birinin kendisinden üstün olma fikrini benimseyeceğini zannetmiyorum. Mingo'nun dediği gibi;

Kendinden güçlü birini yenmenin birçok yolu vardır.

Biri Bege. Bize göre en soldaki. Ortadaki Oruç çıkabilir. Cüsseli bu herif ama kesin bir şey denilemez. En sağdaki de şapkalı birine benziyor.

Ihtimal dahilinde olabilir ama bu davranış hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranan kurbanlık koyunları temsil eden Vinsmoke ailesi için fazla şüphe çekici olurdu bence.
Belki herşeyi planladılar ve bu planın sevincini kendi içlerinde yaşayıp Mama'nın koyduğu ruhlar etrafta olduğu için herşeyi farklı yansıtıyorlar. Içleri başka dışları Başka yani.

Bir de Judge egosu olan bir adam. Aile adını herşeyden önde tutuyor. Hatta bildiğin Lennister. Bu yonkou da olsa birinin kendisinden üstün olma fikrini benimseyeceğini zannetmiyorum. Mingo'nun dediği gibi;

Kendinden güçlü birini yenmenin birçok yolu vardır.
İyide burda BigMom var. Bu kadın WB'e yakın bir güç olsa tek başına ezer hepsini. Deplasmanda Vinsmoke'nin şansı yok maalesef.

Bence fazla kompleks düşünüyoruz.

Vinsmoke'ler BigMomun gücünü istiyor ve hiçbirseyden haberleri yok gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık