Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846: Tamago'nun Savunması

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen hiç yarım arc gördün mü? Konudan uzaklaşmış Jack bile adaya dönüp dayağını yedi hani. Bu savaş ya burda biter yada hiç gerçekleşmez. Dur ben bir gideyim, adamları toplayıp geleyim olacağını hiç sanmam. Olacak olsa hiç ayrılmazlardı.
Ilerdeki ya ben Mom ve tayfasına bir şey olacağına hiç ihtimal vermiyorum.Son kalan elemanın meyveyi ve tipi gösterseydi teorileri falan okurum fan artlara bakarım diye dedim.

Çok iyi çok iyi çok iyi.

BM tayfasını genel olarak sevdim, çok iyi karakterler var. Ayriyeten Amande'ye bayıldım. Sanki Oda 98 den beri çizemediği kadın karakterleri bu arca saklamış gibi.

Brook evet, nihayet bir işe yaradı.

Bu arc tahmin edilmesi çok zor bir noktaya gidiyor.

Yalnız BM'a ve tayfasına ön yargıyla yaklaşan ve çöp gözüyle bakanların fikirleri yavaş yavaş değişmiş gibi. Sevindirici bir gelişme var.

o değilde bm niye devasa bir ordu elde etmeye çalışuyor?
en büyük koz olarak vivre kart gitti, sanji evlenmeyi seve seve kabul etti ama luffy bu ve olacaklar gayet net. ama bence bu arc bm inmez olaylar karışır tayfa kaçar bişeyler daha olur ve kaido kısmına girince orda birleşir üçü savaşırlar. karambolde birbirlerine vurmazlarsa -ki kaido savaş adamı bilerek bile vurur- iki tarafa da zayıflamaz. Anca germa gider bu arcda. öte yandan brook la pedro zor olmaz. ne çalabilirler ne kopya çıkarabilirler gibi görünüyor. chopper, carrot, jinbe hala muallak durumda

ben de kuinanın zoronun karşısına wano arcda çıkacağını okudum olsa süper olurdu
Bu arc Sanjinin hikayesi, bir sonraki arc Zoro olursa bencede görürüz. Çok detay yok henüz ama one piecein top 3 hikayelerinden biri olur bence. Zoronun yeri Oda içinde ayrıdır sonuçta. En güzel hikayelerden birini ona yazmıştır diye düşünüyorum. Sonrada Luffy ve annesini okuruz. Boş geçmez Oda bence bunları.

kimse water 7 arcında ne olduğunu hatırlamıyor herhalde :/
hükümette gitmelerine izin verecem demiş daha sonra sadece "biz sadece water 7 de dokunmayacaz dedik ama water 7 da değiliz" gibi bir bahane sunmuştu :/ -kelimesi kelimesine hatırlamıyorum ama ana fikri anladınız bence-

kimse water 7 arcında ne olduğunu hatırlamıyor herhalde :/
hükümette gitmelerine izin verecem demiş daha sonra sadece "biz sadece water 7 de dokunmayacaz dedik ama water 7 da değiliz" gibi bir bahane sunmuştu :/ -kelimesi kelimesine hatırlamıyorum ama ana fikri anladınız bence-
Arkı ben de biraz W7'ye benzetiyorum. O ara o arkı güncel takip edenler de bu arkta olduğu gibi ne olacağını tahmin edemiyordu bence.

BM benzetmeni de anladım ama BM'nin bundan ne çıkarı olacak ki? Kadın istese zaten kimseyi tınlamadan duman eder ortalığı. Sanji BM'nin yanında çok küçük kalıyor. Bu yüzden yüzüne gülüp, söz verip arkasından iş çevirmesi bana mantıksız geliyor. Öyle bir şey yapması bence sadece BM'nin kendisini küçültür.

Bigmom Germa 66 ile ittifaktan bahsetmiyor ele geçirmekten bahsediyor. Hedefte germa 66 teknolojisi var, birde diğer yonkouların ponolepikler için saldırması ihtimali var. Her şekilde savaş kapıda Luffy bu savaşın neresinde olacak? Tabiki kademe kademe Korsanlar Kralı olacak öyle ya da böyle.

Abi PEDRO neymiş la adamın dibi hası ham maddesi ne diyim, o son sayfayı okurken titredim resmen.Asın bayrakları PEDRO reise.İnşallah ölmez böyle adamlar lazım bize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık