Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anlatmak istediğini anladım dostum karşıda 2 ordu olduğu sürece çok doğru dediğin ama benim demek istediğim bu evrende ordulara hiç gerek yok yani marineford'a wb tek gelseydi de çok bir şey değişmezdi bence ki shanks geldi müttefiki olmadan dünya hükümetine ultimatom verip savası bitirdi. koramiraller ve yonkou orta seviye adamları istedikleri kadar dövüşsünler onlar ile amiraller ve yonkou + güçlü 3-4 komutanı arasında ki fark uçurum BM tek başına komutanlarını alıp gitse dünya hükümetine saldırsa bir cracker tüm koramiralleri ve çöpleri saf dışı bırakır haksız mıyım ? o yüzden luffy asla bu orduya kaybetmeycektir ne olursa olsun ya da nasıl olursa olsun o ordu yenilmeye mahkum sadece zaman yiyor Oda belki h.haki ile ilgili bir şeyler görmemize yarar en fazla.
Bende ordunun yenileceğini düşünüyorum. Söylediklerine hak veriyorum. Ama mesela savaşta bir koramiral marco ya kelepçe takmıştı ve onu etkisiz hale getirmişti. Kısaca şöyle söyleyeyim Koramiral altı her kademe dövüşü savaşa çevirmekten başka bir şeye yaramıyor.

Bende ordunun yenileceğini düşünüyorum. Söylediklerine hak veriyorum. Ama mesela savaşta bir koramiral marco ya kelepçe takmıştı ve onu etkisiz hale getirmişti. Kısaca şöyle söyleyeyim Koramiral altı her kademe dövüşü savaşa çevirmekten başka bir şeye yaramıyor.
Doğru muhakkak ki o elemanlara da ihtiyaç var seride zaten lazım olmasalar luffy'e bağlı tümenler kurulmazdı geçen arc ama luffy şu an tek geldi o adaya ve senin komutanlarından birini yenmiş neden ordu gönderirsin ki zaten cracker denilen herif baya baya ordu gibiydi ben gereksiz gördüm ama dediğim gibi belki haki ile ilgili bir şeyler gösterir oda onun yolunu yapmıştır. Luffy kendini ıspatladı bence kalan iki komutan ve kendisinden başka seçeneklere yönelmesi hata Bm için.
Hatta çok büyük bir hata olabilir ona tuzak kuran hainlerin işine gelebilir luffy'nin o orduyu yenmesi örneğin Bage için bulunmaz fırsat germa ile ortak bir plan yaptığını var sayalım şu an BM nin çevresinde onu az önce verdiğin örnekte marcoya koramiralin kelepçe takması gibi bir durumdan koruyacak adamı kalmadı etrafında.
Bu da Lufyy'nin BM'yi zor bir durumdan kurtarması ile sonuçlanabilir bak o zaman bir anlaşma ile buradan kayıpsız ayrılıp Wano yoluna koyulabilirler hatta bak sen Pudding ile sanjiyi nişanlarlar falan Luffy kk olduğunda kızı almaya geliceze dönmesin iş :hhh:

Çare Nami. :) Ne yapabilir?
1 Öfkeli orduyu ıslatıp sakinleştirebilir.
2 Elindeki vivre kartla ormana yaptıģını orduya ve prometeus ve zeusa da yapabilir.
850 bölümdür yardımsız adım atamayan Luffy için bile aşirı bir yardım oluyor Naminin yaptığı. Mangaka Big Mam için bug yaratmış resmen. :)

bölümü tekrar okudum ve gözlemlerim şu şekilde.

luffy esir alınması söz konusu bile değil.
luffy söz verdi kesinlikle tutacaktır,daha önce cracker dövüşündede tuttuğu gibi sanjiyi görecem dedi ve gördü.

Şimdi luffy ne yapar dersek;
1.h.haki ile bir çoğunu bayıltır, gerisinide yumruklayarak veya nami ile dövebilirler.
2.nami güneş ve bulutu kontrol altında tutarak düşmanları yokeder.

sanji tarafına dönersek : sanjinin dediği gibi bu bilekliklerden kurtulmak için koca-ana ve adamlarını yenmek gerekiyor...
tahminimce luffy tarafında luffy kazanır koca ana sinirlenir ya kontrolden çıkar yada 2 komutanı birlikte gönderir onlarıda luffy yendikten sonra sıra koca anayı devirmede kalır bunuda kaido arc öncesi antreman olarak görürsek bir kaç kişinin yardımı ile yenerler ve wanoya seyahat başlar.

:D

son olarak koca ananın o küçük kızını acayip dövesim geliyor, sinirimi bozdu psikopat velet :of:

Yalnız bölümü şimdi okudum bazı şeyleri de yanlış anlamışım. Şu an çok daha beter bir durumda.

Ben o kadar diyordum bu adam tayfaya olan inancınını yitirmiş, plan felan yaptığı da yok. Şu an bu adam boşluğa düştü diye, kafası yerinde değil diye. Bu bölüm Mangaka Sanji'ye bunları anlattırdı. Ama bunların tersinin çıkabileceğini düşünmek istiyordum. Sanji bildiğin Purin'e şu an tek kurtuluşum sensin. Ve güvenebileceğim kimse kalmadı dedi. İnşallah bunlar Sanji'nin yaptığı bir takım kelime oyunlarıdır.

Umarım şu Luffy'nin hayatını orda kurtarmak istiyordu o yüzden böyle plan yaptı diyenlerde şu bölümle az çok bir şeyi görmüştürler.

Adam İntikam ordusunun Luffy'i öldürmeye gititğini gördü. Ne düşünüyor? Bu arkadaşlar bir analizini yapabilir mi?

Luffy Sanji'ye mi bıraksaydı ? Şu an Sanji'nin ağzından duyduğumuza göre geri dönmekten umudunu kestiğini görüyoruz. Öyle bir planı olmamış? Luffy gelmese miydi?
Luffy bu adaya geldi Sanji'yi zor duruma soktu, adamına güvenmiyor mu dedik ama pişman oldum bu bölüm. Luffy'de olan his kimsede yok, Skype arcta çanı çalmayı düşünmesi gibi bazen kafası farklı çalışıyor. Sanji'nin inancı bile yokmuş, zekilik falan hikaye, buraya ne düşünüp geldi de farklı oldu.

Bölümü yaparken ben bir kötü oldum ya.:) Purin'e kelime oyunu falan yapmıyor. Salmış kendisini, Purin normal bir kız, kelepçe patlar ölür falan diye düşünmesi gayet doğal ama Sanji çocuk gibi davranıyor. Rayleigh'in o kelepçeyi çıkarırken görmedin mi? Elini koka yapsa bile bir şey olacağını sanmıyorum.

Luffy gelmese Sanji ihanet edecekmiş.

bölümü tekrar okudum ve gözlemlerim şu şekilde.

luffy esir alınması söz konusu bile değil.
luffy söz verdi kesinlikle tutacaktır,daha önce cracker dövüşündede tuttuğu gibi sanjiyi görecem dedi ve gördü.

Şimdi luffy ne yapar dersek;
1.h.haki ile bir çoğunu bayıltır, gerisinide yumruklayarak veya nami ile dövebilirler.
2.nami güneş ve bulutu kontrol altında tutarak düşmanları yokeder.

sanji tarafına dönersek : sanjinin dediği gibi bu bilekliklerden kurtulmak için koca-ana ve adamlarını yenmek gerekiyor...
tahminimce luffy tarafında luffy kazanır koca ana sinirlenir ya kontrolden çıkar yada 2 komutanı birlikte gönderir onlarıda luffy yendikten sonra sıra koca anayı devirmede kalır bunuda kaido arc öncesi antreman olarak görürsek bir kaç kişinin yardımı ile yenerler ve wanoya seyahat başlar.

:D

son olarak koca ananın o küçük kızını acayip dövesim geliyor, sinirimi bozdu psikopat velet :of:
2 komutanı nasıl yenecek, Luffy sınırına geldi dediler.

o kısmı geçebilmek için sanjinin bölüm sonundaki not kurtarıcımı yoksa sözmü bundan sözü seçmesi lazım luffy yemeği yedikten sonra dalarlar hep birlikte.

yada nami o bulut ve güneşi kontrol ederse yenerler
İşte mecburen destek gelecek. Luffy'nin tek kazanma durumu yok. Millet savaşırken arka planda tıkınacak :good: Ordu'yu tek yense de bi kere güçten düştü mü Big Mom bırakmaz. Destek alacağı bariz.

İşte mecburen destek gelecek. Luffy'nin tek kazanma durumu yok. Millet savaşırken arka planda tıkınacak :good: Ordu'yu tek yense de bi kere güçten düştü mü Big Mom bırakmaz. Destek alacağı bariz.
tabiki destek alacak serinin sonları olmadığı için, eğer luffy yerine bir yonko da gelse yardım alarak ilerleyecekti. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık