Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eşit değil ki. Biri 4. adam biri 3. adam.
Oruç 4. komutanı yendikten sonra Crackeri yolluyor ve ona yeniliyor. Tabi ne kadar süre sonra gönderdiği belli değil ama yüksek ihtimalle Cracker ondan daha güçlüydü ki Mom onu gönderdi.

Jinbe gayet güçlü bir karakter. Hele de tayfasında birden çok meyve kullanıcısı olan tayfalarda olması gereken adamlardan biri tam bizim tayfalık anlayacağın. Gücü de gayet yerinde. Sen küçük görüyorsun heralde Jinbe'yi :)
Şimdi bunların kaçıncı komutan olduğu geçmiş miydi? Belki Cracker 2. güçlü olabilir. Jinbei güçsüz görünüyor gözüme ne bileyim :)

2 kol uzağındaki adamın kim olduğunu bilmeyen, şato büyüklüğünde room'u sezemeyen Mingo bu adamın püskevitleri arasında depresyona girer; kaybolur :D Üstelik b. hakisini aşacak bir b. hakiye de sahip değil. Emin adımlarla Kraker>Mingo'ya doğru gidiyoruz :good:
B.hakisini niye aşmak zorunda olsun ki? Dof k.haki fakiri de Cracker, Issho ile mi yarışıyor k.hakide? Uyanış modunda her yerden çıkan gözle görülmeyen ipler varken adam niye illa kalkanini kirmaya çalışsın? Cracker'in iplere yakalanma ihtimali olmayan k.hakisini de gosterseydin keske bu arada.

Dof, ayni anda adamin arkasindan da dalabiliyor önünden de sagindan da solundan da. Law dahi koka ile korunuyordu Dof'un kesisinden Cracker'da ne gariplik var? Lakin en son Law'un kolu ayrı kendi ayrı yerdeydi :D

Bu kadar basit değil yani bu vsler. Cracker full koka dovusmedigine göre Dof da kalkanı asmakla ugrasmasina gerek olmayan bir meyveye sahip olduğuna göre, her sey olabilir.

Şimdi bunların kaçıncı komutan olduğu geçmiş miydi? Belki Cracker 2. güçlü olabilir. Jinbei güçsüz görünüyor gözüme ne bileyim :)
3 Tatlı komutan olduğu söylendi. Önceden 4 komutanlarmış. Oruç birini yenince 3 kalmış.
Mantıklı gittiğimiz zaman Oruç 4. komutanı yeniyor ve Crackerı gönderiyor BM yani onun 3. adam olması muhtemel.

Jinbe güçlü hele de denizde :)

@Alpamis Orada Cracker Luffy'nin zırhı kırabilmesine şaşırıyor.

Luffy ona yeniden Kong Gun ile vuruyor ve bu Cracker'i parçalasa da bedeninin içinden gerçek Cracker ortaya çıkıyor. Gerçek Cracker, sahtesinden daha genç gözüküyor.
Cracker, zırhını yok ettiği için Luffy'i övüyor. Gerçek Cracker'i bulabilen düşmanların oldukça nadir olduğunu söylüyor.

Bedeninin dışını adam kaplamış ve o kırılıyor ve Luffy'i övüyor adam. Yani bu zırhı kırabilen düşmanların oldukça nadir olduğunu söylüyormuş.

B.hakisini niye aşmak zorunda olsun ki? Dof k.haki fakiri de Cracker, Issho ile mi yarışıyor k.hakide? Uyanış modunda her yerden çıkan gözle görülmeyen ipler varken adam niye illa kalkanini kirmaya çalışsın? Cracker'in iplere yakalanma ihtimali olmayan k.hakisini de gosterseydin keske bu arada.

Dof, ayni anda adamin arkasindan da dalabiliyor önünden de sagindan da solundan da. Law dahi koka ile korunuyordu Dof'un kesisinden Cracker'da ne gariplik var? Lakin en son Law'un kolu ayrı kendi ayrı yerdeydi :D

Bu kadar basit değil yani bu vsler. Cracker full koka dovusmedigine göre Dof da kalkanı asmakla ugrasmasina gerek olmayan bir meyveye sahip olduğuna göre, her sey olabilir.

Kraker'le Luffy'nin dövüştüğü ilk sayıdan itibaren Kraker'in Mingo'dan güçlü olabileceğine dair sinyaller verilmesine ve bu bölüm de o sinyallerin verilmeye devam edilmesine rağmen henüz kesin bir şey söylemiyorum fark ettiysen :)

Fekatttt! Eğer Kraker'in uyanış moduna ayak uyduracak bir kenb. hakisi yok ise Kraker full beden koka yapacaktır. Bu durumda Mingo bu adama zarar vermek istiyorsa b. hakisini aşmalı. Ama gel gör ki Kraker'in b. hakisi Mingo'dan iyi :)

Kraker mi alır ? Öyle gözüküyor ama yine de Kraker konusunda mütevazi davranmak istiyorum ve daha kesin bir şey demiyorum. Hele bir bölümler çıksın bakalım :)

Kraker'i niye uçurdunuz bir anda anlamadım ki. Tek yemesini bekliyor da yemeyince şaşırmış gibisiniz. Tabi kalkacak, tabi gizli kozları olacak la. 860 milyonluk yonkou as adamı bu. Az makul olun.

Karolla yapıyordu sen de +1 falan diyordun. Yanlis mi hatirladim yoksa :D Önemli olan kokan, madde fark etmez hepsi kokan kadar sert olur gibisinden yazıyordu.

Sen her şey sertlestirilebilir diyorsan onda sikinti yok zaten. (Logialari katmadim)
En dogrusu benimki gibi biliyorsun zaten :D

3 Tatlı komutan olduğu söylendi. Önceden 4 komutanlarmış. Oruç birini yenince 3 kalmış.
Mantıklı gittiğimiz zaman Oruç 4. komutanı yeniyor ve Crackerı gönderiyor BM yani onun 3. adam olması muhtemel.

Jinbe güçlü hele de denizde :)

@Alpamis Orada Cracker Luffy'nin zırhı kırabilmesine şaşırıyor.

Luffy ona yeniden Kong Gun ile vuruyor ve bu Cracker'i parçalasa da bedeninin içinden gerçek Cracker ortaya çıkıyor. Gerçek Cracker, sahtesinden daha genç gözüküyor.
Cracker, zırhını yok ettiği için Luffy'i övüyor. Gerçek Cracker'i bulabilen düşmanların oldukça nadir olduğunu söylüyor.

Bedeninin dışını adam kaplamış ve o kırılıyor ve Luffy'i övüyor adam. Yani bu zırhı kırabilen düşmanların oldukça nadir olduğunu söylüyormuş.
Eee bedeninin dışını anladığım kadarıyla gördüğümüz Cracker ile kaplamış. Adam zaten bir zırhın içindeymiş. Ne anlattın yani anlamadım? Farklı bir şey mi söyledin yani?

Sen daha manga nedir bilmezken ben One Piece'yi editliyordum. Yani senin yakaladığın fareler kadar benim kedi sevmişliğim var. Haddini bil.
Konuya dönersek; Law tarafından iç organları dağıtılmış, onca hasar almış; ölümün eşiğindeki Dof'a o kadar G4'le vurduğu halde ayağa kalkmış. Evet Dof'un ölüsü. Problem?
Çok güzel yorumluyorsun on numarasın. Law kadar bile gücü yok yani Luffy'nin? Law'ın ölümün kenarına getirdiği adamı öldüremiyor? Bu senin mantığın yani?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık