Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kraker tam Zoroluk rakip imiş aslında. O 3x crit vurduğu tekniği ile bu elemanla iyi kapışır.

860 nedir abi? Bizimkiler bunları yense ödüller bir anda oralara mı fırlayacak? Jinbe 400'den sonra hızlı artmaz demişti oysaki.

Marco'yu hafife almıyorum aynı şekilde sizin Dof'u hafife aldığınızı düşünüyorum.

Aokiji'ye de Kizaru'ya da vurdu noldu ? 2 sn. sonra Kizaru eli cebinde değil miydi ? Bi hasar var mıydı ?

Marco yanında Vista'yla dalıyor Akainu'ya anca "ah" dedirtiyor.Marco yerinde bi Aokiji ya da Kizaru olucaktı orda yanında Vista'ya gerek yoktu.Amiral seviyesi olmadığı çok açık bence.Dof'ta Marco'da bir amirali bir süre tutarlar o kadar.

Ben kalkıpta köyünden yeni ayrılmış Luffy kadar saldırı gücü var demedim Marco'ya.Adam savunmasıyla övülen biri bu çok açık bir şey.Ne Dof ne G4 Luffy kadar saldırı gücü yok.Ha aynı şekilde o ikilinin de Marco kadar iyi savunması yok.

Marco güçlü bir karakter fakat kelepçelenmeseydi de çok bir şey değişmezdi bana göre.Marco'yu küçümsediğimi de düşünmüyorum.
Bu tarz şeylerden güç çıkarımi yapmak cok yanlış bence. Sonuçta 2 yil önceki ezik luffy nin indirdigi croc gelip mihawk la doffyle vs atiyor. Boşuna elinizi yormayin. Odanin kafasina ne eserse o. Marinefordda wb gilin yenilmesi gerekiyodu o yüzden marco yu ezik cizdi. Simdi marco eger meyveyi kaybetmediyse amiral seviyesi olarak karsimiza çıkacak. Bu bence cok bariz.

Bu tarz şeylerden güç çıkarımi yapmak cok yanlış bence. Sonuçta 2 yil önceki ezik luffy nin indirdigi croc gelip mihawk la doffyle vs atiyor. Boşuna elinizi yormayin. Odanin kafasina ne eserse o. Marinefordda wb gilin yenilmesi gerekiyodu o yüzden marco yu ezik cizdi. Simdi marco eger meyveyi kaybetmediyse amiral seviyesi olarak karsimiza çıkacak. Bu bence cok bariz.
Croc un orada yaptığını bence Morgan da yapardı ama yine de sen bilirsin.

Karasakal'ı duydurabilecek güçler arasında, yonkoulardan sonra bi ihtimal de olsa Anka Marco ile birlikte beyazsakal korsanları gösterildi.. Tamam daha sonra bu savasın yapıldığı ve Marco'nun kaybettiği ortaya çıktı ama Yonkou'lardan sonra Marco'nun işaret edilmesi, Marco'nun Shin Sekai'de ciddi bir güç olduğunu gösteriyor.

Diyelim ki Doflamingo da onun kadar güçlü, Neden Karasakal'ı durdurabilecekler arasında o da yok? Yeterince müttefiği olmadığından mı? Yoksa yeterince güçlü değil mi?

Diyeceğim şu ki, Marco bana göre ciddi bir Güç ve Shin Sekai'de yonkoular'dan sonra o gelir.. Doflamingo felan ona denk olamaz..
Dof'u niye saysın ki ? Dof'un ne alıp veremedi olucak Teach'le.Marco ve kalanların intikam alabilme ihtimalini düşündükleri için saydı belki de ? Ya da oluşumuyla daha güçlü olduklarını düşündükleri için saydılar ? Yani bunlar eski yonko tayfası nitelikli adamlara sahip.Belki durdurabilirler Teach'i diye düşündüler.Bu durumda da zaten Marco>Dof değil geriye kalan wb tayfası>Dof tayfası sonucu çıkar.

Sen laftan yürüyosun ben sana gördüğümü söylüyorum.Gördüğümüz kadarıyla da öyle Marco ve Dof arasında seviye farkı yok.

Marco'nun durumu aynı değil.Oda Croco'da pişman oldu bence.Anladı shinsekai görmüş,Wb'yi tatmış,o kadar yıllık korsanı nasıl olurda o zaman ki Luffy'e yendirttim diye.O yüzden Mf'de biraz toplamaya çalıştı.2 yıl sonra da daha güçlü şekilde döneceği bariz.Ama dediğim gibi Marco'da öyle bir durum yok.

Mf'de Marco'yu ezik çizdiğini düşünmüyorum ben.Gayette güçlü,yonko sağ koluna yakışır bir adamdı.Amirali alamazdı ama onu bir süre tutabilecek kadar güçlü bir adamdı.

Marco meyveyi kaybetmediyse amiral seviyesinde dönüş yapıcağını düşünmüyorum.Eyvallah ben de severim,güçlü adamdır ama Marco'nun serideki misyonu pek kalmadı gibi.Artık Luffy'i abi edasıyla izleyecek gibi geliyor bana.Hadi diyelim meyveyi kaybetmediyse amiral ayarı olucak seviye de dönücek Marco. O zaman yine bana ters bir durum yok ki.Ben ilerdeki Marco'yu tartışmıyorum şu an Mf'de gördüğümüz gücü tartışıyorum.Mf Marco'nun da Dof'a üstünlüğünü göremiyorum.Aynı kulvardalar.

Konunun başında Ace'in ödülü tartışılmış da hatırladığım kadarıyla 550M shibukai olmayı reddettiği zamana ait değil mi? Final ödülü değildi bence.

Bölümle ilgili olarak da oradaki bin sayısı sunny'dekine benzer bir temsil olabilir. BM'nin vivre cardını görünce de savaşa niyet etmezler bence
Hayır. Oda, Ace'in ödülünü o öldükten sonra açıkladı. Yani bilinen son ödülüydü.

@Hakili Yumruk
Olaya sadece düz mantık bakıyorsunuz.. Tabi ki Doflamingo'nun serii içersinde yaptıkları daha fazla ve onu daha iyi tanıyoruz ve gördüğümüz kadarıyla da aralarında çok bi fark yok denebilir ama ben bu şekilde olmadığını düşünüyorum, Necomamushi nin Marco'ya gitmesi, onun tekrardan seriye dahil olacağı anlamı taşıyor, o zaman gücünü tam olarak göreceğimizi düşünüyorum..

Sana göre tabiki bu söylediklerim laftan öte değil ama çıkarım yapabilmekte önemli..

@Siyah Ateş

Nerde düz mantık baktım anlamadım.Marco'nun seriye dahil olucağını bende söyledim zaten ama dediğim gibi artık çok bir misyonu yok bence.Luffy'i abi edasıyla izler artık.Mf gibi bir yerde tam güç dövüşmediyse nerde dövüşecek bu adam ? Kaido dövüşü Mf'de Ace'nin hayatını kurtarmaktan daha mı önemli ?

Zaten ben Marco amiral seviyesi dönerse şaşırmam diyorum.Sadece o seviye de döneceğini beklemiyorum.Zaten biz şu an da gördüğümüz Marco ve gördüğümüz Dof'u değerlendirmiyor muyuz ? Ben şu gördüklerimize bakarak 2'si arasında bir güç çıkarımı yapıyorum.

Aynı şekilde benim dediklerim de sana göre laftan ibaret.Çıkarım yapabilmek önemli de gördüklerimizi tartışıyoruz şu an ama sen ilerde hangi seviye de göreceğimizi bilmediğimiz Marco'yu öne sürüyorsun.

Niye ki ? Dof 2 yıl önce de bence bu haldeydi.Ya da Marco 2 yıl sonra meyveyi kaybetmediyse aynı seviye de olucak tabii bence.
Birine arc ayrılmış. Birine o arcın yarısı etmeyen bir savaşta yüzlerce karakter arasında birkaç sahne. Oda bizzat söyledi. İşleyemedim dedi. Umarım ilerde işleyebilirim Marco'yu dedi. Gayet tutarsız bir karşılaştırma yapıyorsunuz ama bunu görmek istemiyorsanız bir şey diyemem. İstediğinizi düşünebilirsiniz tabii ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık