Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo'yu yendiğini bildiği halde adamın yüz ifadesi değişmedi. Luffy'nin güçlü dediği adam güçlüdür. Yine Luffy kendi ağzı ile her şeyini ortaya koyması gerektiğini söylüyor. Normal şartlar altında Luffy, Cracker'ı yenemez. İman power gelirse başka tabii.
Kıyasıya bir müçadele olur ama luffy kaybederse gittsin süt sağsın.
serinin sonu yaklaşıyo sırada kaido var o yüzden kaybediceğni sanmıyorum.

karolla

Luffy nasıl durdurmuş kesişi gördün di mi? Sesin çıkmadı da merak ettim.

:)
Adam savunmasız birini kesmeye yetecek kadar kılıç savurdu. Koka bile kaplamadı. Luff ise koka kaplı tekme atarak durdurdu. Denk saldırılar değillerdi. Luffynin son sahnede uçması hakkındaki yorumunu alalım.

Yonkou kumandanı seviyesini düşününce Amiral le Shichibukai arasında bir yerlerde olmalı gibi geliyor . Doflamingo en güçlü Shichibukailerden biriydi. Ki WB'nin kumandanı Jozu'yu Marineford savaşında çok rahat yakalamıştı. Cracker olsa olsa Doffyden güçlü , Fujitora'dan güçsüzdür. Yani Luffy bu adama yenilmez.
Luffy tokatlasa da şu Cracker'ı Doffy reyiiizin değeri bir kat daha anlaşılsa.

Cracker'ın ödülü son sayfa da açıklamış.Yanına Luffy'nin tepkiyi çizmiş filan.Sanki 860 milyonluk adamı Luffy'e pataklattıracam der gibi bi hava var :D

Adam savunmasız birini kesmeye yetecek kadar kılıç savurdu. Koka bile kaplamadı. Luff ise koka kaplı tekme atarak durdurdu. Denk saldırılar değillerdi. Luffynin son sahnede uçması hakkındaki yorumunu alalım.
G2 bile açmamış. :)

Luffy'ye farketmez zaten. Doflamingo'nun adamları Luffy'ye atar yapıyordu. Luffy en sonda Doflamingo'yu Dressrosa'nın merkezine gömmüştü. :)

Yami

Vivre Kart'a ruhundan bir parça koymuş sanırım. Yeni dünyada bunu sezen önünü ilikler büyük ihtimalle. Namiye şuan o adada kimse dokunamaz. Sanırım sadece kızlarına vermiş ruhundan bir parça.

Onun haricinde Luffy ne zaman kendi boyutunda biriyle kapışacak len. Hep dev adamlar. Gerçi luffy gibi boyutlarda olan biri yok. Boy ve cüsse orantısızlık takıntım oluştu. Hep iri yarı orantısız elemanlar doldu.
Keşke zoro kapışsaydı şu adamla çok iyi olacaktı. Adamın zorlandığı bir bölüm olmadı henüz göreydik limitini felan.
Luffy zorlanacak galiba henüz düşündüğüm gibi yonkou için hazır değil. Vivre kartı hayatlarını kurtaracak

Aslında güzel bölümdü de çok çabuk bitti gibi geldi bana. Yani dolu dolu değil gibiydi. Esas bölüm gelecek hafta da bu bölüm sadece hazırlıkmış sanki.

Iki amiral olduğunu duyduğunda da Jack'in fikri değişmedi. Bu seride herkes özgüven patlaması yaşıyor.
Jack'in laftan anlamayan biri olduğu aç
Kıyasıya bir müçadele olur ama luffy kaybederse gittsin süt sağsın.
serinin sonu yaklaşıyo sırada kaido var o yüzden kaybediceğni sanmıyorum.
Law diyor ki; İkimiz güçlerimizi birleştirsek bile, Kaido'yu yenme ihtimalimiz %30.

Komple ikisi Kaido'ya girse bile kazanma ihtimalleri düşük iken, Luffy'nin bunu tek başına yapabileceğini iddia ediyorsun sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık