Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konusu açılmışken söyleyeyim. Şimdi Karasakal, g4 Luffy'i yakaladığında Luffy g4 den çıkacak mı otomatik? g2 de öyle olmuştu çünkü.

mrso

Her şey iyi hoş da 11 saat döğüşmeleri saçma geldi. Açıklama yapacaktır illa Aksiyon başlıyor gibi artık.11 saat döğüşmlerinden ben ya big mom emir verdi oyala diye yada lufy nin aklında başka bir şey var savaş okadar uzadı.

Her şey iyi hoş da 11 saat döğüşmeleri saçma geldi. Açıklama yapacaktır illa Aksiyon başlıyor gibi artık.11 saat döğüşmlerinden ben ya big mom emir verdi oyala diye yada lufy nin aklında başka bir şey var savaş okadar uzadı.
Daha sonra Sanji'yi kurtarırken, elini kolunu sallaya sallaya alıp götüremeyeceği için güçlü olması gerekiyor. Olabilecek en mantıklı şekilde gücünü saklıyor. Birebir çarpışmaya girse bile yendikten sonra oldukça yorgun olurdu. Ne kadar saçma gelse de mantıksız değil bu senaryo.

mrso

Daha sonra Sanji'yi kurtarırken, elini kolunu sallaya sallaya alıp götüremeyeceği için güçlü olması gerekiyor. Olabilecek en mantıklı şekilde gücünü saklıyor. Birebir çarpışmaya girse bile yendikten sonra oldukça yorgun olurdu. Ne kadar saçma gelse de mantıksız değil bu senaryo.
Tekrar baktımda mangaya dediğin doğru döğüş kaç ye. 11 Saat boyunca fırsat kollayıp tek darbede işini bitirmek istiyor olabilir. Ne kadar kaldı çay partisine. Bu arada brook gizlice sızmıştır heralde .chopper da lufy ye gizli girecek bir yol bulmuştur aynalar sayesinde.

Tekrar baktımda mangaya dediğin doğru döğüş kaç ye. 11 Saat boyunca fırsat kollayıp tek darbede işini bitirmek istiyor olabilir. Ne kadar kaldı çay partisine. Bu arada brook gizlice sızmıştır heralde .chopper da lufy ye gizli girecek bir yol bulmuştur aynalar sayesinde.
Bence bir daha bak. Döğüş değildir o.

Sanji'ye baya üzüldüm la, şerefsiz kardeşlerine bak hele hareketlere. Adamı 6 ay mahsene atmışlar, kafasınada kask yerleştirmişler. Babasının ettiği laflara bak bide. Zoro, Luffy, Sanji üçü girip dağıtsın germa bozuntularını. Sanji'nin bunları ölümüne dövmesini istiyorum. Gelmişler tehtit ediyorlar birde Zeff'le. Bi shishi sonsona bakarlar. :mincika:

Oda adam öldürmüyor ama böyle konularda da inanılmaz acımasız hea. Adamın çocukluğunu içimize işletti resmen. Hepimizin ciğeri yanıyor :D Bi' insanın üstüne bu kadar gidilir mi la ? Manyak herif. Sanji çok pis patlayacak çokkkk :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık