Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Craker'in ilk hallini pek beğenememiştim, şimdiki halini de pek beğenemedim. Bölüm çıksın bakalım daha detaylıca görürüm. Ama sayko bi tip. Luffy'nin de kolu kesmiş gibi.

Yami

Eğer kesilme olduysa hele şükür. Beklenen bir şeydi. Çünkü kılıç ustalarına bir zayıflığı olması lazımdı.
Artık anlaşılmıştır.
Uzuv uzatıyor sonuçta alanı genişletiyor. Bir zahmet zayıflığı olsun

Kardeş senin dediğin tarzda bir yorumlama görmedim ben. Senin dediğin gibi yorumlasaydım bir önceki bölümde derdim ki bir Kong gun ile Cracker'e tek attı. Ben özellikle bu kesitten dolayı burda şahlanmadım ki daha fazlasını gösterebilir sanıldığı kadar değildir diye. Şimdi spoilerden bir şey görmüşsün bir anda ondan dolayı bir şeyler yazıyorsun. Savaşta ne olacağı belli değil gördüğün gibi. Cracker olarak bildiğimiz şey meğer klonmuş. Adamın bisküvi meyvesi varmış. Anlatabiliyor muyum?
Kardeş ben olasılıklara göre yorum yapmam . Mangada kolunun yarısını kesmiş adam bu ise Luffy için büyük handikaptır. Luffy koluyla dövüşen bir adam.
Asıl senin gibi bir yorumlama tarzı yok Luffy olan her şeyde bir yerlere çekiyorsun lafı.
Dof vs'sinin ortalarında alamayacağı kesinken Yonkou 3. adamını o zamanda bu zamana G4'ü bile geliştirmiştir ki hala diyorsun ki vs sonucu belli değil. Yav o zaman ki Luffy alamazdı işte neyi tartışıyorsun hala. G2 VE G3 ile bile zarar veremiyor. Tartıştığımız zamanlar sadece G2 ve G3 vardı. Hala diyorsun Luffy'nin göstermedikleri var. Bunu dediğin anda zaten olay bitiyorç Luffy'nin her zaman göstermedikleri var. Zoro'nun da öyle Sanji'nin de. Fanlar için durum hep böyle.
Neyse tartışmayalım olay sertleşmeye başladı anlaşamıyoruz zaten.

Kardeş ben olasılıklara göre yorum yapmam . Mangada kolunun yarısını kesmiş adam bu ise Luffy için büyük handikaptır. Luffy koluyla dövüşen bir adam.
Asıl senin gibi bir yorumlama tarzı yok Luffy olan her şeyde bir yerlere çekiyorsun lafı.
Dof vs'sinin ortalarında alamayacağı kesinken Yonkou 3. adamını o zamanda bu zamana G4'ü bile geliştirmiştir ki hala diyorsun ki vs sonucu belli değil. Yav o zaman ki Luffy alamazdı işte neyi tartışıyorsun hala. G2 VE G3 ile bile zarar veremiyor. Tartıştığımız zamanlar sadece G2 ve G3 vardı. Hala diyorsun Luffy'nin göstermedikleri var. Bunu dediğin anda zaten olay bitiyorç Luffy'nin her zaman göstermedikleri var. Zoro'nun da öyle Sanji'nin de. Fanlar için durum hep böyle.
Neyse tartışmayalım olay sertleşmeye başladı anlaşamıyoruz zaten.
Bence de tartışmayalım.

Luffy'nin iki bölüm önceki "Daha önce böyle haki ile karşılaşmadım" sözü bu bölüm tam anlam kazanmış oldu.
Law'un yıllar önce Tashigi'ye söylediği "Hakisi üstün olan keser" sözü tekrar anlam kazanmış oldu.

Luffy üstüne koyarak ve her kavgadan gelişerek çıkan biri. Buradan da hakisini zorlayarak çıkacaktır bir ihtimal.

Kimse gaza gelip Luffy yenemez demesin, yener. Luffy'nin şu an yenemeyeceği adamlar amiraller ve yonkoular, görece yüksek bir ihtimal de en güçlü yonkou adamları.

karolla

Vergo sanjinin bacağını kırınca, adam en önemli savaş gücünü kaybetti derler. Yeni shichi, karakol lakaplı amiralden kol alınca güçlü olur. Yumrukları ile dövüşen hemde g4teki luffye gerçek bedenine geçip kolunu yarıya kadar kesen adama da ezik derler :D

Hmm... Yorumlara göre Kraker seviyesinde, hatta ondan daha üst seviyede olan ve kılıç kullanmayan birisi Luffy'ye zarar veremeyecekmiş anlaşılan. Ama neyseki Kraker'de kılıç var da zarar verebiliyor.

Ahhaha ulan ya. :D

Yami

837 bölüm yorumlarına girip harika Kılıç kullanıcıları yorumlarını görebilirsiniz :D
Daha sonra 838 gelip arada ki farkı bulalım.

Her neyse Krakerin kuklaları sıkıntı. Nasıl kontrol ediyor şimdi anlamadım ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık