Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an güvenilecek bir ortam yok yalnız. Luffy-Nami-Sanji. Sadece bu üçü varken güvenmek çok aptalca olurdu. Şansına başka şeyler olacak. (Oda'nın büyük dokunuşları) Birileri gelip olaylara müdahil olacaklar, başka bir şey çıkacak, o olacak bu olacak derken bir şekilde paçayı sıyıracaklar. Luffy'nin kontrolü dışında şeyler yaşanacak yani. Bu durumda ben olsam ben de güvenmezdim. Hala Luffy'ye güvenmeliydi diyorsun. Luffy'nin neyine güvensin Hasan? Eti ne budu ne?
Dostum Ennies Lobby'de de durum öyle gözüküyordu. Eti budu olmayan adam Ace'i kurtarıyordu az daha. O yüzden güveneceksin inanacaksın. Hele de benim kaptanım KK olacak adam diyen biri amaçlarının farkında olan birisinin böyle bir güvensizliğe düşmesi benim açımdan çelişkidir. Sanji gibi daha önce kendini kanıtlamış birine şuan ki şeyleri oturtamıyorum. O yüzden bu kadar tepki gösteriyorum. Bunlar inşallah bir oyundan ibaret çıkar.

Dostum Ennies Lobby'de de durum öyle gözüküyordu. Eti budu olmayan adam Ace'i kurtarıyordu az daha. O yüzden güveneceksin inanacaksın. Hele de benim kaptanım KK olacak adam diyen biri amaçlarının farkında olan birisinin böyle bir güvensizliğe düşmesi benim açımdan çelişkidir.
Enies Lobby'de hep beraberlerdi. MF'de de arkasında koca bir yonkou vardı. Şu anda ise dünyanın en güçlü korsanlarından birisinin çöplüğünde yapayalnızlar. Arada fark var.

@Monkey D. Dragon
Pek bir şey fark etmezdi.

Enies Lobby'de hep beraberlerdi. MF'de de arkasında koca bir yonkou vardı. Şu anda ise dünyanın en güçlü korsanlarından birisinin çöplüğünde yapayalnızlar. Arada fark var.

@Monkey D. Dragon
Pek bir şey fark etmezdi.
İmpel Down'a girerken de arkasında koca bir ordu vardı. ID'te çarpışırken de herkes yanındaydı zaten. Zaten sana güven verecek bir ortam oluştuktan sonra güvenmenin ne anlamı var? Ne manası var? Önemli olan imkansız da gözükse başarabileceğine inanmaktır. Asıl güvende budur.

İmpel Down'a girerken de arkasında koca bir ordu vardı. ID'te çarpışırken de herkes yanındaydı zaten. Zaten sana güven verecek bir ortam oluştuktan sonra güvenmenin ne anlamı var? Ne manası var? Önemli olan imkansız da gözükse başarabileceğine inanmaktır. Asıl güvende budur.
Heh işte dediğim şeye geldin. Luffy'nin kontrolü dışında şeyler gelişti ve ID'den çıkabildi. Iva falan olmasaydı zehirler içinde sefil bir şekilde can verecekti Luffy. Iva'nın ufak bir orduyla orada olması, 6. seviyeden birilerin Luffy'ye denk gelmesi bile şanstı. Güvenle değil şansla, kurguyla çıkabildi oradan. Babasının adının Dragon olmasıyla çıkabildi.
Şimdi de benzer şeyler yaşanacak. Mucize dediğimiz şeyler yani. Şartlar böyleyken buna güvenmek değil avanaklık denir.

Heh işte dediğim şeye geldin. Luffy'nin kontrolü dışında şeyler gelişti ve ID'den çıkabildi. Iva falan olmasaydı zehirler içinde sefil bir şekilde can verecekti Luffy. Iva'nın ufak bir orduyla orada olması, 6. seviyeden birilerin Luffy'ye denk gelmesi bile şanstı. Güvenle değil şansla, kurguyla çıkabildi oradan. Şimdi de benzer şeyler yaşanacak. Mucize dediğimiz şeyler yani. Şartlar böyleyken buna güvenmek değil avanaklık denir.
Şu an serinin ruhuna aykırı konuşuyorsun. Ben küçük bir kıvılcımdan neler çıkabileceğini göstermek için ID örneğini verdim. Sen ordan dediğim şeye geldin diyorsun. Luffy ID'ı basarken tek değil miydi?

Arkasında Shanks ile bir orduyla geldikten sonra Sanji'nin Luffy'e güvenmesinin ne anlamı var bana bir açıklar mısın yahu?

Bir insan bu kadar herşeyi Luffy'e göre manipule etmez la. 2 olayin arasindaki farkı ayirt edememesi beni bitiriyor. Allahtan Luffy son bölümlerde delikanlılığın kitabını yeniden yaziyorda nefret edemiyom. Serinin ana karaterinden fanı yüzünden soğudum. Keza aynı durum Zoro ve Sanji fanlari içinde geçerli. Ama tabi özellikle Luffy ve Zoro fanlarını yakalayamadi Sanjininkiler. Ama az kaldı yakında yakalar. :(

Yanlız dikkat ettiğim bir şey var.Luffy o orduyu nasıl yenecek tartışılmıyor genelde nerden veya kimden yardım geleceği konuşulmuş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık