Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 2781

@fantastikceo
İncelemeni izledim. Chopper'ın aynalar aracılığıyla Luffy'yi götürme ihtimalinden bahsetmişsin. Bence imkansıza yakın bu durum. Luffy'nin son derece ciddi bir şekilde verdiği söz var. Artık ölse dönmez o yoldan. Ancak bilincini kaybederse birileri onu götürebilir oradan.
Bilinci kaybederse birilerinin onu götürmesi mantıklı geldi açıkcası,Luffy ya yakalanıcak yada ciddi yardım alıcak gibi görünüyor.

Ben jimbei nin yardım edecegini düşünüyorum bu ordu konusunda benim sıkıntım bu hikaye bitmeden wano sonra bm felan yapması oda reisin

MDL_Roronoa

Hancock gelip Big mom'ı indirecek, böylece gerçek anlamda korsan imparatoriçesi olacak.

Dressrosa da görmediğimiz karakterlerin sırası olduğu için tayfadan büyük işler bekliyorum. Nami yapacağını yapmış olsa da katkısı potansiyel bir biçimde artacak ve zannımca gözlem hakisini açacak.( oda geçen sefer hakiyi en zayıf karaktere vermişti) Sanji beklendiği üzere genetik aktivite gösterek gibime geliyor. Brook ve chopper i kestiremiyorum. Chopper in mevzusu Alice harikalar diyarında olayına döndü dönecek. Ama sağlam istihbaratlar ile döneceklerinden eminim. Sanji nin kaptanına olan güveni ordu gittiği zamanki sakin tavırlarına yansısa bile pazarlık masasına oturma fikri bu konuda şüphe uyandırmakta. Bana göre en makbul teori luffy nin indirdiği tatlı bakanlarından dolayı düzgün beslenemeyen Big Mom un serseri mayın gibi ortalığı yıkıp düğünde önüne gelene saldırıp kendine düşman Luffy ye müttefik kazandırması. İlk gösterimde dondurma bakanını öldürmüştü hatırlayacağınız üzere. Sanji de bu karmaşadan faydalanacak ama Zeff e nasıl ulaşır emin değilim. Bir ihtimal vazgeçilemeyecek bir rehine alacaklar. Big mom un vazgeçemeyeceği kimse yok. Fakat Judge ın vazgeçemeyeceği ichji var. Çünkü tapılası bir gücü onda bulduğuna inanıyorum. Ve veliaht...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık