Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 848: Hoşçakalın!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keçi nerelerde, görünmüyor çoktandır :gamyon:
Sanji'nin uzun bacaklı hatunla dövüşme ihtimalı var mı sence ? Hem kız olması hem çok güçlü olması, iki imkansızlığa karşı savaşmasını sağlar değişik bi piskoloji olmaz mı ?
Birde yorumunun baratie kısmına katılmıyorum, Sanji sadece tayfa olsa bile bu yola girebilirdi sonuçta aklıyla düşünen bi adam ve bizim tayfanın Mom+Germa'ya karşı şanslarının olmadığını biliyor olacaktı :bilmem: Yani yaptığının baratie olmasa bile geçerli bi sebepi var bana göre, kısaca adamdır :good:
keçi acıkmış dokanmayın :/
şu ara Sanji fazla baskı altında ama yine de bir kadına vuracağını sanmıyorum.
ya şans var ya da yok öyle düşünen kim var tayfada ki? En aklı başındaki kişi Robin bile 2 yonkou aldık karşımıza lafına karşı "benim koruyacak güçlü arkadaşlarım var pışık" diye geziyor :( karşılarına ne aldıkları mühim değil tayfanın ama eldeki imkanlar dahilinde olmayan birinikorumak olunca "dur bi abi napıyoruz biz" moduna giriyorlar ancak.

Germa ile BM in arası nasıl bozulur? Var mı tahmini olan?
GoT serisini takip etmeyen ben bile kırmızı gelinliği duydum başka neye ihtiyaç var ki?
Asıl soru BM'nin inmesi judge için nasıl bir avantaj sağlayacak olmalı bence

Brook'u seviyordum zaten. Sevgim daha da arttı. Purin ne dedi acaba? Sırf meraklandırmak için böyle yapıyor. Luffy ve Nami'nin yüzleri değiştiğine göre önemli bir şeyler söyledi.

Brook'un paneli hariç doldurma bir bölümdü. Brook ilk defa bu kadar şekil çizildi sanırım.
Pudding ilaçla falan intihar etmeye kalkışırsa Chopper kurtarır kesin. Kaçma falan olsaydı Luffy ile Nami o kadar dehşete düşmezdi.
Çok merak ettiğim bir konu var. Brook, neden hazine odasına ruh haliyle girip içindekileri okuyup kopyalamadı? Bedenden çıkar ezberleyebildiğini ezberler geri dönüp tekrar gider. Fazla çetrefilli bu yaptıkları :(

Brook Momun antisidir diye sallamıştım bir yerlere.Kimse beni sallamamıştı :(
Herkes dedi onu :(

Herkes BM düşücek diyor ama bana arc dressrosadan vs daha hızlı ilerliyor gibi geliyor. Demek istediğim yarın pasta kesilecek düğün var deniyor tayfanın yarısı meydanda yok zaten Luffy yanko devirme amacıyla gitmedi oraya, elbetteki birşeyler olacak özellikle kayıp yüzyıl ile ilgili zou da da olmak üzere hikaye hiç olmadığı kadar hızlandı ve BM Luffyler konusunda çok vurdumduymaz ve tayfayada hiç zarar vermedi Luffy de dövüşten çok Sanjiyle konşma niyetinde. her zaman ki gibi kafa karıştırıcı bir kaç olay oluyor ama neticede pek birşey yok. hikayenin BM den kaçmak ileriki bir tarihte tekrar dövüşmek olmasıda olanaksız çünkü zaman israfı olur ve hikaye gereksiz uzar nede olsa önümüzde daha çok düşman var. çoğu kişi eminim katılmayacak ama daha öncede söyledim BM devrilmesindense olası bir dostluk daha muhtemel geliyor bana.. ayrıca hala Luffy i BM 'a karşı dolduran bir olay bi kötülük zulum göstergesi vs olmadı gazsız bu dövüşü kazanamaz zaten

Pedro ve Brook'un bu çıkışını bayağı sevdim.
Dayak yese bile kalbimiz koca yürekli kopya timi ile.

Pedro çok güzel hareketler sergiledi BigMom'un adamlarına.

Hala gizem üstüne gizem ekleniyor. Bir şeyi de direk açıkla be adam. Şu Puding'in söylediğini biz de duyalım n'olur yani.
Valla bro, sinir oldum orada!
Bir yere kadar heyecan için gösterip elletmiyor ama fazlası okuyucuyu sıkıyor:(
Yani orada haa fısıdamışlar haa şimdi konuşmuşlar haftaya belli olacak sonuçta.Gereksiz gizemler sıkıyor okuyucuyu:(

Pedro'da iyi yardırıyor çok fena hızlı.Neko'nun sağ kolu sonuçta belli bir gücü olmaalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık