Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfadan 1-2 kişiyi daha öldürse oda güzel olurdu.

Mesela robin ölse; luffy herşeyin sesini duyma yeteneğiyle poneglifleri çözse.

Robin en azından arkadaş edinmiş bir şekilde ölür.

Sonra Zoro ölse mesela; herkes hayaline ulaşamaz mottosu buraya uyar; illa her hayal eden başaracak diye bişey yok; hasır şapkalardan olsa da...

Zoro ve Robin'e ölüm.. :D

Bölüm için ise ara verilmedi bölümden aldığım zevki yarı yarıya indirdi
Tayfadan biri ölecekse Brook olmalı

Linlin çok mu zayıfladı? Tayfasını bırak, tek başına oradakilere girse darma dağın eder. Yonko diyoruz burada. Çol çocuğa yem olmaz.
Tamam güçlüdür ama oradaki herkesle tek basına başaçıkabileceğini de düşünmüyorum. Gerçi Pekoms en son Ana'yı hafife almak senin sonun olacak, diyordu. Belki ben de küçük görüyorum ama bu kadın bende güçlü izlenimi oluşturmadı. En azından, yonkou arasında en zayıf olanıdır diye düşünüyorum.

Tamam güçlüdür ama oradaki herkesle tek basına başaçıkabileceğini de düşünmüyorum. Gerçi Pekoms en son Ana'yı hafife almak senin sonun olacak, diyordu. Belki ben de küçük görüyorum ama bu kadın bende güçlü izlenimi oluşturmadı. En azından, yonkou arasında en zayıf olanıdır diye düşünüyorum.
Sadece Zeus ve Prometheus bile çok büyük güçler.

Oda hep böyle yapıyor güçlü insanları güçsüz gösteriyor sonra gerçek güçlerini ortaya çıkarıyor .
Bkz : Shanks kolunu kolayca kaptırıyor. Ancak sonra Yonkou olduğunu öğreniyoruz :D

Linlin çok mu zayıfladı? Tayfasını bırak, tek başına oradakilere girse darma dağın eder. Yonko diyoruz burada. Çol çocuğa yem olmaz.
Edemez o kadar adamı tek başına. Abartmayalım.

Davetlilerden 1 2 isim görürsek ve kitabın içinden de 1 2 isim çıkarsa, Bege de sağlam kişilerle müttefiklik yaptıysa o gün buradaki yorumlar değişir. Çol çocuğa gidiverir BM. Gücü de zayıfladı sonuçta. 2 komutanı, 2 müttefiki ve çoğu adamı gitti şimdiden.

Sadece Zeus ve Prometheus bile çok büyük güçler.
Tamam çok büyüktür ama rakipleri de çok küçük değil.

Konu değişecek ama tüm kek adasına Ana ile savasmak için gelececeğini düşündüğüm kimseler de var ve onların da hayli güçlü olacağını düşünüyorum. Şayet Bege Judge ile ittifak olmamış ise mutlaka Bege ile birlikte Ana'ya karşı savasacak olan birileri gelecektir. Çünkü Bege tek basına Ana'ya başkaldıramaz, buna gücü yetmez. Linlin'e karşı büyük bir savas olacaksa bundan iyi zaman da yok gibi. Bege isyanı da düğün günü patlak verdimi, Mom ölür.
Oda hep böyle yapıyor güçlü insanları güçsüz gösteriyor sonra gerçek güçlerini ortaya çıkarıyor .
Bkz : Shanks kolunu kolayca kaptırıyor. Ancak sonra Yonkou olduğunu öğreniyoruz :D
Linlin daha ne kadar güçlü gösterilebilir ki? Kadın zaten yonkou.. Elbette ki güçlüdür ama son günlerini yaşadığını düşünüyorum :)

Edemez o kadar adamı tek başına. Abartmayalım.

Davetlilerden 1 2 isim görürsek ve kitabın içinden de 1 2 isim çıkarsa, Bege de sağlam kişilerle müttefiklik yaptıysa o gün buradaki yorumlar değişir. Çol çocuğa gidiverir BM. Gücü de zayıfladı sonuçta. 2 komutanı, 2 müttefiki ve çoğu adamı gitti şimdiden.
Bu kadının hiç arkası yok mu yani?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık