Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca yonkou böyle ufak iş peşinde koşuyor ya ne desem bilemedim. Kim bu germa da böyle plan kuruyorsun. Kaido gitsin Wano'ya çöksün, adamı gitsin Zou'yu dümdüz etsin. Mom gitsin oyun yapsın. Ceaser'i bile Dof'un elinden alamayan bir yonkou bu hatırlatırım. Dofy sallandı ancak öyle hamle yaptı.
Hatirlarsan ceaser punk Hazard'ta insanları devlestirmeye çalışıyordu. Acaba neden bunu yaptı bir düşün bence sen.

Kurtuldular diyelim. Eeee tayfanın ve kaçanların sevdikleri ne olacak? Şu kaçma işinin sıkıntısı bu. Kaçmak kolay da sonrası ne olacak?
Ona bakarsan ımpel downdan da kaçtılar. Orası gibi düşün. kaçarken elbet big moma hasar vereceklerdir. Ve zaten kendi dertleriyle uğraşırken onlara sıra gelmez ve başka şekilde bağlanacaktır olay dediğin sevdikleri açısından. Yani demek istediğim lap hadi kaçıyoruz olmayacaktır. Ondan diyorum ya vinsmoke bir anahtar jinbei bir anahtar kitaplar bir anahtar bir sürü etken var bunların içi doldu mu cevabını alacaksıındır büyük ihtimal.

Bu arc BM düşmez arkadaşlar bir düşünün diğer arclarin ne kadar uzun sürdüğünü ayrıca bir Yonkou nun düşmesi bir dofun düşmesi gibi olmaz bir sistem var bu insanlar en azından BM 30 tane adayı kontrol ediyor bir suru müstelik cbabası Oda Yonkou düşürüp bu sistemi bir anda yerle bir etmez bence hala Yonkou lar için zaman var.

Bence de öyle aslında iyi biri ama kötü biri gibi rol yapıp düğünü baltalamaya çalışıyor. Çünkü düğün olmadan fikrini 1 gün önce bütün planı açık etmesi falan çok saçma olur. Luffy ile Nami'ye bunu fısıldamış olabilir. Yani ben kötü biriymiş gibi davranıp Sanjiyi ve Germayı evlilikten vazgeçircem demiş olabilir kulaklarına. Reiju'ya da bu yüzden saldırmış olması çok mantıklı.
:good:Maksat suçu üslenmek

Hatirlarsan ceaser punk Hazard'ta insanları devlestirmeye çalışıyordu. Acaba neden bunu yaptı bir düşün bence sen.
İş almış işte Mom'dan ama onun gibi başka bir sürü kişiye iş yapabilir. Mom'ın tekelinde değildi. Dof'a çalışıyordu. Yonkou ağırlığı bu mu?
o kadar gömmem bu hatun yonkou olduysa vardır bir numarası yani doff ile bir tutmam lakin ne planladığını tam kestiremedim gerçekten inş çok derin bir planı vardır ve güzelce açıklanır bizde şaşırırız vayy be deriz bakalım görcez hepsini bir kaç haftaya umarım :D
İyi bir açıklama gelir umarım. Gerçi gelse de Wb başkaymış onu iyice anladım. Puding de üzdü zaten. İyi hoş da bu kız Reiju'yu nasıl dağıttı. Kişiliğini saklasın da gücünü saklama diye bir şey yok ki Op'de. Fuji'ye güçlüsün demişti Luffy.

@Acacia Luffy o kelepçeleri çıkarır Sanji'den h.haki ile. Rayleigh Camie'den çıkarmıştı.

Genel olarak düşünceme gelirsek. Purin bence hala iyi biri. Planını Luffy'lere anlatıyor ve ortaya koyuyor. Çünkü ağlarken falan ne alaka sinsi ağlama değildi ki ağlaması feda etme ağlamasıydı. Ayrıca dediğiniz gibi Lola'yı hatırlaması falan. Düğünün olmaması nasıl mümkün olabilir ya kendisi kaçarak ya Germayı kızdırarak Purin de plan yaptı ve. Reiju'ya saldırmak ve ona Germanın öldüreleceğini düşündürtmek düğün günü bütün güçlerini elinden almak istediğini düşündürtmek. Ama Sanji için niye annesine ihanet etsin orada tıkanıyor bu teori de biraz. Ama Reiju saf kötüyse hepsi numaraysa yaptığı haraket çok saçma. Hadi Reiju'ya saldırmasını anlarım bir şekilde yakalanmıştır. Ama Luffy'lere niyetini belli etmek için fısıldaması durduk yere hiç alakası yokken falan bu ne kibir la. Ne alaka. Ayrıca spoilera göre 3.gözden Momdan başka kimsenin haberi yok deniyor. Bobbin'de oraya geldi ve Purin'in 3 gözlü halini görmüştür muhakkak o ne olacak. Yani bir yerlerden açıkta kalıyor Purinin saf kötü olması. Ama benim düşümcemde de o zaman niye anasına ihanet ediyor onu sorgulamak lazım onun bir nedeni varsa o zaman Purin hala iyibiridir diyorum. :)

Millet diyor ki Bigmom'ın sağ kalması senaryoyu tıkar. Hem de ortalık karışacakken, Mom zayıflayacakken... Haklılar da. İşte bu yüzden Bigmom'a darbe başkasından gelebilir. Ben hala Teach diyorum. Bizimkiler indirmezse, ki indirmeleri şu kısacık süre için imkansız duruyor, geriye bir başkasının bu pisliği temizlemesi kalıyor. Çünkü başka türlü rayına oturmuyor olaylar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık