Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker de meyve uyandırmış galiba. Luffy'nin 2 kere G4 açtığını gördük garibim ikisinde de uyanmış kişilere geldi.

Kırakeri boşverin artık aradan sonra dayağı yer o Sanji nin abileri çıkmış meydana valla karizma giriş yapmışlar. Ama son sayfa da Sanji titriyordu herhalde büyük ihtimalle çekiniyor.

O deilde Kraker'in gücü efsane ya adam harbi adayı kopyalarıyla doldurmuş onları almakta kolay deil.Bir yonkou adamı bizim topladıgımız tüm filoları ezerdi kendide keyif çayı içerdi.

La ben tek atar mı diyom sanki. Alır diyom zorlanır morlanır eli kesilir falan ama alır. Bir öncesinde Luffy dikkat edersen Kılıcına yumruk atıyor. Sonrada içinden adam çıkınca kolunu kesiyor.Gatling Kong gibi bir şey ile Kuklaları tokatlıyor işte uğraşcak boş boş kukla falan birebir de tokatlıcak sen raad ol.;)
İnş. Pek öyle görünmedi bna

Arkadaşlar sakin olun.

Oda'nın tarzını çözemediniz hala. Luffy yara almış ama farketmedi saldırıyı. Tongaya düştü. Gelsin Luffy onu karşılarken kessin.

Kılıç ustaları anca Luffy'yi öyle gizli, adil olmayan yöntemlerle keserler artık. :/

Neyse dövüşe dönersek, Luffy'nin dövüşünü yarıda kesiyor mangaka ve 1 gün atlatıyor. Luffy ya G5 ya G4'ün diğer versiyonunu ya da meyve uyandırmayı açtı. Bu bariz.

Luffy yenilmiş, ezilmiş, kaybetmiş gibi yorum yapmaya gerek yok. Luffy 1 gün sonra o düğünü basacak. Dayak yemiş bir Luffy mi basar o düğünü yoksa Kraker'i yemiş bir Luffy mi?

Ya bırak sen. Bir dediğin birini tutmaz mı :(
Doffy'i savunmak için Luffy'nin yanında olacağını sanmazdım :(
Ben Luffy'yi her zaman severdim. @Alpamis şahit.
Luffy abartılırsa diğer tarafta olurum yok hakkı yenirse ki bu çok çok ender bir durum olur ki bu forumda, o zaman hakkını veririm. Bir önceki şeyde yazılan şeyler acı ama gerçekti. Doğrudan yana olmayalım mı?

Luffy yonkou adamlarına karşı her türlü yürür.

Daha Mihawk bundan güçlüyse ne olacak? Kılıç kullanıyor.

Yahu Wb tayfası ile Dofy ailesi bu forumda vs atmadı.

Madem iplere koka yapabiliyor da yapmadı, o halde Vergo'yu o fena hakisiyle kesen Law neden kesemedi o ipleri?
Haki olduğunun görülmesi için illa koka kaplamaya gerek yok. Luffy Smoker'ın bedeninde Tashigi'yi yakalarken elleri kokalı değildi, Shanks'ın kılıcı kokalı değildi lavı durdururken, vesaire vesaire.

Hakinin üstünlüğüyle bir şeyin derecesi falan artmıyor, sadece rakibin gücüne üstün geliyorsun böyle durumlarda. Law meyve gücüyle Vergo'ya saldırdı ve Vergo da hakisiyle savunmaya çalıştı ama yapamadı, Law üstün geldi. Öte yandan Law yine meyve gücüyle Dof'a sadırdı ama Dof bunu ipleriyle engelledi. Bu iki durum da aynı seride geçtiğine göre bunda hakinin bariz bir etkisi var.
En öte yandan Law hakisinin katkısıyla meyve gücünü kullanamıyor olsaydı, logia olan Smoker ile CC'nin kalbini söküp alamazdı meyve gücüyle.

Seriyi bir iki bölümden ibaret okumayın, her yerde birleştirilmeyi bekleyen parçalar var.
Tashigi-Snoker cop. Ben sana ciddi bir dovusten bahsediyorum. Kesemezse Law mucklanacak ama ne hikmetse koka yapabilecekken yapmıyor. Dof vssinde de yapması niye bir düşün hacı? Koluna yaptı ama kılıçta yok. Çünkü meyvenin keşiş gücüne bir şey katmiyor.

İpleri daha sert olduğu için kesemiyor iste. İp serttir kokali Vergo. Ben de onu anlatmaya çalışıyorum sana.
Shanks olayı iki sene önceydi hacı. O koka yoktu biliyorsun. Simdi Shanks'in yapmama şansı yok. Mihawk, kilicini haki kaplamayi öğren diyor Zoro'ya ve ne hikmetse koka yapıyor Zoro. Çünkü normal bakiye kıyasla daha etkili. Yapabilen adam yapar.

Ben haki kullanıp logiaya dokunamaz demiyorum. Keşiş gücü 10 ise gene 10 diyorum sana. Farklı şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık