Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şindi aklıma bir şey geldi. Niji'nin lakabı elektirik mavisi gibi bir şeydi. Şu an elektrikli bir saldırı yaptığını görüyoruz gibi. İchiji'nin lakabı da Kızıl kıvılcım gibi bir şeydi. Burdan nasıl bir güç çıkabilir anlayamadım.

Ama Sanji'nin ayaklarının ateş almasının altında bu deneyler ile ilgili bir şey yatabiliyor olabilir.

0 numaranın zehir ile ilgili olayı da yine deneylerle alakalı olabilir.

Bence de öyle.Mihawkın kılıcı gibi sanjinin ayağı niye yanmıyor soruları cevap kazanır.Sanjinin tamamen normal olduğunu sanmıyorum belki onunki farklı yada başarısız deneydir.
Şindi aklıma bir şey geldi. Niji'nin lakabı elektirik mavisi gibi bir şeydi. Şu an elektrikli bir saldırı yaptığını görüyoruz gibi. İchiji'nin lakabı da Kızıl kıvılcım gibi bir şeydi. Burdan nasıl bir güç çıkabilir anlayamadım.

Ama Sanji'nin ayaklarının ateş almasının altında bu deneyler ile ilgili bir şey yatabiliyor olabilir.

0 numaranın zehir ile ilgili olayı da yine deneylerle alakalı olabilir.
Öyle zaten. Yeni teknikler de deney nedeniyle ortaya çıkacak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık