Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy oradan elbet ayrılacak. Destek gelmesi lazım hikayenin mantıklı bir şekilde ilerlemesi için. Dövüşün başında veya sonunda.

Çünkü Luffy tek başına etkisiz hale getirip orada oturmaya devam ederse BM gelir onu dövmeye. Luffy'ye bir sebep lazım oradan ayrılmak için. Birileri gelmek zorunda bu yüzden. Luffy tek yense de tek yenemese de bir şekilde başka karakterlerin devreye girmesi gerekiyor.

Luffy'nin dayak yiyip zorla götürülme ihtimali de var evet. Ama verdiği söz bakımından hiç hoş olmaz. O kadar dram kastıktan sonra Oda'nın tarzı değil pek.

Mangasını okuduktan sonra romanı insanı bayar bence. Yargısız infaz yapmak istemiyorum ama o uzun uzadıya tasvirler, dövüş sahnelerinin edebi anlatımı final Bleach gibi bir seriye hiç gitmez.
Bro kör arkadaşlarım var adamlar belgariad ,zaman çarkı ,got ,yüzük alayını okuyan muhabbetini yapan kimseler hafızaları acayip kuvvetli.Manga okuyamıyolar ama uzunda olsa tasvirlerle one piece okusalar.acayip saran muhabbetlere dalabilirdik.(konu dışı oldu biraz )

Luffy sözü bozmaz. Bozmaya çalışanı da engeller.
Bence Sanji bizzat gelmeyene kadar Luffy orda dövüşmeye devam edecek.
Yardım eder birileri düşmanı yener. Yine bekler orda Sanjiyi.

Bu bölümü sırf bunun için çizdi.

Nami Luffy e de bir tane geçirir oğlum kafan mı güzel diye o zaman Luffyde kendine gelir. Yav mantık olarak Sanji sarayda artık daha çıkamaz oradan Chopperler falan hadi neyse de Luffy olmadan nasıl çıkacak ? Orada bekledi diyelim evlenmesini de mi bekleyecek ben anlamadım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık