Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840: Demir Maske

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonuçta bir deneye maruz kalmışlar. Kuma insan mı tam olarak? :/ Eskiden insandı. Onun gibi. İnsan doğmuşlar yada doğmamışlar önemli değil.
Nasıl önemli değil?
Sen Normal kuma ile düz pacifistayı bir mi tutuyorsun?

Bu adamda orada ki kişilere göre kendi oğluna kıymetli diyor işte.
Büyük ihtimal ile farklı kişilerin genlerini vermişler bu çocuklara.
Hepsi tepki gösremiş ama Sanji de hiç bir şey olmamış.[Bence annesinin genini vermişler.]
Farklı şeyler görecek gibiyiz.

Normal insanlarmış. Benim deney ürünleri dememin sebebi üzerlerin de deney yapılmış. Yoksa o tüplerdeki klon askerler gibi değiller.
Onu bende anladım sizin yorumlarınız biraz farklı geldi bana o yüzden yazdım.

Gel de tirtaki olma. Sanji içmesin de kim içsin arkadaş? Yeterince derdi yokmuş gibi sürekli kirli şantajlara maruz kalıyor bir de. :S

Türkçesini okuyunca daha bir anlam kazandı.Sanjinin o hapishaneden kaçmasını sağlayan büyük ihtimal Kız kardeşiymiş meyerse :D sevindim buna. Ayrıca ordaki doktorun dedğine göre 4 ününde genleri basarılı bir sekilde değiştirilmiş .Başarılıysa Sanjinin potansiyeli sınırsız demek ki...sadece uyanması kalmış geriye...

Nasıl önemli değil?
Sen Normal kuma ile düz pacifistayı bir mi tutuyorsun?

Bu adamda orada ki kişilere göre kendi oğluna kıymetli diyor işte.
Büyük ihtimal ile farklı kişilerin genlerini vermişler bu çocuklara.
Hepsi tepki gösremiş ama Sanji de hiç bir şey olmamış.[Bence annesinin genini vermişler.]
Farklı şeyler görecek gibiyiz.

Onu bende anladım sizin yorumlarınız biraz farklı geldi bana o yüzden yazdım.
Ne farkları var meyve dışında? Nihayetinde belli bir eşiği var insanlığını kaybetmenin. Diğer 3ü kesin kaybetmiş Reiju bi ihtimal, belki en iyi deney Reiju da olabilir. Sanji de kaybetmemiş olan.

Sanji'nin iyi bir yüzücü olması , Baa'da Balıkadam kamalarından alınan kan ile kurtarılması ve Sanji'nin deniz kızlarına çok düşkün olması, Sanji'nin hayalinin All Blue'yu bulmak olması [ Daha Zeff'le tanışmadan önce bu hayali var ] aldıkları kan'ın bir balıkadam ya da deniz kızı'nın olma olasılığını arttırıyor. Belki anneleri deniz kızıydı,Belki de bir önceki Poseidon'un kanını arakladı Judge kim bilir? :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık