Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni teori. Puding hem iyi hem de kötü. Hem yardım ediyor, hem de ihanet ediyor. Bu yardım hem bizimkilere hem Big Mom'a, bu ihanet hem Big Mom'a hem bizimkilere. Aslında Luffy'lere öyle bir söz söylemedi. Fakat diğer kişiliği öyle söylediğini düşünüyor. Bu yüzden böyle laflar ediyor. Kız, rol yapmakta çok iyi değil. Kız gerçekten inandığı şeyi yapıyor. Mantığı anladınız.
Luffy'lere öyle bir söz söylemedi demiş olsam da Luffy kendi kolunu koparma pahasına oradan çıkmaya çalışıyor ve burada ölecek adam olmadığını söylüyor. Bu nedenle baktığımız zaman Pudding'in söylediği sözle de uyuşuyor.
Bir ayağı çukurda olan bir teori atmışım havaya. Arc üzerine düşünmek gerekiyor aslında ama düşünmeyip tadını çıkarmak da ayrı bir zevk.

Tahmin etmek ya da etmemek işte bütün mesele bu.

Pudding sayko çıkıcak dedik dedik bakın ne oldu şimdi :( Yalnız olayların tümünü bir anda açıkladı, millette yok pastadan bomba patlayacakta ortalık öyle karışıcak diye beklesin dursun. Begenin olayını bilmiyoruz sadece. Rolü ne olur acaba. Begenin olayı açıklandığı zaman heralde inermi inmezmi belli olur.

Sinestram

sarkazm veya şaka yapmiyorum:D ben 1. Çocuğu en güçlü olsa bence daha iyi bir izlenim olurdu demek istiyorum sen ne anladin
:D Sıralamaya önem verirdim diyorsun da kadın ne yapsın? Du ilk doğurduğum en güçlü olsun, gerisini daha güçsüz doğurayım mı desin? Oğlum çok saçma lan :D
Hep diğer serilerden dolayı bu beklenti, ilk evlat hep en güçlü.

Pudding sayko çıkıcak dedik dedik bakın ne oldu şimdi :( Yalnız olayların tümünü bir anda açıkladı, millette yok pastadan bomba patlayacakta ortalık öyle karışıcak diye beklesin dursun. Begenin olayını bilmiyoruz sadece. Rolü ne olur acaba. Begenin olayı açıklandığı zaman heralde inermi inmezmi belli olur.
Bage daha nekodan korkup ecel teri ile oradan kaçtı çok bir etki yapabileceğini sanmiyorum

:D Sıralamaya önem verirdim diyorsun da kadın ne yapsın? Du ilk doğurduğum en güçlü olsun, gerisini daha güçsüz doğurayım mı desin? Oğlum çok saçma lan :D
Hep diğer serilerden dolayı bu beklenti, ilk evlat hep en güçlü.
Hayaldemi kurmuyalim 1. Oğul veya kız en güçlü komutan çıksa olmazmiydi:D:D:D

Bage daha nekodan korkup ecel teri ile oradan kaçtı çok bir etki yapabileceğini sanmiyorum
Hayır olayları tetikleyen kişi Bege olabilir. Şimdi Bege BM ın adamlarından biri. BM ın çapını adamlarını gücünü kudretini çok iyi biliyor diyebiliriz. Ee saf bir karakterde değil planlı birine benziyor. Pekoms seviyesi adamlarıda tekleyecek bilemedin 2 leyecek bireysel güce sahip bu az buz bişey değil. Yani işin özü bu adamın gerçekten iyi bir planı varsa ve germa ile bizimkileride olaya dahil ederse bir ihtimal neden verilmesin. Üstelik Jinbei falanda var. Ben sadece BM ın bireysel olarak kaybedeceğine inanamıyorum inme hususunda. Luffy desen Crackerle olan dövüşü belli onun Anası onun 2 katı gücünde desek Luffy nereye younko alıyo ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık