Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ee adam Wano'ya bütün mitolojik zoanları yığdı.

Devrim ordusunda sağlam 1-2 meyve çıkarmalı.

Elbafta meyve kullanıcısı dev mutlaka görecez bence.

Goroseilerde meyve çıkabilir ki çıkarsa çok sağlam çıkar.

Shanks tayfasına hiç değinmedi bile daha.

Ryokugyu'da nasıl bir meyve çıkacak belli değil vs.

Şu saydıklarım nereden baksan 15-20 tane sağlam meyve demek. Nereden çıkaracak bu kadar meyveyi ? Yumurtadan mı ? :)
Tavuk fikri orjinal ama hoşuma gitti. Adam her türlü bulur. Ben bile arasam en az 150-200 tane sağlam mitolojik meyve çıkartırım. O konuda sıkıntısı yoktur yani.

Baron Tamago'nun meyvesi harikulade. Kimse ses etmesin.
Yok meyve bence de dandik ama arkadaşların bahsettiği gibi Oda meyve bulamıyor diye bir şey söz konusu değil. Kadir'in söylediği gibi, ben de yattığım yerden tonlarca meyve uydurabilirim, ki Oda'yı düşünemiyorum bile. Adam trolümsü bir mizaha sahip olduğu için böyle bir meyve çıkarmış ortaya. :/

Yok meyve bence de dandik ama arkadaşların bahsettiği gibi Oda meyve bulamıyor diye bir şey söz konusu değil. Kadir'in söylediği gibi, ben de yattığım yerden tonlarca meyve uydurabilirim, ki Oda'yı düşünemiyorum bile. Adam trolümsü bir mizaha sahip olduğu için böyle bir meyve çıkarmış ortaya. :/
Oldukça tuhaf olmuş ama zaten dediğin gibi bilerek yapıyor. Epey de sıradışı. Tam bir zeka örneği. Ben anlamam. Benim fanı olduğum adama laf edilmeyecek.

Tavuk fikri orjinal ama hoşuma gitti. Adam her türlü bulur. Ben bile arasam en az 150-200 tane sağlam mitolojik meyve çıkartırım. O konuda sıkıntısı yoktur yani.
Mitolojik zoan konusunda bence de sıkıntı çekmez ama mit. zoan da bol diye herkese sıvamasın :D Ağırlıklı olarak Wano'da görürüz zaten bu meyveyi. Geri kalan meyve türleri konusunda sıkıntı çekebileceği için uzun zamandır sağlam meyve (güç açısından) görmüyoruz. Logianın soyu tükendi tükenecek mesela. Son iki sağlam logiya kaldı bence. Biri Dragon'da diğeri de Ryokugyu'da çıkar diye bekliyorum. Sonrasında çıkacak güzel meyve 2 elin parmağını geçmez gibime geliyor bilemiyorum.

Ama tavuk yumurta-yumurta tavuk olayı manidar olduğu için beğendim :)

Tamago'yu ezmeyin. Pedro büyük ihtimalle genç Inu gücünde. Tamago isterse 10 tane dönüşüm geçirsin Pedro onu paketler.

Pedro'yu tutmak için komutan falan göndermek lazım.

O değil şapkanında gücü varmış :( Bakalım ne çıkacak.
Şöyle Mom korsanlarını aradan çıkanları falan toparlayayım az.
1.Mom(Prometheus,Napoleon,Zeus ve kendisi)
2.Katakuri
3.Smothie
4.Cracker x
5.Snack x
6.Bobbin
7.Pudding
8.Tamago x(?)
9.Amande
10.Pekoms x
11.Mont Dor
12.Opera x
13.Presporo
14.Galette
15.Brulee x
16.Randolp x
17.Diesel x
18.Luffyye yumruk atan dev adam x

Koskoca tayfadan 6,7 kişi ve 2 komutan kaldı.Mom inecek aldanmayın siz forumdakilere. Sanjinin ve Jimbeinin dediği gibi bu işin artık geri dönüşü yok :a:

Hatta vsler şöyle dursun
Brook vs Amande
Pedro vs Tamago
Nami vs Galette
Bobbin vs Jimbei
Mont Dor vs Bege
Pudding vs Reiju
Carrot vs Prespero
Sanji ve Luffy vs Katakuri
Gemma vs Smothie
Begenin içinden çıkaracağı adamda Momu alır :D

Son düzenleme:
Luffy delikanlılık dersi vermeyi bırak az korsan ol be kardeşim inada bak ya :D Sanji durumu toparla artık yavaş yavaş be kardeşim o_O Tamago 10 kere evrim geçirse de olmaz tipten kaybediyor :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık