Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840: Demir Maske

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende diyorum ki bir eşiği var muhtemelen o ''insan olma'' nın bu adamlar o eşiğin diğer tarafına geçmişler. Pxler farklı bunlar farklı zaten önceki mesajlarımdan birinde yazdım. Farklı yollardan robotlaştırma denenmiş.
İşte onların değişip değişmedikleri tam olarak belli değil ki Reiju da bir şey yok. Sadece formu değişmiş. Bu adamlar fikirleri sebebiyle bu şekilde düşünüyor olabilir diyorum bende sana. Yani öyle bir eşik hiç olmayabilir. Öbür robotlar gibi ''emir ver'' şeklinde değiller bildiğin düşünceleri akılları var bunların.

İşte onların tam olarak değişip değişmedikleri tam olarak belli değil ki Reiju da bir şey yok. Sadece formu değişmiş. Bu adamlar fikirleri sebebiyle bu şekilde düşünüyor olabilir diyorum bende sana. Yani öyle bir eşik hiç olmayabilir. Öbür robotlar gibi ''emir ver'' şeklinde değiller bildiğin düşünceleri akılları var bunların.
Ya zaten o tahmin. Bende o tahmin üzerinden ''öyle doğmuş olmak yada sonradan değiştirilmek arasında bir fark yok'' dedim zaten :/ Yani insanlığını 2 şekilde de kaybedebilirsin.

Sanjinin normal bir insan olmadığı ennies lobby'de ortaya çıkmıştı zaten.

Soy kuramı diye geçen olayı birde ph'de ceaser'ın yarattığı şeytan meyvelerinde duymuştuk.Bu tekniğin mimarının vegapunk olduğunu ceaser'in sadece kopyaladığı şeklinde.Ama şeytan meyvelerinin oluşturmakta kullandığı kuram aynı şekilde 5 kardeş üzerinde de kullanılmış. Ama şeytan meyveleri ve 5 kardeş arasında bağlantı kuramadım biraz absürt bir tahminde bulunabilirim sadece.

İster misiniz 5 kardeş 5 şeytan meyvesinin şeytanının vücut bulmuş hali olsun ?

üşengeçada..

Sanjinin normal bir insan olmadığı ennies lobby'de ortaya çıkmıştı zaten.

Soy kuramı diye geçen olayı birde ph'de ceaser'ın yarattığı şeytan meyvelerinde duymuştuk.Bu tekniğin mimarının vegapunk olduğunu ceaser'in sadece kopyaladığı şeklinde.Ama şeytan meyvelerinin oluşturmakta kullandığı kuram aynı şekilde 5 kardeş üzerinde de kullanılmış. Ama şeytan meyveleri ve 5 kardeş arasında bağlantı kuramadım biraz absürt bir tahminde bulunabilirim sadece.

İster misiniz 5 kardeş 5 şeytan meyvesinin şeytanının vücut bulmuş hali olsun ?
kaşlardaki kıvrımlarında açıklaması olabilir

Şuan Sanji kardeşleri gibi genleri değişmeden bu kadar güçlendiyse, belki bu arc o genler aktif hale gelir ve aşırı derece de güçlenebilir. Bu mantıklı geldi. Ayrıca Sanji'nin ablası sanırım onlar gibi değil. Bende gülmeliyim yoksa beni de döverler diyor. Yani Sanji ye gerçekten gülmek istemiyor. Hala da bakışları sevgi dolu. Judge-1-2-4 ölebilir. 0 ise bizde kalsın.

Damarlardaki kutsal kan? BAA Sanji'ye kan bulamama? İlginç şeyler çıkmaya devam ediyor.
Anandan sana hiç bir şey miras kalmamış diyor. Anası kim ki nasıl bir miras bırakabilir. Ya da diğerlerine ne bırakmış da Sanji'ye bırakamamış.
Benim oradan anladığım Sanji'nin annesi aşçıymış, Judge de ölü birinin mirasını devam ettirmekte erdem olmadığını ve herhangi bir şey de elde edemeyeceğini söylüyor.

Bu askerler seçilmiş askerlerin çoğalmış hali di mi keza çocuklarda durumu iyileştirilmiş insanlar benim anladığım. Yani sıfırdan insan yaratma yok.

Sanji'nin ölümüne ağlıyordu askerler. Esaslı adamlarmış.
Sanji'nin kılıç ustalığını azda olsa gördük. Yakında o yeşilde görecek:sapkali:

Benim oradan anladığım Sanji'nin annesi aşçıymış, Judge de ölü birinin mirasını devam ettirmekte erdem olmadığını ve herhangi bir şey de elde edemeyeceğini söylüyor.
Olabilme ihtimali var fakat düşük bana göre. Benin çıkardığım ise büyük beklenti içerisinde Judge bundan ötürü de öyle bir kelime kullandığını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık