Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Diyorum ki dostum o zaman kalkan taşımasının bir anlamı kalmıyor hiç yoktan. Püskevitten kalkan taşıyacağına hiç kalkan felan taşımasın direk vücudu üzerinden savunsun kendini.
Neden öyle bir şey yapsın :) O zaman kılıç da taşımasın :) Adamın dövüş tarzı o.

@Densetsu no Samurai İradesi veya ruhu bitmiyor. İrade veya ruhuhun ona verdiği güç bitiyor. Narutonun çakrası gibi. Tİlki buna bazen çakra verirdi. Dövüşürdü. Tilkinin çakrası bitse naruto nereden alacak gücü? Dinlenmesi gerekir.

Neden öyle bir şey yapsın :) O zaman kılıç da taşımasın :) Adamın dövüş tarzı o.
Adamın dövüş tarzı o da kalkanın bir olayı olmuyor o zaman. Kendine artısı olmayan bir şey üzerinden neden savaşsın? O kalkana b.haki basmasıyla kollarına b.haki basması arasından sertlik yönünden hiç fark yoksa Luffy'nin kendini o küçücük koluyla koruduğu gibi Cracker'in de koruması gerekirdi. Adamda bir sürü kol var zaten üst üste de koyardı.:D Bana mantıklı gelmiyor o kalkanın çelikten bile sert olması lazım.:D

Bu G4 formunu korumak için haki kullanması ile alakalı. Luffy hiç haki kullanmadığı halde g2 veya g3 kullanınca da bitap düşüyor. Yani olay teknikte.
2 yil once düşürüyordu 2y sonrası Luffy g2 ve g3 u hiç sıkıntı çekmeden kullanıyor. Dediğin gibi bir durum yok yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık