Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öldürmeye geldikleri adami esir mi alacaklar? Mangaka ya Luffy'e o savaşı kazandıracak ya da yardım getirecek. Ama yenilgiyi bir şık olarak gormuyorum. Yoksa Mangaka bizzat dediği lafa aykırı konuşmuş olur. Oldurmeye geldiler çünkü...

Luffy'nin dişi bu bölüm de yeniden çıkarılmamış. E.Oda bakalım şu diş mevzusuna bir standart getirecek ve Luffy'yi tek dişi eksik olarak çizmeye devam mı edecek...

Ayrıca Big Mom güneşi kontrol ediyor denmişti, şunun görünüşüne bakılırsa, ateş parçasından farkı yok, kaldı ki bence nasıl bir buluta ruh eklemişse, bir ateş parçasına ruh ekleyip güneş demişler gibi gözüküyor, daha önce dediğim gibi yani.

Oruç reisede bu ordu gitmiştir kesin.Kaçabildiğine göre Lufy tekde alır bunları zor durumdada olsa.
Biraz zor gözüksede belli de olmaz şimdi :/

Orucu indireni indirip Sanjiden dayak yiyip tekrar orduyla savaşmaya başlayarak bunu çoktaan yapmadı mı :/
Orucun tam naptığını bilmediğimizden karşılaştırma yapmak zor ama pek bir önde de sayılmaz.

Bege şöyle başka yonkouya çalışsa iyi olurdu. Kaido'nun zoan ordusu içinden çıksa diyeceğim ama Kaido o işlerin adamı değil ancak Teach yapar.

Sanji ihanet etti mi, diyorsun?
İhanetten çok seçimini yapmış diyelim.

Sanji'de Zeff'in hakkı herkesten çok çok fazladır, Luffy dahil. Bence bunda yadırganacak bi durum yok :) Sadece bu kadar kolay pes etmesi, tayfaya ve Luffy'ye yeteri kadar güvenmemesi eleştirilebilir.
Seçim seçimdir adam hiçbir çaba göstermedi orduyu görünce hala ''evlenek'' falan diyor.

Bunu dediğimde alakası yok diyordular. Şimdi kendi azğından duyduk. Keşke yanılsaydım ama belli oluyordu bu durum.
Yani Zeff'i feda mı etmeliydi?
Seçim seçimdir adam hiçbir çaba göstermedi orduyu görünce hala ''evlenek'' falan diyor.
Ben de onu diyorum, asıl Zeff'i seçmeseydi saçmalık olurdu. Vefasızlığın daniskasını yapardı. Yaptığı mantıksızlık direkt tayfadan ümidi kesmesi, belki Luffy'e dalması falan.. Ki bunların hepsi de Oda'nın saçmalığı, normalde Sanji'nin yapmayacağı şeyleri dram kasmak uğruna karaktere yaptırıyor.

Ben de onu diyorum, asıl Zeff'i seçmeseydi saçmalık olurdu. Vefasızlığın daniskasını yapardı. Yaptığı mantıksızlık direkt tayfadan ümidi kesmesi, belki Luffy'e dalması falan.. Ki bunların hepsi de Oda'nın saçmalığı, normalde Sanji'nin yapmayacağı şeyleri dram kasmak uğruna karaktere yaptırıyor.
Odayı geçen bölüm bende baya gömdüm zaten ama yanından geçen orduya sadece bakmakla yetinmesi Sanjiyi bitirdi yüksek oranda

Zeff'i feda etmesine gerek yok. Ama bizimkilere olan inancını kaybetmemeliydi. Yahu anlamıyor musunuz? Bu yola çıktıklarından beri bütün hayatları ve sevdikleri zaten tehlikedeydi. Ama bundan çekindikleri için yola devam etmedikleri oldu mu? Her zaman birbirlerine güvenerek önlerine bakmaya devam ettiler. Hadi bu olay 2 sene öncesinde olsa bir şey demiyeceğim ama bir sürü şey yaşadılar. Sanji Nami, Robin üzerinden bir çok kez benzer durumlarda tayfanın neler yapabildiğine şahit oldu. Kendisi de savaştı. Luffy, Ace'i kaybetti. Bunun üzerine 2 yıllarına feda ettiler. Daha güçlü bir şekilde yola çıkmak için. Ve yine bu tehlikelerin farkında olarak. Yahu dövüştüğünüz insanlar korsan.

Zeff'i feda etmesine gerek yok. Ama bizimkilere olan inancını kaybetmemeliydi. Yahu anlamıyor musunuz? Bu yola çıktıklarından beri bütün hayatları ve sevdikleri zaten tehlikedeydi. Ama bundan çekindikleri için yola devam etmedikleri oldu mu? Her zaman birbirlerine güvenerek önlerine bakmaya devam ettiler. Hadi bu olay 2 sene öncesinde olsa bir şey demiyeceğim ama bir sürü şey yaşadılar. Sanji Nami, Robin üzerinden bir çok kez benzer durumlarda tayfanın neler yapabildiğine şahit oldu. Kendisi de savaştı. Luffy, Ace'i kaybetti. Bunun üzerine 2 yıllarına feda ettiler. Daha güçlü bir şekilde yola çıkmak için. Ve yine bu tehlikelerin farkında olarak. Yahu dövüştüğünüz insanlar korsan.
İlk mesajımda zaten buna değinmiştim okumadın mı? Sanji'nin o davranışları benim gözümde Oda'nın saçmalıklarıdır. O yüzden değerlendirmeye almıyorum.

Şu an güvenilecek bir ortam yok yalnız. Luffy-Nami-Sanji. Sadece bu üçü varken güvenmek çok aptalca olurdu. Şansına başka şeyler olacak. (Oda'nın büyük dokunuşları) Birileri gelip olaylara müdahil olacaklar, başka bir şey çıkacak, o olacak bu olacak derken bir şekilde paçayı sıyıracaklar. Luffy'nin kontrolü dışında şeyler yaşanacak yani. Bu durumda ben olsam ben de güvenmezdim. Hala Luffy'ye güvenmeliydi diyorsun. Luffy'nin neyine güvensin Hasan? Eti ne budu ne?

Şu an güvenilecek bir ortam yok yalnız. Luffy-Nami-Sanji. Sadece bu üçü varken güvenmek çok aptalca olurdu. Şansına başka şeyler olacak. (Oda'nın büyük dokunuşları) Birileri gelip olaylara müdahil olacaklar, başka bir şey çıkacak, o olacak bu olacak derken bir şekilde paçayı sıyıracaklar. Luffy'nin kontrolü dışında şeyler yaşanacak yani. Bu durumda ben olsam ben de güvenmezdim. Hala Luffy'ye güvenmeliydi diyorsun. Luffy'nin neyine güvensin Hasan? Eti ne budu ne?
İyide Sanji kimlerin geldiğini bilmiyor ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık