Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin bir ailesi vardı, Baratie. Luffy'den önce şefkat görmemiş gibi ifade edilmesi yanlış.
Rebecca denilen çapsız bile Luffy'e güvenip, kaderini emanet ediyorsa Sanji de edecek arkadaş. Etmezse ben ona adam demem.

Hater mı? Argümanlarım hangi perspektifden hatalı söyler misin? Antitez kurmuyorsan gevezelik yapma.
Gevezelik yaparsam nabacan çok merak ettim :D

Bir bilinmezliği ortaya çıkarma gayetindeyim.
Bana öyle bir gayen varmış gibi gelmedi. Yaptığın o gün onu yazanlarla dalga geçmek.
Yanlış anlaşılmasın. Ben planı olduğunu iddia etmedim o zamanlar. Yani o yüzden kafayı sana takmışım gibi düşünme.
Ancak sen kendin bir şey yazmıyorsun, milletin yazdıklarıyla da yeni bölümler çıktıkça dalga geçiyorsun. Eee nasıl olacak bu iş? O zaman kimse bişi yazmasın.

Bunu bilemezsin, belki yaşadığı bu olaylardan sonra böyle davranıyor ? Plan germayı öldürüp, zenginliklerini almak ve Sanji çok rahat bu plana beni dahil et mom diyebilirdi :D
Reiju'dan bahsediyorum onun ölmesini isteyecek biri mi bu Sanji. Hiç kıvırmaya çalışma Ferit... Sanji Germa'dan nefret etse bile böyle bir plana dahil olmazdı orası da ayrı bir olay.

Bana öyle bir gayen varmış gibi gelmedi. Yaptığın o gün onu yazanlarla dalga geçmek.
Yanlış anlaşılmasın. Ben planı olduğunu iddia etmedim o zamanlar. Yani o yüzden kafayı sana takmışım gibi düşünme.
Ancak sen kendin bir şey yazmıyorsun, milletin yazdıklarıyla da yeni bölümler çıktıkça dalga geçiyorsun. Eee nasıl olacak bu iş? O zaman kimse bişi yazmasın.
Çok mantıklı arkadaş dikkat et.Antitez kurman lazım.Meşgul etme yoksa.

Reiju'dan bahsediyorum onun ölmesini isteyecek biri mi bu Sanji. Hiç kıvırmaya çalışma Ferit... Sanji Germa'dan nefret etse bile böyle bir plana dahil olmazdı orası da ayrı bir olay.
Sanji şimdi bile momla pazarlık yapmadı mı ? Mom makul bi kadın eğer Sanji işin içine girip pazarlık yaparsa Reiju'yu kurtarabilirdi vesaire vesaire... Yani Luffy'nin buraya gelmesi olayları hangi açıdan iyiye götürdü yazsana ? Sanji tek başına daha rahat ve aklı başında davranıp kurtulurdu diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık