Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büskivi olmasında sorun yok. Sertliği sandığınız gibi büskivi değil. Şayet bu konu hakkında söylemiştim önceki bölümde. Adam zırhı kırıldı diye şaşırıyor. Demek ki sert bir şeyden oluşuyor?
Püskevit işte B.haki ile kaplayınca zırh olmuş :D
Zırh dediği Luffy'nin parçaladığı şey işte gerçek beden altındaymış ve daha gençmiş. 2. bir Naruto olayı göreceğiz heralde. Hem Gaara hemde o Kuklacı'nın ismi neydi o tip bir şeyler :)

Yami

Büskivi olmasında sorun yok. Sertliği sandığınız gibi büskivi değil. Şayet bu konu hakkında söylemiştim önceki bölümde. Adam zırhı kırıldı diye şaşırıyor. Demek ki sert bir şeyden oluşuyor?
Bisküvi meyvesi yediğine göre herhalde Çelikten oluşuyor :D
Adam basmış hakiyi işte. Materyal eksi durum oluşturmamış. Bu seride boru ile Katanalara karşı koyabiliyorsun.
Bambuyla'da ... Demek ki bisküvi ile de koyabiliyormuşuz

Püskevit işte B.haki ile kaplayınca zırh olmuş :D
Zırh dediği Luffy'nin parçaladığı şey işte gerçek beden altındaymış ve daha gençmiş. 2. bir Naruto olayı göreceğiz heralde. Hem Gaara hemde o Kuklacı'nın ismi neydi o tip bir şeyler :)
Adam püskevitten zırh yapmış. Elindekileri yapmaması için de bir sebep yok di mi? Adam o zırhı kırıldı diye şaşırıyor resmen. Anladığım kadarıyla oluşturduğu zırhın kırılmasına şaşırıyor. Yoksa b.hakisinin geçilmesine şaşırması bana mantıklı gelmiyor. Zira o da Luffy'nin b.hakisini aşamadı.

@Yami

Yukarda da söylediğim gibi. O zaman mantıklı olmuyor. Bu adam kendini ne sanıyorda b.haki ile sertleştirdiği büskivinin kırılmasına şaşırıyor? Ama meyveden dolayı çok sert şekilde yaptığı zırhların kırılmasına şaşırması bana daha mantıklı geliyor. Bu adam da sonuçta Luffy'nin kokasını aşamamıştı.

Edit:Sorun bu adamın büskivi meyvesi gibi bir meyveyle bile klon yapabildiğini inanırken o meyvenin sert bir zırh yapabileceğine absürt gözüyle bakmanızda. Bu arada büskividen klonlar yapıyorsa ve bunlar sert değilse sadece bir tanesi ile bu şekilde savaşabilir, onunda içinde olması gerekir. Ve o şekilde haki basar, efektif kullanır. Ama eğer sertliğini direk meyveden alıyorsa bu şekilde içinde olmadığı klonlar bile aşılması zor bir sertlikte olabilir. Hangisi daha makul geliyor sana?

Son düzenleme:
Şu an istemediğim tek şey var Luffy'nin zayıf bir yan bulup bu adamı yenmesi.Dövüçekse adam akıllı dövsün zayıf yönünü buldum şimdi bitti olayı olmasın.

Yami

Halen bunun sıradan bir bisküvi olduğunu düşünüyorsan, cidden üzülürüm seninle tartışmak için harcadığım zamana.
E bisküvi meyvesi yemiş ve bu yeteneği ile kukla yapmış işte. Elmas mı olacak anlamadım.
Sizin beklentiniz ne :/

Kokasından sert olan şey ne demek biraderim. Koka bir maddeyi kaplamak işte. Ruh gücünü aktarmak.
İpin , kokasından sert olması ifadesi nasıl bir ifade. Saldırısına ruh gücü katıyor işte.
Karşısında ki de savunma olarak koka kullanıyor. Hangi kısım sana ters düşüyor anlamadım.
O elma 5 bilmem ne 5 hesaplaması benimle alakalı bir şey değil kim yapıyo öyle hesaplamayı :(
Karolla yapıyordu sen de +1 falan diyordun. Yanlis mi hatirladim yoksa :D Önemli olan kokan, madde fark etmez hepsi kokan kadar sert olur gibisinden yazıyordu.

Sen her şey sertlestirilebilir diyorsan onda sikinti yok zaten. (Logialari katmadim)

2 kol uzağındaki adamın kim olduğunu bilmeyen, şato büyüklüğünde room'u sezemeyen Mingo bu adamın püskevitleri arasında depresyona girer; kaybolur :D Üstelik b. hakisini aşacak bir b. hakiye de sahip değil. Emin adımlarla Kraker>Mingo'ya doğru gidiyoruz :good:

Sinestram

Geçen hafta 1 bölümle gaza gelip saçmalayan ve Luffy yonko alır kyaaaaa'cılar burada mı?

Dof'un ölüsüne bir şey yapamayan G4, Cracker'e tek atacak. Oldu canım sen haklısın :)
Dof'un ölüsüne bi' şey yapamayan Luffy? Roflmao, do you even english brah?

http://read.powermanga.org/read/one_piece/en/0/784/page/6
Dof'un ölüsüymüş, önce bir mangayı oku, ondan sonra insanlara laf sokmaya çalışırsın.
G4 ile yarım saat Dof'un kafasına vuran Luffy, Kraker'i tek vuruş g4 ile indiremedi diye aşağılanan gene Luffy. Bir de bunun üzerinden Dof :D Bi' dur bakalım yarım saat dövsün hele Kraker'i.

Yami

Karolla yapıyordu sen de +1 falan diyordun. Yanlis mi hatirladim yoksa :D Önemli olan kokan, madde fark etmez hepsi kokan kadar sert olur gibisinden yazıyordu.

Sen her şey sertlestirilebilir diyorsan onda sikinti yok zaten. (Logialari katmadim)
Materyal konusu gerçekten tartışmaya açık bir konu. Haki ile Öze ulaşmak var. Koka durumu var.
Yani şimdi kapladığın materyalin kokasını aştığında kırılıyor mu ? Yoksa + maddenin kendisininde mi özüne inmen gerekiyor ?
Şimdi mantıklı olan 2. ama seride bu önemsiz gibi davranılıyor. Yani boru ile savaşmak mantıklı mı ?
Daha sert bir şey yaptırır ona koka basar. Bu materyal hususu ileride çok tartışılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık