Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet, bu faktörler yüzünden bir kaç gün dayanabildi. Bunlar olmasa gene bir hafta dayanırdı demeye getiriyorum.
G4'ün ne kadar enerji tükettiğini dikkate almıyorsun. Ben Luffy'i savunmaya getirmiyorum ama çokta uçmamak lazım. Şuan ki halde açlığa herkesten aç dayanır belki ama o süre 1 haftada değildir.

G4'ün ne kadar enerji tükettiğini dikkate almıyorsun. Ben Luffy'i savunmaya getirmiyorum ama çokta uçmamak lazım. Şuan ki halde açlığa herkesten aç dayanır belki ama o süre 1 haftada değildir.
Benimki tahmin zaten. Luffy'nin, Zoro'ya "Ben olsam bir haftaya açlıktan ölmüştüm" sözüne dayanan bir tahmin. Tahminden öteye gidemeyiz.

Uuu aramızda zeki çocuklar var, mevzuyu kapatıverdiler, alkış :alkis:,

Yok edilemez olduklarının aksini iddia eden olmadı zaten, kime ne anlatıyorsun.? Ama Oda'nın yazdığı "hiçbir şeyden etkilenmezler" gibi bir ifade yok maalesef, o senin hüsnü kuruntun :(, al bak o lafın geçtiği sayfa aşağıda basitçe "kırılamaz" ifadesi var sadece, hadi "yok edilemez" olarak alalım senin hatrına ama bu yinede başka şekilde etki edilmesinin kesin olarak mümkün olmadığına kanıt olarak sunulamaz,

http://mangatraders.biz/read-online/One-Piece-chapter-395-page-6.html

Daha ruh meyvesinin nasıl çalıştığını bilmiyorken nereden geliyor bu kesinlik.? Bir maddeye ruh eklenince eklenen ruhun kişiliğine mi büründüğü yoksa nesnenin kendi ruhunun mu insansı özellikler kazandığı açıklanmadı benim bildiğim kadarıyla (ki şuana kadar görünenler ikincinin olma ihtimalini daha yüksek gösteriyor). Oda'dan bu konu hakkında özel mesaj aldıysan ekran görüntüsü atıverde bizde cahil kalmayalım böyle :(,

Taşların kairoseki gibi olduğunu iddia eden arkadaş "sizin" taraftandı ona anlatıver, biz sadece "kairoseki gibi olsa bile" varsayımı üzerinden de cevap verdik kibarlık yaparak, arada bi okuduğunu anlamak lazım tabi önce :rolleyes:,

Neyse kolay gelsin sana, harikasın, böyle devam et :good:..

He yani sen diyosun ki ben Odadan daha akıllıyım bu kadar basit bir şeyi akıl edemedim. 3. göz mevzusu çıkarttım. Roger zamanında bile Bm ruh koyup olayı çözebilirdi. Onu yapmadım Kk. Böyle ince düşünülmüş bir seride. Herşeyi ben bilirim. Ayrıca Ruh meyvesinin nasıl çalıştığını bilmeye gerek yok zeki çocuk. 2 ihtimalden bahsetmişsin ikiside olsa kendini translate edecek diye bir kaide yok yani Kitabenin yapıldığı madde neyse onun özelliğini kazanır. Gidipte Üzerindeki yazıyı tercüme etme özelliği kazanmaz. Daha da açıklayayım ki anla da beni uğraştırma çünkü maalesef zorluyorsun beni. :( Yani o taşın üzerinde yazı yazılmış olanına ile yazılmamış olanına ruh koymanın hiç bir farkı yok. OKEY ;) O taşların özel olduğu dünya hükemetinin zarar verememesinden belli zaten bunu söyledim ama ne hikmetse orayı da alıntılamamışsın çakallık peşindesin.

Kairoseki gibi olsa bile diye bir şey yok onlar kairoseki değil zaten o yüzden yazarken düşünmek lazım zeki çocuk. Zaten mesajımda da belirtmişim Kairosekinin meyveden etkilendiğini ama bunu da cevap yok. Cümleleri seçmişsin hikayenin bütününden ayırmışsın. Sonrada kendine göre yorumlamışsın ama yine yanlış yorumlamışsın. :( Sana üzüldüm. :(
Doğrudur herkes anlama yetisine sahip olacak diye bir kanun yok. Kimisi yarım anlar bazıları bazıları anlamaz. Sen hangi kısımdasın onu da görmüş olduk. İyi çalışmalar. ;)

Evet, kimin ne zeka seviyesine sahip olduğu ve ne tür bir kişiliği olduğu mesajlarda kendini belli ediyor. İnsanların kimin ne olduğunu görmesi açısından güzel bir gün oldu :)..

Her sayfayı okumadm kusura bakmayın ama ortalarda hep uykuda ki big mom için wb karşılaştırmaları yapılarak güçsüz denmiş. Emin olun onun güçle alakası yok. Luffy Kk olduğnda olur olmadık yerlerde derin uykuya dalmaya devam edecektir aynı garp gibi. Buradan güç çıkarımı yapmak çok saçma. Bölüm güzeldi genel olarak

Baya bir tartışılmış meyve gücü kairosekiyi etkiler mi diye.Bence etkiler etkileyemez diye birşey yok.Fakat burada bir ayrım var.Kullanıcı vücuduyla temas ederek bunu yapmaya kalkarsa işe yaramayabilir.Belki böyle bir ihtimal olabilir.Zaten kelepçe takılacak şekilde temas edince meyveyi kapatıyor.O şekilde bir temasta meyve gücünü kullanıp etkileyebilmesi mümkün değil.

Belirli bir oranda temas etmesi gerek sanırım meyveyi kapatması için.Luffy parmaklıklara dokununca halsiz düşüyordu ama meyvesinin kapandığını sanmıyorum.

Seride herşeyin ruhu var muhtemelen.Bm ise bunlara topladığı ruhları ekleyip canlandırıyor.Asıl ruhları bastırıyor dahi olabilir.Canlılık verip konuşturan canlı ruhlarıdır.Ama Roger cansız maddelerin ruhlarıyla konuşuyordu büyük ihtimalle.Yada seslerini duyuyordu diyelim.

Uuu aramızda zeki çocuklar var, mevzuyu kapatıverdiler, alkış :alkis:,

Yok edilemez olduklarının aksini iddia eden olmadı zaten, kime ne anlatıyorsun.? Ama Oda'nın yazdığı "hiçbir şeyden etkilenmezler" gibi bir ifade yok maalesef, o senin hüsnü kuruntun :(, al bak o lafın geçtiği sayfa aşağıda basitçe "kırılamaz" ifadesi var sadece, hadi "yok edilemez" olarak alalım senin hatrına ama bu yinede başka şekilde etki edilmesinin kesin olarak mümkün olmadığına kanıt olarak sunulamaz,

http://mangatraders.biz/read-online/One-Piece-chapter-395-page-6.html

Daha ruh meyvesinin nasıl çalıştığını bilmiyorken nereden geliyor bu kesinlik.? Bir maddeye ruh eklenince eklenen ruhun kişiliğine mi büründüğü yoksa nesnenin kendi ruhunun mu insansı özellikler kazandığı açıklanmadı benim bildiğim kadarıyla (ki şuana kadar görünenler ikincinin olma ihtimalini daha yüksek gösteriyor). Oda'dan bu konu hakkında özel mesaj aldıysan ekran görüntüsü atıverde bizde cahil kalmayalım böyle :(,

Taşların kairoseki gibi olduğunu iddia eden arkadaş "sizin" taraftandı ona anlatıver, biz sadece "kairoseki gibi olsa bile" varsayımı üzerinden de cevap verdik kibarlık yaparak, arada bi okuduğunu anlamak lazım tabi önce :rolleyes:,

Neyse kolay gelsin sana, harikasın, böyle devam et :good:..
Bunun cevabını yukarda kankişine verdim ordan okursun :p,

Evet alice harikalar diyarında tadında bir mekanda böyle şeyler cidden çok absürd kaçardı, pardon benim çılgınlığım :p,

Zaten soru şu "yapmadıysa neden yapmadı, yaptıysa neden işe yaramadı" whoaa dimi okuyunca bazen cümleler anlam ifade edebiliyorlarmış,

Ehehe, halbuki bunun cevabını birkaç sayfa önce aynı senin gibi yanlış anlamayı başarabilen birine gayet açık bir şekilde verdiğimi sanıyordum :p,
Boşuna yormuşsun kendini :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık