Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neymiş efendim Luffy Cracker'ı yenemezmiş çünkü Doflamingo'da limitini görmüşmüşüz, Marco'ya eşdeğer tutulan Doflamingo ne olduysa Luffy tarafından indirildikten sonra bir anda Wb karşısında bükülen Ace oldu. Aokiji tarafından dondurulduktan sonra plajda atletle turist keser gibi ellerini cebine atıp yürüyen adam bu, Jozuyu maymun eden bu, Mor Kaplan'ı indiririz sıkıntı yapma diyen adam bu Luffy tarafından indirilen adam da bu. Ha tamam o zaman, Luffy indirdi ya, kesin güçsüzdür! Yahu biz aynı mangayı mı okuyoruz ben idrak edebilmiş değilim. Luffy'nin g4 formunu aranızda gören var mı? Bir tek ben miyim? Adam gelmiş ödülden yola çıkarak yorum kasmaya çalışıyor, yahu: Zoro Gaz Adam'dan güçsüz o zaman? Böyle bir mantık olabilir mi? Sen şu seriyi 866 bölüm okuyup ödülü etkileyen bir çok faktör olduğunu kavrayabilmiş değilsen bırak bence. Animeyi felan bekle küçük kardeşinle birlikte izlersin.
Bence bu forumun en büyük sorunu saçma sapan ingilizce çevirileri okuyup birbirini tatmin eden okuyucuları. Yıl olmuş 2016'ın Ağustosu, adam hala gelip bana g4 açmayan Luffy'nin saldırıları Dof'u gıdıklıyordu diyor. Bak bakalım bu sayfada ne diyor?
Görünüşe göre gücünün birazını kaybetmişsin diyor, Luffy de ayak yapma koçum, Law da sana çakmış diyor. Bu çocuk bu süreçte kas kütlesi kaybetti de benim mi haberim yok? Luffy ne kaybetmiş olabilir acaba Dof'a yürüyene kadar. Fişne olabilir bak, kesin fişnedir.
A-a g4 gücünü B. haki'den alıyormuşşş. Hakisi full versiyon çıktıydı ya Dof'un karşısına, kesin limiti odur. AA Dof gücünü kaybetmişsin diyordu, fişne miydi o? Sabahın köründen beri kullandığı B. Haki olamasın o?
Benim de öğrenmek istediğim o diyen Doflamingo Luffy'e karşı mı ezilmiş? Kesin güçsüzdür o zaman bu, Cracker'ın yanında kim ki? E. Oda 100 bölüm amiraller karşısındaki tutumunu boşuna çizmiş Doflamingo'nun, çünkü sizin gönlünüz öyle istiyor,tey.
Bakın bakalım Dof'un "uyanmış" haline ne yapıyor burada Luffy?
Enerjisinin bitik olduğu haldeyken tek yumrukta şehri havaya mı kaldırıyor yoksa? Yumrukla? Yımrık. İnsanlar korkuyla nasıl kaçışıyor şehirden görüyor musunuz? Ben görüyorum da. Piton miton neden giriyor Dof'a King Kong Gun yerine acaba?
Evet, evet. Biz Luffy'nin sınırını gördük. Fanlığımızdan hep yazdıklarımız. Yoksa siz süpper yorumluyorsunuz seriyi! Hep E. Oda saçmalıyor dedikleriniz çıkmayınca ;)

Edit: MoP

Son düzenleme:
Bu Cracker bana güçlü izlenmi verdi.
Ancak Luffy'i yenebileceğini sanmam( Tabi Luffy yine mallık yapıp saçma salak dövüşmezse)

Yoksa G4 formu gerçekten Yonkou ile dövüşebilecek gücü veriyor.( ancak malesefki yan etkisi bitiriyor kendisini)

Luffy güçlü deyip varını yoğunu ortaya koymadan dövüşürse , E.oda Cracker'i şişirip dövdürebilir Luffy'i.
Aksi halde Luffy bunu yamultur teneke gibi.

Bu Cracker bana güçlü izlenmi verdi.
Ancak Luffy'i yenebileceğini sanmam( Tabi Luffy yine mallık yapıp saçma salak dövüşmezse)

Yoksa G4 formu gerçekten Yonkou ile dövüşebilecek gücü veriyor.( ancak malesefki yan etkisi bitiriyor kendisini)

Luffy güçlü deyip varını yoğunu ortaya koymadan dövüşürse , E.oda Cracker'i şişirip dövdürebilir Luffy'i.
Aksi halde Luffy bunu yamultur teneke gibi.
+1 Benzer şeyler söyleyecektim. Zahmetten kurtardın.
Komikmiş üye kardeş.
Üyeymiş komik kardeş deseydin. :S ssledim güleriz haftaya.

Rise and Shine

Birisinin bu Luffy'nin ağzını yüzünü kırması gerekiyordu sanırım o kişi Cracker olacak ha olur ki Luffy bunu yenerse seriyi ne kadar saçmaladığını öğrenmiş oluruz :)

Luffy bu adamı yer. Yenemeyeceğini geçtim rezil olacağını düşünenler bile var. Bi gidin olm la.

Lakin şu durumda Oda yedirtir mi onu bilemiyorum. Dövüş sonunda fazlasıyla yıpranmış olacak. Düğüne ise 1 gün var. O arada kendini toparlayabilirse sıkıntı yok ama toparlayabilecek mi işte?

Yani bu dövüş ya yarıda kesilir ya da Luffy yakalanır gibi geliyor bana.

Rise and Shine

Asıl bu adamı yenemezse saçmalamış olur. Rayleigh bizim çocukla iyi dalga geçmiş deriz.
Rayleigh ile çalışması zaten ayrı bir saçmalık koskoca evrende neden ana karakter En iyiler arasında görünen karakterle ile çalışıyor ben onu anlayamadım gitti.

karolla

Oda bile not çekmiş kenara umutsuz bir kapışma diye. Artık ya yenemeyeceğinden ya da mecburiyetten bunu dedi. Bence yenemeyeceğinden. Luffyi ağaca fırlatmış. Luffynin kafa zonkluyor demek ki hakili vurmuş. Zira luffy lastik bir yere çarparak canı yanmaz. Ayrıca sağ göz kısmında yaralar var. Yemiş dayağı işte luffyi :p

Zoro carrottan yıldırım yiyince coşan luffy fanları, crakerden tepik yiyen luffye bir şey demiyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık