Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü şimdi okudum.Son sayfa harbi efso olmuş.G4'ün ne kadar güçlü olduğu bir kez daha belli oldu.Fakat yine de Craker o 3'lüden en güçsüzü de olsa umarım haftaya ayağa kalkar.Zararı yok yine dayağı yesin de az da dayansın.

Bu Shanks'ın tayfa da baltigo da mı cidden ? Yıkık bir bir ada falan filan diyor.Aklıma ilk Baltigo geldi.Baltigo da öyle kaktüs gibi şeyler var mıydı ?

karolla

Benim bahsettiğimin basit bisküvi anlamında olduğunu gayet iyi biliyorsun. Şimdi çıkıp yapıldığı maddeyi falan anlatma boşuna. Bambu gibi yere on kere vursan zor kırılacak bir şey ile dokunarak beş parçaya ayırabileceğin basit bir bisküviyi bir tutuyorsun, bravo.
Şöyle oluyor muhtemelen:

Diyelimki crakerin bir şeyi kokalayarak ulaşabildiği maximimum sertlik 100 olsun.

Çelik + koka = 100 sertlikteki koka
Püskevit + koka = 100 sertlikteki koka

Burada kokayı ayrı bir madde gibi düşünmek gerekir. Koka ama hala çelik veya koka ama hala püskevit demeyeceğiz. Doğal olarak kaplanmış bu yeni ve daha sert olanı kıran kesen adam bunun özünü de zaten keser kırar.

Crakerin mantığı şu: Ben kollarımı çoğaltabiliyorum. Elimde ne varsa o da çoğalıyor. Doğal olarak çelik kalkanlarla çok ağır olurum ve yavaş hareket ederim. E zaten çeliği de püskeviti de kokalasam ulaşacağım maximum sertlik gene aynı seviye. O zaman neden hızımı azaltayım ki?

Fakat bu durum kılıçlar için geçerli değil. Zira biliyoruzki seride kılıçların özel yetenekleri olabiliyor. Ryuumanın ki sertliği ile biliniyor, öbürü lanetli öbürü keskin, öbürü hafif falan.

Yami

Adamlarin zaten önemli seyleri var. Gelişmiş teknolojileri, Suikastci olmalari doğrudan bir arti.

Ek olarak Mangaka bunlara antik silah ile ilgili veya Seytan meyveleri ile ilgili bir seye bağlasa cok iyi olur diye düsünüyorum. Bu aile de bir seyler daha var.
D klanı gibi köklü bir klan olabilir. Tabi bunlar hayatta kalmış. Teori tabi ama teknolojik bakımdan D'lerin rakibi felanda olabilir.
D ler - Vegapunk
Vinsmokeler - CC gibi olabilir. Hükümet ile çalışması dolayısıyla bu zamanlara gelmiştir.
Tabi bunlar hep teori :D

Şöyle oluyor muhtemelen:

Diyelimki crakerin bir şeyi kokalayarak ulaşabildiği maximimum sertlik 100 olsun.

Burada kokayı ayrı bir madde gibi düşünmek gerekir. Koka ama hala çelik veya koka ama hala püskevit demeyeceğiz. Doğal olarak kaplanmış bu yeni ve daha sert olanı kıran kesen adam bunun özünü de zaten keser kırar.

Crakerin mantığı şu: Ben kollarımı çoğaltabiliyorum. Elimde ne varsa o da çoğalıyor. Doğal olarak çelik kalkanlarla çok ağır olurum ve yavaş hareket ederim. E zaten çeliği de püskeviti de kokalasam ulaşacağım maximum sertlik gene aynı seviye. O zaman neden hızımı azaltayım ki?

Fakat bu durum kılıçlar için geçerli değil. Zira biliyoruzki seride kılıçların özel yetenekleri olabiliyor. Ryuumanın ki sertliği ile biliniyor, öbürü lanetli öbürü keskin, öbürü hafif falan.
+1 anlatmak istediğim

Şöyle oluyor muhtemelen:

Senin bakış açına göre bugün Luffy'nin lastiği esneklik özelliği göstermemesi gerekiyordu o nasıl oluyor? Senin dediğin gibi olsa hiç zırh taşımasın direk vücudu ile savunsun. Aynı sertlik olacak....

Adamlarin zaten önemli seyleri var. Gelişmiş teknolojileri, Suikastci olmalari doğrudan bir arti.

Ek olarak Mangaka bunlara antik silah ile ilgili veya Seytan meyveleri ile ilgili bir seye bağlasa cok iyi olur diye düsünüyorum. Bu aile de bir seyler daha var.
Şeytan meyveleri konusunda bir şeyler bekliyorum zaten ama antik silahlar da olursa güzel olur hakaten. Bilgi bölümleri güzel oluyor bea. Bir de dövüş+bilgi olunca efso. İyiydi bölüm gerçekten :ehe:

Şöyle oluyor muhtemelen:

Nasıl aynı oluyor sertlik? Ayri madde falan degil. Bedeni sertlestiriyor bu. Lastiği alıyorsun çelik kadar sert yapıyorsun. Dof ondan sasiriyor nasıl hala lastik diye. Adam çelik gibi sert ama lastik gibi esnetiyor kendini.

O acidan bisküvi olayı başkadır. Betonlu bisküvi falandir o :D Yapımı farklidir. Normal bisküvi olsa un ufak olurdu. Öyle büyük büyük parçaları kalır mi la? Taşı bile in ufak edecek güç KG.

http://mangastream.com/r/one_piece/837/3627/18

Yalnız bölüm o kadar güzeldi ki onun gazıyla klasik Dof kapıştırmaları dahil bütün mesajları okudum :D Düğün bölümlerini iple çekiyorum, fiilen savaş ilan edilmiş oldu artık Mom bizimkilerin peşini bırakmaz.

Ayrıca, #Gear4ShowsNoMercy!

Yalnız şu an tekrar bir baktım da O kraker kalkanının eni baya büyük. Baya kalın.

Edit: Pardon tam anlamadım orda Luffy'nin kolunun girdiği şeyler ne?

Luffy g4 geçti tek hamlede kalkanı kırdı ve gözlerine bakarsak bilincini kaybetmiş gibi gözüküyor kraker
Bence Dof daha iyidir bundan Kral hakisi meyve uyanışı yapabilen bi lider
Şimdi bu kraker bi kılıç ustası dimi en değerlilerden olan kılıcını övüyor felan Mihawk bundan güçlü o zaman
Mihawk=dof>kraker
Colesyumda sainin kardeşi hakiki baltasıyla punk kardeşlerin küçüğüne vurup kendi baltasını kırmıştı o kardeş bile bi b.haki yapsa doftan sert olabilir oraya takılmamak lazım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık