Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin Kong Gun'ını yemesine rağmen daha gerçek bedeni hasar almamış. Yani Luffy anca daha G4 ile püskeviti parçalayabiliyor ve Cracker bunu övüyor. :)
Gerçek bedeni hasar almadı diye o saldırıyla hasar almayacak diye bir şey yok ki. :) Ayrıca gerçek bedeninin püskevit ile kapladığı bedenden güçlü olduğunu da bilemeyiz. Trebol gibi olabilir.

Yazmak için yazmayın arkadaşım yahu.Kendini meyve gücünün içine saklarsa tabii hasar almaz.Pica devasa beden yapıp kg yiyince gerçek bedeni mi hasar alacaktı.Hayır.Pica > g4 de olmayacak ama böyle oldu diye.Hemen galeyana gelmeyin sanki mangaka açıklama yapmış gibi.
Bu bir şeyi değiştirmiyor ki neyi yazmak için yazmayalım. Sonuçta bu adamın meyve gücü siz Law'ın tekniği'ni yeyince ipleriyle kendi organlarını toplayınca bir şey demiyorsunuz. Adam almamış işte hasar Dof ise şehir turu atıyordu. Olayı niye Pica'ya getiriyorsun o g3 ile bile parçalanıyordu asıl sen yazmak için yazmışsın şuan.

Galeyana geldiğim felan yok. Luffy G4 kullanıyor ve rakip daha hasar almamış bu bu kadar net.
Gerçek bedeni hasar almadı diye o saldırıyla hasar almayacak diye bir şey yok ki. :) Ayrıca gerçek bedeninin püskevit ile kapladığı bedenden güçlü olduğunu da bilemeyiz. Trebol gibi olabilir.
Şuan için bilemeyiz tabi vs gösterilecek mi daha o bile net değil ama güçlüdür bence. Luffy adamın B.Hakisine gördüğüm en iyisi dedi.
Bak Luffy G4 e geçiyor ve adama vuruyor. Geçen haftanın bölüm yorumları ise '' G4 ile tek yedi'' gibi şeyler oluyor. Bu hafta ise adamın meyve özelikleri açıklanıyor. Luffy KG ile vuruyor adam parçalanıyor ama bu sadece püskevitmiş yani daha G4 gerçek bedenine bile ulaşamamış.

Arada ki farka gülsek mi ağlasak mı bilemedim.

Tek yemek ve daha gerçek bedenin hasar almamış olması.

Geçen hafta piskevitten kalkan mı olur diyordunuz. Piskevitten zırh yapmış adam la.:(
Hayatımda gördüğüm en saçma şeytan meyvesi ne la.:( OP alemindee beelki piskevit bizim alemdekinden sert bişey.:( Ayrıca Luffy 2. Kong gunda Daha zırhını parçaladı diye hemende Luffy'den güçlü olmuyor belirteyim. Sonuçta kendini hakisi ile koruyor bu adam. Luffy'nin kılıç darbesinden korunduğu gibi.:(
Luffy bu adamı yer raad olun. Gerçek tipini de merak ettim. Yarı da kesmeseydi iyiydi. Gün atlatmış bakalım Luffy tokatladı diye gösterirse epic olur ama. Nasıl olduğunu merak ederiz bu sefer.:(

Ehehe :) Şimdi de kendini meyve içine saklamış muhabbeti mi çıktı. Olduuuu. Adam meyvesini de kullanmasın anasını satıyım ahaha :D Luffy de g4 yapmasın o zaman ? Olar mı ? :)

Yalnız adamın yeteneği çok iyiymiş. Geçen haftadan beri sabrettim bir şey demiyim dedim, Kraker vs. Mingo'ya bile oy atmadım.. Neyse biraz daha sabredeyim, durun :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık