Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji şimdi bile momla pazarlık yapmadı mı ? Mom makul bi kadın eğer Sanji işin içine girip pazarlık yaparsa Reiju'yu kurtarabilirdi vesaire vesaire... Yani Luffy'nin buraya gelmesi olayları hangi açıdan iyiye götürdü yazsana ? Sanji tek başına daha rahat ve aklı başında davranıp kurtulurdu diyorum.
La Big Mom'a nasıl güvenecek ne makulunden bahsediyorsun? Puding öldürecekmiş Sanji'yi? Mom makul olsaydı Germa ile yaptığı anlaşmayı bozmazdı. Sanji ile anlaşma yapıp da Big Mom'ın eline ne geçecek?

Sanji tek başına olsaydı ölüm haberi gelirdi bize. Bugün Zoro da madam olurdu Luffy de şerefsiz olurdu. Zoro bırak o salağı kendi kendine dediği için madam Luffy'de onu dinlediği için ....

Luffy buraya geldi ise Sanji'yi de kurtarır işleri halleder.

Annesi Arlong tarafından öldürülüp 10 sene boyunca aynı adam tarafından köle olarak kullanılan Nami'den daha mı kötü? Kendisi bu arada yetim, onu da ekleyelim.
Tüm köyü gözlerinin önünde havaya uçurulup onlarca yıl boyunca tek bir insana dahi güvenemeden sürgün hayatı yaşayan Robin'den de mi?
Peki ya dünyada hiçbir yere ait olmayan Chopper'dan da mı? Hani şu geyiklerin sırtını döndüğü, insanların ucube muamelesi yaptığı, babası olarak gördüğü insanın trajik ölümünü gören Chopper'dan?
Yerler sizin tatlı prensinizi. Çocukken favori karakterimdi bi' de. Gel de nefret etme şu zaman atlamasından sonraki haline.
Aynen Star tv de yayınlanırken tekmeli Bi sahnesi vardı hiç aklımdan çımamıştı Sanji. Şu noktadan sonra Sanji ölürse hiç üzülmem.

Gevezelik yaparsam nabacan çok merak ettim :D
bak şimdi adamın söylediklerine cevap vereceğine tavıra bak hadi klavyeleri çarpıştırın bakalım hanginiz daha deli kanlı :artiz:
sanji ne yapsa elinde patladı işte adam da gayet güzel yazmış bunları sende nasıl bir sanji sevdası varsa luffy öldürse namiyi biplese yine bir bildiği var diyeceksin sanırım.

La Big Mom'a nasıl güvenecek ne makulunden bahsediyorsun? Puding öldürecekmiş Sanji'yi? Mom makul olsaydı Germa ile yaptığı anlaşmayı bozmazdı. Sanji ile anlaşma yapıp da Big Mom'ın eline ne geçecek?

Sanji tek başına olsaydı ölüm haberi gelirdi bize. Bugün Zoro da madam olurdu Luffy de şerefsiz olurdu. Zoro bırak o salağı kendi kendine dediği için madam Luffy'de onu dinlediği için ....

Luffy buraya geldi ise Sanji'yi de kurtarır işleri halleder.
Ya sen anlamıyon mu ? bak Mom ve Jimbei konuşmasına tekrar, kadın çıkarına bakar, Sanji kadına bende yardım ederim dedimi kadın yok sen etme mi diyecek ? içerden yardım alacak karşılığında bir iki ufak bişey yapacak. Çıkarına bakıyor kadın neden yapmasın ?

Ya sen anlamıyon mu ? bak Mom ve Jimbei konuşmasına tekrar, kadın çıkarına bakar, Sanji kadına bende yardım ederim dedimi kadın yok sen etme mi diyecek ? içerden yardım alacak karşılığında bir iki ufak bişey yapacak. Çıkarına bakıyor kadın neden yapmasın ?
Sanji ne çıkar sağlayacak yahu kadına? Sanji'ye nasıl güvensin inansın? Sanji kendisini Zeff ile tehdit edip evlendirmeye çalışanlarla? Her ne kadar ailesi kötü olsa da böyle bir kuyu kazıp arkadan böyle iş çeviren birileriyle iş birliği yapar mı? Yahu Sanji'ye hakaret etme daha fazla lütfen.

Sanji ne çıkar sağlayacak yahu kadına? Sanji'ye nasıl güvensin inansın? Sanji kendisini Zeff ile tehdit edip evlendirmeye çalışanlarla? Her ne kadar ailesi kötü olsa da böyle bir kuyu kazıp arkadan böyle iş çeviren birileriyle iş birliği yapar mı? Yahu Sanji'ye hakaret etme daha fazla lütfen.
İçerden yardım sağlayacak daha ne sağlayacak ? Ailesi kötü falan değil ailesi ölümü hakediyor sanki kötü derken bakkaldan eşya çalmışlar gibi, ne yaptıklarını beraber gördük. Sanji aklı başında biridir kurtulup tayfa gelmek için en istemdiği şeyi bile yapmış yani hem tayfadan hem All blue'den vazgeçmiş bunu mu yapmayacak ?

Kral

Ya bence pudding germayı ayaklamdırımak ce luffye müttefik olmasını sağlamak sanjinin evlenmekten vazgeçmesini sağlamak için yaptı.Eğer puding cidden kötü biriyse cidden tutarsızlık olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık