Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne Ayna Dünyası'ymış. Kolaya kaçılıyor bu şekilde aslında. Her şey oradan halloluyor. Bundan hoşlanmadım.
Bobbin 105,5 olabilir. Sıkıntı yok onda. Ödülün her şeyi göstermediğini biliyoruz. Gücü ne acaba? Bakalım bir sonraki bölüm neler yapacak. Sanji duygusal yoğunluk ile bir adet tekme geçirdi ve Bobbin kalkıp peşine gitti demek ki o kadar da boş değil.
Brook'un kafatası beklenen bir şey.
Şapkayı merak ediyorum.

Brook kafa tası > diğer güçler bunu diyen arkadaşları tebrik ediyorum. Sonunda kavuştu bizimkiler. Yemin ediyorum Sanji için prenses diyenlere kızıyordum. Habire ağlayıp duruyor hak verdim. :D bu arada Bobbin yazık ya adam durduk yere tekme yedi dünyası şaştı gidip de niye yaptın Şanji diye sormasın mı ?? :D

EDIIT : Brulee bizim tayfaya gelecek herhalde bir ayna dünyasıdır gidiyor. Germayı da oraya alacaklar diye korkuyorum. :D

Başından beri belliydi her şeyin aynalarla halledileceği. Ama oradan da bir sorun çıkar illa. Vinsmoke ilesinin bir başına bırakılacağını sanmıyorum. Bir şeyler olacaktır.

O yemeğin Luffyye gideceği belliydi arkadaş :D
Bu arc. bizim tayfa zaaflarını yenecek diye düşünmüştüm, öylede oluyor
Luffy yemeğe olan zaafına nakamasını tercih etti
Sanji malıda kadınlara olan düşkünlüğünü bir kenara itti (tabi bunda kandırıldığınında etkisi var)
Sanjiye hala kızgınım ama kimsenin kıramadığı o diş nasıl kırılır ya

Bu spoiler olayını biraz abartılı buluyorum.Mangayı okumadan spoilerlerden takip edilebilinecek kadar çok spoiler verilmesi heyecanı biraz düşürüyor.Elbette okuyup okumamak bizim elimizde ancak daha az ve okuyucuda merak uyandıracak şekilde spoiler verilmesinin daha doğru olacağını düşünüyorum.

Bölüme gelirsek Bobbin'in ödülü Chopper gibi trollenmiş olabilir mi diye aklımdan geçmedi değil.Bir de son olarak bu Pedro ' da nedensiz yere içime sinmeyen birşey var ama bilemiyorum.

İnmeyecek bu Bm gelsin Okama Sanji avatarı :(

Luffy bir arc önce yonkou falan farketmez indirecekti.Şopar seni:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık