Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BENİM İÇİN ENDİŞELENMEYİN.
YERDE KALIN.
BU ÇÖPÜ...
...BEN TEMİZLEYECEĞİM.
HAAH
HAAH
CEHENNEMDEKİ İBLİSLER...
...ANA'NIN ÇAY PARTİSİNE...
...GELSE BİLE HEM DE!

İblis diyor la çağırdığı kişilerin Big Mom'a karşı olma ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Germa'ya geçmiş olsun :D

Mama o kadar güçlü ki aralarında Jinbe'nin de olduğu gruba sinek muamelesi yapıyor. Güçlü olmanın dezavantajıyla hissetmedi kadın ne olduğunu :)

Luffy'nin çizimi iyiydi. Ancak iki günde bu hale geldiyse 1 haftaya kalmaz ölürmüş bu oğlan. Sanji zamanında yetişmiş.
İki günde sadece aç kalarak bu hale gelmiyor ama orayı da atlamamak lazım. :(

HxH mangasından gördüğüm k.haki sürekli açık olan birşey değil. Kişinin kendisinin açık kapadığı yani koka gibi birşey.
Peki Wb nasıl Ace'i tekliyordu derseniz orada öldürme hissi yani sakki devreye giriyor.
Nasıl Zoro sakkisini salıp Monet'i hareket edemez hale geldiyse biri sana saldırdığında bu his sana gelip seni uyarıyor bir nevi.

HxH mangasından gördüğüm k.haki sürekli açık olan birşey değil. Kişinin kendisinin açık kapadığı yani koka gibi birşey.
Peki Wb nasıl Ace'i tekliyordu derseniz orada öldürme hissi yani sakki devreye giriyor.
Nasıl Zoro sakkisini salıp Monet'i hareket edemez hale geldiyse biri sana saldırdığında bu his sana gelip seni uyarıyor bir nevi.
Aynı şekilde korku da bir histir ve usta biri onu çözer. Naruto'da bunu bolca görürüz. Sadece öldürme veya kana susamışlığa bağlamaya gerek yok. Orada birden fazla canlı olduğunu bile hissetsen yeter. Güçlü veya değil, oda da başkaları var, bunu anlamıyor mu? Kendi adamları arada odasına giriyorsa bilemem.

Aynı şekilde korku da bir histir ve usta biri onu çözer. Naruto'da bunu bolca görürüz. Sadece öldürme veya kana susamışlığa bağlamaya gerek yok. Orada birden fazla canlı olduğunu bile hissetsen yeter. Güçlü veya değil, oda da başkaları var, bunu anlamıyor mu? Kendi adamları arada odasına giriyorsa bilemem.
Belki çevresindeki neredeyse herkes ondan bu kadar korktuğu için alışmıştır? Hani sinek olayları felan olmasa ben de hak verirdim sana Selim.

İşte korkuyu hissetme olayını farketmek pek olan birşey değil. One piece'te hiç rastlamadık diye hatırlıyorum.
Biri saldırdığında hissedip ona göre savunmak tarzı bir durum genelde çiziliyor mangalarda.

Canlı olup olmadığını ise anlamak için k.haki gerek ama HxH için yorumlarsak sürekli açık olan birşey değil koka gibi kullanıcı istediği zaman yapıyor. Bİgmom'da uykusunda k.haki yapamaz.

Ama eklemek gerek Bİgmom'ın bu kadar uykusunun ağır olması saçmaydı.

Ah Nami düşmana mı vuruyorsun :/
Yakında Oolong'a bağlayacak Brook :D

Bunun diğer nda yam bir geçiş bölümüydü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık