Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker baya zorlıcak gibi Luffy'i.G4 formda bile bu kadar uzun sürerse savaşlar Luffy'nin işi zor ilerde .Sanji'nin kardeşleri geldi en sonunda şu düğün başlasada ortalık karışsa artık

Cracker = Galdino

Sakin olun telaşa gerek yok.İstediği kadar klon çıkarsın püskevit sonuçta.Luffy k.hakiyle aslını bulup mutluluklar diler.Bu kadar basit.Dof uyanışla saldırırken adama kaçıyor diyenler şimdi ne diyecekler merak ediyorum.Cracker'in taktik bildiğin saklanma.Gizliyor herhalde kendini g4 yememek için. :D Şimdi bu şekilde oyalayınca da g4 ile uğraştırdı olur.Ben başıma geleceği biliyorum. :/

1 ve 2'nin lakaplarını da öğrenmiş olduk. Bunlar bir tek bana mı Power Rangers'ı hatırlatıyor? :D

Renju: Poison Pink
Ichiji: Sparking Red
Niji: Thunderbolt Blue
Yonji: Winch Green

Sanji: Black Leg :a: Ayrılmamış olsa ona da sarı kalacaktı herhalde.

Sarı Muz yada muzun sarısı,yumurtanın sarısı olabilirdi onun da. :D

Tek yedicileri sahneye alalım :)

Gaza gelmeyin gençler. Haki biten bir sey ve klon haki yiyor.

Ikincisi, Dof da klon yapıyordu ve sacma idi. Ama mangaka bir sacmalik daha yapıp 50 tane klon yapıp öyle vs attirmadi.

Bu farklı versiyonu iste. Puskevi meyvesine klon meyvesi muamelesi yapmış, 50 tane 100 tane Cracker ile vs atilmasini beklemeyin derim.

Sakin.
Klon haki yiyor fakat Luffy'nin sözler aklına gelsin. Şuana kadar ki en güçlü B.haki'yi gördüm diyor adam.
Tamamda bakalım Dof 50 tane klon yapabiliyor mu? Yapsa bile kontrol edip kullanabiliyor mu? Meyve sınırlarını unutmamak lazım.
Cracker = Galdino

Sakin olun telaşa gerek yok.İstediği kadar klon çıkarsın püskevit sonuçta.Luffy k.hakiyle aslını bulup mutluluklar diler.Bu kadar basit.Dof uyanışla saldırırken adama kaçıyor diyenler şimdi ne diyecekler merak ediyorum.Cracker'in taktik bildiğin saklanma.Gizliyor herhalde kendini g4 yememek için. :D Şimdi bu şekilde oyalayınca da g4 ile uğraştırdı olur.Ben başıma geleceği biliyorum. :/
Aynen bu arcın Galgino'su olabilir ama bu Cracer>Dof'u değiştirmeyecek gibi :D

Sarı Muz yada muzun sarısı,yumurtanın sarısı olabilirdi onun da. :D
:D Kabul et kabul Craker >Dof :)

Ahaha. Tükürdüğüm kan geçen haftanın reçeliydi diyor ya.:ehe: Çok beğendim spoilerı. Baya sağlam bir adam çıktı. G4 açmamış Luffy'yi ölümüne zorlayan hali sınırsız üretebildiği askerlerden biriymiş. Normal halinin dış görünüşünü merak ettim.

@Sir Crocodile

Yapar la niye yapamasin? Ip ile yapiyor ve ipi bitmiyor. Klonlar bagimsiz ayrica. Kontrol sikintisi da yok.

Onun farklı versiyonu iste. Saçmalığı sacmalikla örtüyor anlayacagin.

@Sir Crocodile

Yapar la niye yapamasin? Ip ile yapiyor ve ipi bitmiyor. Klonlar bagimsiz ayrica. Kontrol sikintisi da yok.

Onun farklı versiyonu iste. Saçmalığı sacmalikla örtüyor anlayacagin.
Niye yapamasın demekle bile Mangayı itiyorsun kenera bu seride bu bu yeteneği niye yapmadı denilecek 100 tane olay var ama yapılmıyor.
Adam bu kadar yönetebiliyor ki bu kadar yapmış yoksa fazlasını yapmamasında her hangi bir olay göremiyorum.

Niye yapamasın demekle bile Mangayı itiyorsun kenera bu seride bu bu yeteneği niye yapmadı denilecek 100 tane olay var ama yapılmıyor.
Adam bu kadar yönetebiliyor ki bu kadar yapmış yoksa fazlasını yapmamasında her hangi bir olay göremiyorum.
Klonlar bagimsiz dedim ya :(

Iyi Cracker da salsın 10 bin tane de NW'yi fethetsinler. SInirsizmis ya hani. Salabilse bile boyle olmaz. Biliyoruz. O acidan ben mangayi kenara atmiyorum bilhassa mangakanin saçmalığı sacmalikla orttugunu magmadan ornekliyorum. Ipten o klonun çıkmasının manası yok. Puskevitten de onun.

Girgirina yazdım ama cidden uyanış ile kopya falan yapabilir Luffy. Iyice okuyucuya gina getirtir mangaka. Yapacaksan böyle bir sey adam gibi kopyalama meyvesi de klon de. Ipten, puskevitten çıkartma. Böyle olunca insan neden lastikten de olmasın diyebiliyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık