Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden her bölüm yorumunda doffy vs si oluyor arkadaş. Adam handikapıyla bilmem nesiyle indi gitti.

Bölüm konusunda ise artık ufaktan bir şeyler görmeye başladık.kraker arkadaşın gücünü nasıl kullanacağını merak ediyorum bin kol felan deniyordu bin kolu aynı vücutta mi çıkartıyor. Yoksa büyüyor mu

Konunun başında Ace'in ödülü tartışılmış da hatırladığım kadarıyla 550M shibukai olmayı reddettiği zamana ait değil mi? Final ödülü değildi bence.

Bölümle ilgili olarak da oradaki bin sayısı sunny'dekine benzer bir temsil olabilir. BM'nin vivre cardını görünce de savaşa niyet etmezler bence

@Dragon mesajın arada kaynamış şimdi gördüm.

aynı saldırıyı yese dofa ne olurdu ?
O zaman Dof ve Marco aynı anda Kizaru'ya net bir saldırı yapsın hangisi daha fazla hasar verirdi diye soralım ?

yoksa saldırılarının güclü oldugunu sadece iddaa edersiniz. malum doflamingoyu akainu, aokiji veya kizaruyla savasırken görmedik. yani belkide dofun saldırısını iplemiyecekler bile ;)
O üçlü karşısında görmesekte Luffy karşısında gördük.Tam kapasite dövüşünü gördük.Gördüğüm kadarıyla da Marco'dan daha güçlü saldırı olarak.

o yüzden su marco sadece pence atıyoru gecin.
Neden geçelim ? Öyle değil mi pençe ve tekme atıyor.Garp nasıl gördüğümüz kadarıyla yumruk atıyorsa Marco'da onun tekme ve pençe atan hali.Fakat hasar verme olarak çok daha düşük seviyeli hali.

ben amirale vurdumu ucurmasına bakarım. ha ucurmak o kadar önemli degil diyorsanız, kütle hesabı yapıcaz. luffynin g4le dofa sehir turu attırmasıda önemsiz olucak.
Uçurmak bir şey ifade etmiyor.Ben Dof'a şehir turu attırıyor derken o kısmı referans almadım.Sen Luffy Dof'u tek vuruşta yamulttu dedin ben de hayır 1 saat dayak atıp anca öyle yamulttu dedim.Ki adam yine ayağa kalkabildi.Dof'un da dayanıklılığı gayet iyi.

seride bir denizci amiraline normal bir tekme atıpta, fırlatıp ucuran hemde iki tanesine kac kişi var ? akainunun karsısında en az 2 kere durup, yasıyan kac kişi var ?
Dediğim gibi önemli olan uçurmak değil.Sen adama tekmeyi atıp adam 2 dk sonra eli cebinde dolanıyorsa,adam akıllı hasar verememişsen önemi yok.

dofa arc ayrılması hiç bir seyi degiştirmez. sonucta enel ve crocodileda ayrıldı ;)

Yalnız sen önceki mesajında ''...serideki ağırlığa vs. ...bakarsak bence Marco ve Beckman'la Dof'u aynı seviyede görmeyin'' dediğin için ben ona ithafen eğer ona bakıcaksak Dof seride şu an daha ağır bastı dedim.

Ormandaki ağaçlar Cracker'in aurasından korkup kaçmış. Luffy'de bu adamın gücünü sezecek, bakalım ne diyecek. Ooo güçlüsün derse yeni karakter hakkında beklentim olur yok öyle bir söyleme girmezse bu karakterin sadece acımasız ve önüne geleni katletmeye yönelik hareket edip bu yönüyle ün yaptığını düşünürüm.

Diğer yandan Luffy ciddi olacam derse bile en fazla bir iki atışırlar ve bir şekilde vs yarı kalır. Aksi halde serinin gidişatına ters olur.

Marco'yu hafife almıyorum aynı şekilde sizin Dof'u hafife aldığınızı düşünüyorum.

Aokiji'ye de Kizaru'ya da vurdu noldu ? 2 sn. sonra Kizaru eli cebinde değil miydi ? Bi hasar var mıydı ?

Marco yanında Vista'yla dalıyor Akainu'ya anca "ah" dedirtiyor.Marco yerinde bi Aokiji ya da Kizaru olucaktı orda yanında Vista'ya gerek yoktu.Amiral seviyesi olmadığı çok açık bence.Dof'ta Marco'da bir amirali bir süre tutarlar o kadar.

Ben kalkıpta köyünden yeni ayrılmış Luffy kadar saldırı gücü var demedim Marco'ya.Adam savunmasıyla övülen biri bu çok açık bir şey.Ne Dof ne G4 Luffy kadar saldırı gücü yok.Ha aynı şekilde o ikilinin de Marco kadar iyi savunması yok.

Marco güçlü bir karakter fakat kelepçelenmeseydi de çok bir şey değişmezdi bana göre.Marco'yu küçümsediğimi de düşünmüyorum.
Karasakal'ı duydurabilecek güçler arasında, yonkoulardan sonra bi ihtimal de olsa Anka Marco ile birlikte beyazsakal korsanları gösterildi.. Tamam daha sonra bu savasın yapıldığı ve Marco'nun kaybettiği ortaya çıktı ama Yonkou'lardan sonra Marco'nun işaret edilmesi, Marco'nun Shin Sekai'de ciddi bir güç olduğunu gösteriyor.

Diyelim ki Doflamingo da onun kadar güçlü, Neden Karasakal'ı durdurabilecekler arasında o da yok? Yeterince müttefiği olmadığından mı? Yoksa yeterince güçlü değil mi?

Diyeceğim şu ki, Marco bana göre ciddi bir Güç ve Shin Sekai'de yonkoular'dan sonra o gelir.. Doflamingo felan ona denk olamaz..

Karasakal'ı duydurabilecek güçler arasında, yonkoulardan sonra bi ihtimal de olsa Anka Marco ile birlikte beyazsakal korsanları gösterildi.. Tamam daha sonra bu savasın yapıldığı ve Marco'nun kaybettiği ortaya çıktı ama Yonkou'lardan sonra Marco'nun işaret edilmesi, Marco'nun Shin Sekai'de ciddi bir güç olduğunu gösteriyor.

Diyelim ki Doflamingo da onun kadar güçlü, Neden Karasakal'ı durdurabilecekler arasında o da yok? Yeterince müttefiği olmadığından mı? Yoksa yeterince güçlü değil mi?

Diyeceğim şu ki, Marco bana göre ciddi bir Güç ve Shin Sekai'de yonkoular'dan sonra o gelir.. Doflamingo felan ona denk olamaz..
Marcolar ezici bir şekilde yeniliyor. Ayrıca neden başka korsan grubunu saysınlar ki? Teach yükselecekse ya yonkoular önüne çıkacaktır ya da intikam arayan WB ailesi.

Yalnız Cracker bildiğin sağ kol sanırım. Çünkü Jack'in ödülü 1 milyar beli ve bu ödül yeni dünyada bile yankılanan bir ödüldü.

Big Mom'ın sağ kolu da 860 milyon ödüle sahip işte.

Konunun başında Ace'in ödülü tartışılmış da hatırladığım kadarıyla 550M shibukai olmayı reddettiği zamana ait değil mi? Final ödülü değildi bence.

Bölümle ilgili olarak da oradaki bin sayısı sunny'dekine benzer bir temsil olabilir. BM'nin vivre cardını görünce de savaşa niyet etmezler bence
Öyle olmalı yoksa aşırı saçma olurdu. Oda reyiz basmis ödülleri yonkou astlarina.
Ace bi de roger'ın oğlu yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık