Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffye çizik bile atamadı mı Luffy'nin g4 açmadan önceki haline tekrar bak. Ayrıca dof luffye ne yaptı. Hiç bir şey. O savaşta luffy kendi kendini bitirdi.
Ne güzelde koyulaştırmışsın tamda benim demek istediğim yerde. Ben luffy yorulmadı yazmadım, Kılıcı ile luffy'e çizik atamadı dedim burada atağının luffy'nin savunmasını geçemediğine vurgu var, eğer luffy'de kılıç yarası varsa şuan sayfayı at beraber bakalım.

karolla

@karolla Kılıç yetenekleri niye geride kalmış.:( nerden çıkardın bunu.:( Kime göre geride kalmış. :(
Hakisi daha üstün olduğu halde kesemiyorsa, kesecek kalibrede değildir kılıç teknikleri veya o kadar güçlü kılıç tekniği kullanmamıştır. Zorodan örnek verdim işte.

+ adam yerde hıng diyor içkili çıkarsa şaşırmam :D

Kapakta bayağı güzeldi açıkçası. Yasopp Luffy üzerinden maymun şakası yapmış sanırım arkadaki maymunun tepkisi epey hoştu. Bölüme gelecek olursak gayet iyiydi fakat G4'ten fazlası lazım Luffy'e Cracker'den sonrası için.

karolla

İyi de hakisinin üstün olduğunu kim söyledi?
Luffy kendisi diyor bu kadar sert koka görmedim diye. Daha doğrusu karşılaştığım herşeyden daha sert diyor. Kendisi de mevcut g3le falak kıramadığına göre adamın kokası daha iyi. Fakat G4 de çok daha üst bir teknikle birleşince koka kırılıyor işte. Crakerin de bence luffyi kesecek çok daha üst kılıç teknikleri vardır. Bu seviye bir adamda olmaması saçma olur. Eğer yoksa, bu adam tamamen defansif gitmiş saldırı gücü ortalama seviyede biridir. Tank gibi zaten baksana :) Online oyunlardaki tanklara benziyor itiyor falan :)

Kapakta bayağı güzeldi açıkçası. Yasopp Luffy üzerinden maymun şakası yapmış sanırım arkadaki maymunun tepkisi epey hoştu. Bölüme gelecek olursak gayet iyiydi fakat G4'ten fazlası lazım Luffy'e Cracker'den sonrası için.
Şu kullanımla anladığım kadarıyla Cracker için de G4'ten fazlası lazım.
Bu kapışmada bir galibiyet çıkmayacak bence :bilmem:

Bilmiyorum ama bence Luffy kalkanını kastediyordur. O kalkan anormal sertlikte çıkacak bence. Üstüne de haki yapıyordur. Dediğim gibi Rayleigh ile eğitim yapmış onu görmüş bu adam. Hakisi Rayleigh'den yüksek midir yani?

karolla

Bilmiyorum ama bence Luffy kalkanını kastediyordur. O kalkan anormal sertlikte çıkacak bence. Üstüne de haki yapıyordur. Dediğim gibi Rayleigh ile eğitim yapmış onu görmüş bu adam. Hakisi Rayleigh'den yüksek midir yani?
Rayleigh yaşlı artık. Bir kere gösterip bırakmıştır. Manga kokadan bahsediyor kalkandan değil.

Şu kullanımla anladığım kadarıyla Cracker için de G4'ten fazlası lazım.
Bu kapışmada bir galibiyet çıkmayacak bence :bilmem:
Öyle gibi KKG kullansa diyeceğim tutarsa alabilir büyük ihtimalle. Ama gördüğümüz Cracker hızlı bir adam direk yer mi diye soracak olursan sanmıyorum. Belki Dof'ta ki gibi G4 ile hırpalaması lazım. Fakat G4'ün Dof'a etkisi ile bu adama etkisi bir mi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık