Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847: Luffy ve Koca Ana

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom ile dövüş kaçınılmazdı bölümde bundan bahsettiler. Ama bu arc'ta dövüşleri kaçınılmaz olacak gibi. Luffy'de dövüşmek için gelmediğini söyledi ama durum farklı noktaya kayıyor.

Big Mom herkesin yanında açacakmış o Hazine Sandığını. Ve o sandık Big Mom'ın bu bölümde bahsettiği bir sorun çıkarırısanız size cehennemi yaşatırım olayı için fitil olacak.

War is coming.. gibi duruyor.:D

@husra

Hazinenin içinde bomba var. Bu da Big Mom'ın sinirlerini hüpletecek bir şey.

Dev olayı ne acaba? Hazineden ne çıkacak? Güzel sorular.
Devler muhtemel evlilikte cayan taraf bu yüzden onlardan nefret ediyor.
Hazineden bomba çıkacak.

Bence
Luffy vs Bigmom
Tüm esir alınanlar vs Mom tayfası
Sanji+Nami+Brook+Carot+Pedro vs Germa
Tabi Sanji'nin kız kardeşi de Sanji'den taraf olacak.
İşin içinden iyi çıkarsa fena olmaz...

Bölümü yeni okudum. Yorumlara göz atınca Luffynin boş bir atar yaptığını sanmıştım ama hiçte öyle değilmiş. En güzel tepkiyi vermiş sadece biraz abartmış. Kendine yakışanı yapmış.

Bigmom ve Kaido dev değiller diye biliyorum :bilmem: Hem kendisi dev olsa neden kızsın ki, kadından(Adamdan) sayılmıyor diye mi acaba :oleyo:
Bölümü okudum hak verdim sana.

Luffy iyi cevap vermiş. Lola evlenmek istemedi. Sen de Korsan Kral olamadın. Bu nokta Luffy, Korsan Kral yapılacak diyenlere gelsin işte. Ayrıca şu an için WB'nin bu gibi bir şeye gerek kalmadan paşa gibi Big Mom'ın önünde bir engel olarak durduğunu da biliyoruz. Luffy'de buna değinmiş gibi oldu. Bu gibi şeyler senin Korsan Kral olamamana sebep ya da bahane olamaz gibisinden. Konuşmaları da hoşuma gitti. Big Mom'ın kişiliği de sandığımdan farklıymış. Baya akıllı bir kadın. Delinin teki olduğunu sanıyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık