Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847: Luffy ve Koca Ana

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi aklıma geldi.Big Mom'ın kendisinden nefret ettiğini Lola bilmiyor sanırım.Herhalde ana yüreği kaçsam da bağışlar diye düşünüyor.

Lola gibi biriyle kim evlenir.( Bege hariç)
Zorla felan olsa damat babasını keser yine evlenmez onla.

Acaba Vegapunk ailesiyle falan mı evlendirecekti? Fırsatı kaybetti. Artık CC'ye kaldı. :(
Bak şimdi kafamı karıştırdın. Bu mama neler planlıyor acaba. Bir yandan CC ve devleştirme isteği. Diğer yandan Germa ve klonlar. Kitaptaki tutsaklar, pone, sahip olduğu ruh ruh meyvesi, Lola evliliği meselesi falan. Kadının eli kolu her yere ulaşıyor :(

Cidden sandık patlarsa ve mom delirip g66 ile işi bozup balık adamlara dönerse seriyi sorgularım.O kadar gün geçti bir allahın kulu açıp bakmıştır ne halt var bunda diye.Yoksa klişe falan da olmaz.Zaten kitap hapishane ile ayak yaptı mangaka.

Lola gibi biriyle kim evlenir.( Bege hariç)
Zorla felan olsa damat babasını keser yine evlenmez onla.
Karakterini beğenen.
Bak şimdi kafamı karıştırdın. Bu mama neler planlıyor acaba. Bir yandan CC ve devleştirme isteği. Diğer yandan Germa ve klonlar. Kitaptaki tutsaklar, pone, sahip olduğu ruh ruh meyvesi, Lola evliliği meselesi falan. Kadının eli kolu her yere ulaşıyor :(
Kadın sınırına ulaşmış. Başka yerlerden arttırmaya çalışıyor. Potansiyelinin son noktası bu demek.

Cidden sandık patlarsa ve mom delirip g66 ile işi bozup balık adamlara dönerse seriyi sorgularım.O kadar gün geçti bir allahın kulu açıp bakmıştır ne halt var bunda diye.Yoksa klişe falan da olmaz.Zaten kitap hapishane ile ayak yaptı mangaka.
O bomba patlayacakta BM' nin patlayacagı kişi Luffy olacak. Çünkü bizzat bu bölümde o hazineyi Luffy verdiği için çok sevindi. İyi ki içine bakmamissin dedi. Böyle Ulusal Hazineye sahip oldum. O yüzden BA olayını unuttum dedi.

O bomba patlayacakta BM' nin patlayacagı kişi Luffy olacak. Çünkü bizzat bu bölümde o hazineyi Luffy verdiği için çok sevindi. İyi ki içine bakmamissin dedi. Böyle Ulusal Hazineye sahip oldum. O yüzden BA olayını unuttum dedi.
Tam da bu sırada pedro sarayı patlatırken brook da büyük konser ile insanları paralize edecek.Sonra bir şekil kitaptan çıkan luffy ve diğer mahkumlar ortalığı karıştırıp kaçacak mı ?

Tam da bu sırada pedro sarayı patlatırken brook da büyük konser ile insanları paralize edecek.Sonra bir şekil kitaptan çıkan luffy ve diğer mahkumlar ortalığı karıştırıp kaçacak mı ?
Brook ve Pedro'dan iş çıkmaz, orada kimsede k. haki yok mu yahu. Luffy ta nerden Caribou'yu seziyordu o dandik k. hakisi ile ama burada unutulursa tuhaf olur. 1000 tane adam içinden nasıl ayırsınlar falan diye düşünecek olursak da koskoca yonkounun sarayı bu kadar savunmasız değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık