Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğerleri deney ürünü, Sanji ters bi sekilde insan olmuş sanırım. Ondan sevmiyorlar. Ayrıca Reiju sadece digerleri gibi davranıyor gibi küçüklüğündeki kare'ye bakarsak insani duygulara sahip gibi gözüküyor.

Yenilmiş mi? Biri anlatsın şu olayı. Tek mi yemiş? Yoksa savası göstermeyip yenildi diye geçiştirmiş mi?

Serinin belli başlı hikayesi var yahu. Hala Sanji dayak yiyor diyorsunuz.

Sanji bir şeyler yapsa yapsa flashbackten sonra yapar. Nasıl bir manga istiyorsunuz ben anlamadım ki.

Sanji orada o kardeşlerini dövse FB okuyamayız.

Evet Sanji 2.numarayı tekmeliyor ama bir şey olmuyor insan olmadığı için. Sonra birden Sanji'nin arkasında belirip elektrikli bir saldırı yapıyor Sanji'ye.

Sanji bir şeyler yapsa yapsa flashbackten sonra yapar. Nasıl bir manga istiyorsunuz ben anlamadım ki.

Evet Sanji 2.numarayı tekmeliyor ama bir şey olmuyor insan olmadığı için. Sonra birden Sanji'nin arkasında belirip elektrikli bir saldırı yapıyor Sanji'ye.
2 olsa laf etmemde 4 numara deilmi o.

Yani yenilme falan yok mu? Tepik yedi diye mi yenildi denmiş :(

Babası da vurdu elektrikli bir pok olmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık