Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom Pirates Soldier (Bishop)

Bishop kısmını anlayan var mı?
Fringe dizisini izlerken araştırmıştım(Malum Bishop ailesi).
İki anlamı vardı ikisi de şuanki duruma uyabilir

Birincisi "Satrançta Fil" ikincisi "Piskopos".

Satranç taşlarını bu arc çok gördük zaten. Bi de yanliş hatırlamıyorsam MAMA nın siyah yaratığı klise gibi bi yerde milletin ruhunu alıyordu. Bishop"Piskopos" kelimesi oraya da gidebilir, yani "Vaiz" tarzında bişey çıkarsa hiç şaşırmam(adamları bayıltırken ağzından bazı ses dalgaları çıkıyordu sanki).

Bölüm güzel beğendim haftaya ara olmaması dahada güzel o yüzden çok iyiye oy verdim :D
Brook baya iş çıkarttı takdir ettim BM ye dandik diyorsunuz ama istese kadın uykusundan uyanmadan bile oradaki herkesi öldürebilir o kadar güçlü neyini beğenmediniz anlamadım.Bobinden beklentilerim var tahminimce luffyi mermi manyağı yapabilir silah sayesinde luffy şuan savaşamayacak kadar yorgun ve aç , bobin gücü sayesinde de sanjiyi bayılta bilir.
Tayfa baya bir şey yaptı ama yeterli değil güzel bir savaş bizleri bekliyor BM olmasa da tayfa baya sağlam bir savaş yaşayacak bence dressrosa gibi tayfanın yeni güçlerini görmemiz lazım şuan hiçbir şey görmedik.

Bobbinin ciddileştiğini görmek güzeldi , yeteneğide acaip.
Sürekli söylüyodum Puddingin Mom'un anılarıyla oynama ihtimali var diye, bakın kadının üstünde horon teptiler uyanmadı.
Yalnız bu kadın bizimkileri uykusunda k.hakisiyle sinek gibi hissediyorsa sıkıntı büyük bu kadın çok güçlü demektir, zaten elini yere vurunca taşı göğü yarıyor.
Napolyonun gücünü nasıl tahmin edemedik ki? Gözümüzün önündeymiş aslında.
Şimdi Mom'un ruhundan yapılmış üç varlığın tamamen savaş modunda olan Momun kontrolundeyken düşünüyorum da efsane bir şey oluyor.
Şapkasını çıkartıp kılıç şeklinde eline alıp kullanıyor , meyvesi ile kullandığı kuklalar ve Prometheus ile Zeusunda kombine saldırıları ile bu kadının karşısında Luffy tek başına duramaz fena güçlü. Sadece meyve değil aynı zamanda.
Jinbei gene tecrübesini ortaya koydu, soğuk kanlılılıkla girip çıktı.
Bundan sonra o pone kopyasını korumak çok önemli, Pedroya reis dedik adam dedik nedense içime bir şüphe düşürdü. Umarım Ponelerin peşinde değildir.

Son olarak Luffynin tip efsaneydi.

Ben de ilk öyle düşündüm ama Brook un bi sahnesi vardı.
O çöp arkadaşların tanıtıldığı bi sahne, orada FİL Askeri diye tanıtılan bi asker vardı.
http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/84/848/page/14
O zaman din adamı bizim Bobbin.

Bobbinin ciddileştiğini görmek güzeldi , yeteneğide acaip.
Sürekli söylüyodum Puddingin Mom'un anılarıyla oynama ihtimali var diye, bakın kadının üstünde horon teptiler uyanmadı.
Yalnız bu kadın bizimkileri uykusunda k.hakisiyle sinek gibi hissediyorsa sıkıntı büyük bu kadın çok güçlü demektir, zaten elini yere vurunca taşı göğü yarıyor.
Napolyonun gücünü nasıl tahmin edemedik ki? Gözümüzün önündeymiş aslında.
Şimdi Mom'un ruhundan yapılmış üç varlığın tamamen savaş modunda olan Momun kontrolundeyken düşünüyorum da efsane bir şey oluyor.
Şapkasını çıkartıp kılıç şeklinde eline alıp kullanıyor , meyvesi ile kullandığı kuklalar ve Prometheus ile Zeusunda kombine saldırıları ile bu kadının karşısında Luffy tek başına duramaz fena güçlü. Sadece meyve değil aynı zamanda.
Jinbei gene tecrübesini ortaya koydu, soğuk kanlılılıkla girip çıktı.
Bundan sonra o pone kopyasını korumak çok önemli, Pedroya reis dedik adam dedik nedense içime bir şüphe düşürdü. Umarım Ponelerin peşinde değildir.

Son olarak Luffynin tip efsaneydi.
Big Mom kılıç ustası çıktı o zaman. Mihawk da en güçlüsü olduğuna göre???

Mihawk fanları eklesin.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık