Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 2781

La bu nasıl video heycanlanmışsın falan ama ne dediğin belli değil inceleyememişsin. Zaten bölümü açarken 737 diyorsun saldırıların ismini yanlış söylüyorsun. Oruç reis'in adını bari düzgün telaffuz et senin atan o.:( OP seven heycanlı bir kardeşimizsin ama bence yol yakınken dön bu işten.:(
:D Oluyor ya kafamda 50 tane anime var karakterler karışıyor heyecanda oluyor Oruç reis kim bu arada :D ayrıca yorumlara beklerim seni videonun ^-^/ dönmek yok gelişiriz zamanla hiç sıkıntı yok :D

Üye silindi 2781

Begenmediğini söylemiş arkadaşlar yukarıda düzeltmişte bikaçı bir şey demedim onlara. Ama yerin dibine koymuşsun sen sonunda da bırak demişsin. Adamın emeğinin ürününe saygısızlık oluyor bu.
Normal de dünya yansa umrumda olmaz ama emeğe saygısızlık sessiz kalamayacağım bir kaç şeyden biridir.
Çok teşekkür ederim kardeşim çok sağol ben kırılmadım önemi yok gün içinde çok geliyor bu tarz yorumlar hatalarımdan ders çıkarmaya çalışıyorum Türkiye'de böyle şeyler çok yeni ve insanlar bırakmam için her şeyi yapıyolar :/

Begenmediğini söylemiş arkadaşlar yukarıda düzeltmişte bikaçı bir şey demedim onlara. Ama yerin dibine koymuşsun sen sonunda da bırak demişsin. Adamın emeğinin ürününe saygısızlık oluyor bu.
Normal de dünya yansa umrumda olmaz ama emeğe saygısızlık sessiz kalamayacağım bir kaç şeyden biridir.
Görenden OP mangasının çizerine saygısızlık yapıyoz sanacak. Tek bölümle karar verdiğim bir şey değil bu genel olarak hepsği kötü bana göre. Ayrıca çok da emek harcanmış bir şey değil yani 2 dakka normal konuşmanın nesi emek sanki. Mısır piramitlerini dikti adam ne alaka. Olmamış yapamamış işte bende özgür irademe başvurup yol yakınken bu yanlıştan dönmesini belirttim. Öyle aham şaham emeğine saygısızlık yaptığımız yok teori yazmıyor bir şey yapmıyor altı üstü olayları tekrardan anlatıyor. Sanki ölümüne bu işle uğraşmışta onca emek vermişte ben saygısızım gibi olmuş. Ayrıca burası free country kardeş istediğim fikri beyan ederim buna kimse garışamaz.XD :(

Bir yıl sonra dönecem dedim ama one piece olmadan bir hafta dayanamıyorum napayım :D Bölüme gelirsek efsane bir bölümdü. Şu ana kadar gördüğüm en iyi 6. Bölüm diyebilirim. Jack >Cracker >dof. Yazık oldu fanlara. Oysa dof yonkou sağ kolu gücünde falan diye ne hayaller kuruyorlardı. Ki Crackerin büyük ihtimalle sağ kol olmadığını düşünürsek. Dof bir sağ koldan tek yemese iyidir :D Ve sizin hala anlamak istemediğiniz bir şeyi de söylemek istiyorum lawın dofa yaptığı o saldırı çöptü. Sözde dof bayıldı falan ama dofa bir halt olduğu yok. Brulee de konuşuyordu ben Luffyi alırım diye ama naminin yıldırımı ile ne hale geldi. Namiden de böyle boş bir hava bekliyorum açıkçası ben Dof'u yenerim falan :D Ha luffy g4 e biraz alışmış sanki. Yarım saat sekmedi bu sefer. Ben dof ile olan dövüșünden sonra güçlendiğini düşünüyorum. Cracker ile dövüșünde de biraz daha güçlenip müttefik falan bulursa Big Mom tamamdır.

Şimdi öncelikle kılıç ustalarının Luffyye karşı üstünlüğü dayanağı gitmiş oldu Zoro fanlarının. Sadece Zoro Luffyden daha dayanıklı tezi kaldı oda bir 100 bölüme falan unutulup gider :)
Bölüm müthişti,Cracker efsane bir adam bence ya Big Momun vistası yada Jozusu konumunda. Direk en güçlü 3. demek ne derece doğru olur sorgulamak lazım.

Bunun dışında Shichibukailer , Yonko as adamları ve süpernovaların arasındaki güç dengesini az çok anladığım kadarıyla anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle Marinefordda ve sonrasında gördüğümüz üzere Law(Şuan ki seviyesi),Hancock, Jimbei,Croco gibi shichilerin bence cidden hatırı sayılır derecede gücü var. Hatta çoğu süper Novadanda üstündürler fakat Yonkonun as üç adamı seviyesinde bariz bir şekilde değildirler. O yüzden bunlar bir kenarda dursun şimdilik :D
Kumanın tam potansiyelini görmedik ama oda zorlasa anca Vista seviyesine falan(Yani Yonkonun en güçlü 3.
adamı seviyesi) çıkabilir.

Şimdi kalan 2 shichibukai diğerlerinden çok farklı seviyede bariz bu.Dofun lawa çöp gibi davranması zaten bunu destekler nitelikte.(O beyazsakalın oğlu hakkında neredeyse hiç bilgimiz olmadığı için yorum yapmıyorum bu arada)Dofun amirallere az süre bile olsa başa baş kapışması olsun Jozuyu en rahat modunda soktuğu hal olsun. Luffynin ve Lawın karşısındaki(O G4 açılana kadar tabiki :D) mücadelesi olsun bence Yonkonun en güçlü adamı olmasa bile en güçlü 2. adamı seviyesinde biri yapıyor. Yani bence Doflamingo bir Jozu gücünde diyebilirim. Mihawk ise bambaşka biri. Ya o yada Marco şuan en güçlü 5. korsan bana göre. Çünkü adamın direk muhattabı Shanks. Rakip olduğu dövüştüğü kişi o. Hani mantıken sağ kol seviyesi biri olsaydı Beckman ile rekabet ederdi. Bunun dışında en basitinden şu 860 m ödüllü Crackerden bariz üstün seviyede birisi yada Wano ülkesi Shogunundan. Düz mantıkla az çok ne kadar güçlü olduğu anlaşılıyor.

Süper novalara gelirsek daha öncede çoğu kişinin üstünde durduğu gibi Luffy bariz bir şekilde tüm herkesten üstün. Ona en yakın kişi Law büyük ihtimalle. Sonra ise Kid veya bu bölümden anladığımız kadarıyla Urouge geliyor olabilir. Bu dörtlü dışındaki hepsi aşağı yukarı aynı güçte galiba. Mesela Bege,hawkins,apoo en aşağı zoro kadar potansiyelli korsanlar bakalım ilerde nasıl şeyler bizi bekliyor olacak.

Az çok şöyle sıralama yapayım.
Yonkolar ve Dragon
Mihawk Marco ve Amiraller
Diğer Sağkollar ve Sabo
Luffy(G4)
Doflamingo ve 2.Adamlar
Kuma ve 3. Adamlar
Üst düzey süpernovalar(Law,Kid,Urouge) ve Orta düzey shichiler(Hancock,Jimbei,Croconun son hali)
Orta düzey novalar(Zoro,Hawkins,Apoo,Drake)
Sanji ve alt düzey novalar(Bege,Killer,Bonney)

Görenden OP mangasının çizerine saygısızlık yapıyoz sanacak. Tek bölümle karar verdiğim bir şey değil bu genel olarak hepsği kötü bana göre. Ayrıca çok da emek harcanmış bir şey değil yani 2 dakka normal konuşmanın nesi emek sanki. Mısır piramitlerini dikti adam ne alaka. Olmamış yapamamış işte bende özgür irademe başvurup yol yakınken bu yanlıştan dönmesini belirttim. Öyle aham şaham emeğine saygısızlık yaptığımız yok teori yazmıyor bir şey yapmıyor altı üstü olayları tekrardan anlatıyor. Sanki ölümüne bu işle uğraşmışta onca emek vermişte ben saygısızım gibi olmuş. Ayrıca burası free country kardeş istediğim fikri beyan ederim buna kimse garışamaz.XD :(
Daha çok saygısızlık ediyorsun. Bu hayatta değiştiremeyeceğin şeyler vardır derdi bir büyüğüm.
Umutsuz vakasın :(

Nedense Mom la vs yapacağını düşünmüyorum. Araya başka olaylar girecek gibime geliyor. Belki Bonney falan süpriz bir şekilde adaya gelebilir. Daha Bege ve Jinbei faktörleri var. En önemlisi Sanjinin ailesi o yöndede gelişme olabilir. Bonney dememin sebebide kesin kızı çıkacak bence öyle düşünüyorum.
Bonney burada çıkmaz, o çıktığında Ace ile ilgili önemli bilgiler elde edeceğiz. Ayrıca Akainu falan Mom'un kızını ne yapsın? Bonney-Ace-Roger??

Sanji evlenmeyecek, Luffy ve Mom dövüşmeyecek ve o yonkounun itibarı mı kalacak? Kaçsalar da Mom peşini bırakmaz. Ortada büyük ittifaklar ve sözler var ve düğüne az bir zaman kaldı. Kim bilir ne kadar kişi davet için geldi. Bege ve Judge darbe yapacak.:D

Luffy son darbeyi vursa tüm olayı ona yıkarlar zaten.

Baska arkadaşlar da söylemiş sanırım ama bide ben yazayım, Yasoppların olduğu yer Baltigo mu acaba ?
Çeviride belirli bir adanın kalıntıları diyor ve kaktüsler falan da var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık