Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brooklarin içinde olduğu asker Cracker'dan yapilan askerdi. Ee bizim crackeri Luffy yamulttu. Bilincini kaybedince meyve kullanıcıları meyveleri iptal oluyor genelde. Orda bir karışık olay olmuştur.

Oda umarım Sanji'yi böyle inançsız göstererek ihanetin yolunu yapıyodur. Tayfaya değil tabi BM'ye ihanet. Bege + Germa + bilinmeyen bir yonkou ( tahmini teach ) ittifakının yonkou avına çıktığını düşünüyorum. Sanji de bu durumdan haberdar. Sanji'den istenen şey sadece evlilik. Evlilik gerçekleştikten sonraki bir safhada Bege'nin içinden çıkan adamlarla savaş başlar. BM indikten sonra ne halt yersen ye demiş olabilirler Sanji'ye. Luffy gelince işleri zora sokmuş olabilir bu durumda.

O ordunun önündeki adamlar boş değil. 300-500 arasında ödülü vardır hepsinin, Luffy'nin yardımsız savaşma olasılığı yok.

Judge BM ye pusu atmış belli sanjinin kız kardeşide bunu sanjiye yumurtladı.Bence judge teach le değilde kaidoyla iş birliği yapmış.Kaidonun vaad ettiği meşhur savaş düğünden sonra patlıcak.Bizde BM nin nasıl tek başına bir azman olduğunu görücez.Bu arada bence BM istediği zaman fit ve güzel bi kadına dönüşebiliyor öyle düşünüyorum.Yoksa oda bu haliyle dövüş sahnesi çizerse çok saçma olucak

Sanji' nin yeni tekniğini şöyle hayal ediyorum. Fire Dragon Kick... Tekmesi ile ejder şekli ve boyutunda bir ateş çıkaracak.

öyle çıkar umarım yoksa sanji çok kalp kırmış olacak çok :good:

Oda umarım Sanji'yi böyle inançsız göstererek ihanetin yolunu yapıyodur. Tayfaya değil tabi BM'ye ihanet. Bege + Germa + bilinmeyen bir yonkou ( tahmini teach ) ittifakının yonkou avına çıktığını düşünüyorum. Sanji de bu durumdan haberdar. Sanji'den istenen şey sadece evlilik. Evlilik gerçekleştikten sonraki bir safhada Bege'nin içinden çıkan adamlarla savaş başlar. BM indikten sonra ne halt yersen ye demiş olabilirler Sanji'ye. Luffy gelince işleri zora sokmuş olabilir bu durumda.

Bege cidden gemide Sanji ile plan yapmış olabilir ya da planını anlatmış olabilir. Ya da Sanji bir şekilde öğrenmiştir planı.

Oda bu tarz saçma tersköşeler yapmaya bayılıyor. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık