Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kimse yazdı mı bilmiyorum da geçen bölüm de aynısı vardı nami eşyalarını neresinde taşıyor öyle :D

Kaido ile şimdi kapışmayacak ki, o vakit gelene kadar yine yol kateder zaten.
Orasını bilemem e. oda bu arcı g5 için hazırlık olarak kullanıyosa
zaten luffy bu adamı zor da olsa yener. üstelik bu adam 3 tatlı dan biri
en güçlüsü jack gibi 1miliyar vadır ödülü. o yüzden luffynin kaybetme ihmali olduğnu sanmıyorum.
belki hiç dövüşmiçekler ve araya başka bir şey gireçek.

Cracker güçlü bir arkadaş yüzdeyi de verdi şaşma olmaz gibi duruyor.

Şimdi işin kötü yanı yıl oldu 2016, 2017'ye kaldı 2.5 ay bu arkadaş daha yonkou'nun 3. adamına tüm güç harici saldırmaktan başka çare düşünmediğini söylüyor. Bu seri rating kaybeder de bleach gibi bir nevi şutlanırsa tüm forum Oda'ya söveriz artık :D

Yami

Luffy kolay yenememesi lazım. Yani şimdi Zoro ve Sanjiyi göz önüne getirin. O kadar kolay düşmezler.
Ki bu adamlar Yonkou adamı arada belli level var. Çok çetin bir dövüş olacağı için büyük ihtimal dövüş bölünecek.
Bir takım yetenek ve yardım neticesi ya luffy yakalanacak ya da kurtarılacak. Bu dövüş olmaz yani

karolla

Dofu yardımsız (law), desteksiz (taşıma) yenemeyen adam crakeri ye-ne-mez

Krakerin basit bir kılıç savurma hareketine(bana göre) hakili tekme ile karşılık verdi Luffy. Krakerin epey güçlü olduğunu düşündürdü bu olay bana. Ayrıca Luffy şu ara herkese bu adam güçlüymüş. Bu adam güçlü demeye başladı. Başka fark eden var mı? :D

Kılıca tekme hakisiz olsa ayağı kesilir be.
Buraya takılmayın.
Adam BM ı indirecek belki, onu indirmese kaidouyu kesin indirecek, bizim forum luffy yonkounun sağ kolunu indirebilir mi diye tartışıyor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık