Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835: Ruhların Ulusu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM'nin suratına patlaması muhtemel çay partisinde açılacak bomba var.
Etkisi BM'i birine düşman edecek. Ya Luffy'e ya da bir başkasına. Bir başkası Bege'nin planına dahil kişiler olabilir. Pekoms'un haberi olmadan hafife alıyorsun dese de Bege'de bi kensine güven var. Vinsmoke'ların müttefikliği biraz yaş gibi duruyor. Adam yeniden kuzey denizini yönetecekmiş. Bege, Judge'dan güçlü olmasa gerek. Yine yetersizler. Kime güveniyor bu adam? Luffy'e mi? Bir de Lola meselesi var. Yüzlerce bölüm öncesinden ortaya bir bağ konuldu. Bu bağ ne işe yarayacak? BM bunlar kızımı kurtarmış vs. diyerek affedecek mi? Luffy, Lola-hatırlarsa tabi-nın annesi diye yumuşayıp BM'e yardım mı edecek? Çay partisine gelen kişiler arasında Bege'ye yardım edecek biri veya birileri var m? Çakma WB ve Marco muhabbeti ne olacak? Bonney ile BM benzerliği ne şekilde konuya dahil oşacak ve Akainu, Bonney ile ne yaptı? Kız neden serbest bırakıldı?-Kaöması pek muhtemel değil gibi- yoksa bege ve bonney akainu'ya mı çalışıyor?
Ne kaldı geriye cevapsız sorular... :(

BM'nin ruh meyvesi çıkması hoşuma gitmedi daha efektif ve egzantirik meyve beklemiştim. Ondan beğenmedim ilk defa.:(

Eski bi teori hatırlıyorum serideki çoğu anne ölü ,big mom annelerin yaşam enerjisini çalıyour diye, çok eski bir teori bu kadar yaklaşmış yeteneğine.bide bizim luffymiz fuji ile kapışırken açık açık söyledi, amiral yonkou farketmez alayına gidecem ,diğer süpernovaların başına kötü şeyler gelmiş olabilir.Ama luffyi güçlü olması için eğiten 2 adam Rogerın gücünü en iyi bilen iki kişiydi .luffy herşey için hazır .ben ne begeyle ne vinsmokelarla nede mom tarafıyla anlaşma yapmasını istemiyorum umarımda olmaz cesarıda kendi adamlarını öldüren bi tipken tayfaya almak için yol yapıyo oda büyük yanlışta,hordynin tayfaya katılması gibi birşey .Arlong ve Karasakalın luffy kadar tayfalarını korumaya çalışan kaptanlar olması onları mükemmel karakterler yapıyor

BM'nin suratına patlaması muhtemel çay partisinde açılacak bomba var.
Etkisi BM'i birine düşman edecek. Ya Luffy'e ya da bir başkasına. Bir başkası Bege'nin planına dahil kişiler olabilir. Pekoms'un haberi olmadan hafife alıyorsun dese de Bege'de bi kensine güven var. Vinsmoke'ların müttefikliği biraz yaş gibi duruyor. Adam yeniden kuzey denizini yönetecekmiş. Bege, Judge'dan güçlü olmasa gerek. Yine yetersizler. Kime güveniyor bu adam? Luffy'e mi? Bir de Lola meselesi var. Yüzlerce bölüm öncesinden ortaya bir bağ konuldu. Bu bağ ne işe yarayacak? BM bunlar kızımı kurtarmış vs. diyerek affedecek mi? Luffy, Lola-hatırlarsa tabi-nın annesi diye yumuşayıp BM'e yardım mı edecek? Çay partisine gelen kişiler arasında Bege'ye yardım edecek biri veya birileri var m? Çakma WB ve Marco muhabbeti ne olacak? Bonney ile BM benzerliği ne şekilde konuya dahil oşacak ve Akainu, Bonney ile ne yaptı? Kız neden serbest bırakıldı?-Kaöması pek muhtemel değil gibi- yoksa bege ve bonney akainu'ya mı çalışıyor?
Ne kaldı geriye cevapsız sorular... :(
Lola sayesinde Luffy-Bege arası yapılacak. Başka bir olayı yok bence. Bigmom kıytırık Lola için Luffy'yi affetmez.

Lola sayesinde Luffy-Bege arası yapılacak. Başka bir olayı yok bence. Bigmom kıytırık Lola için Luffy'yi affetmez.
Ya pekomsa 2 kere sıkan biri ki ilk sıktığı an pekomsun adamlığına tahammül edemeyen bi pislik .kendi adamını karnına çatal saplayıp öldüren biri nasıl luffy ile anlaşaibilsin

Ya pekomsa 2 kere sıkan biri ki ilk sıktığı an pekomsun adamlığına tahammül edemeyen bi pislik .kendi adamını karnına çatal saplayıp öldüren biri nasıl luffy ile anlaşaibilsin
Sen de haklısın ama Crocodile gibi birisiyle iş birliği yapan adam Bege ile de yapar. Ceasar gibi bir omurgasız bile arc sonunda tayfaya katılacak belki de.

Bu arc mom kesin düşecek beyler, kadına o kadar uzun arc yaptıktan sonra düşürmezse bir daha ne zaman düşürecek bu adam. Bir daha böyle bir fırsat geçmez ele.

Burda herkesin merak ettiği kim indirecek mom'u?

Luffy'nin grubu ile kesin bir atışma olacak ve iyi kötü bir zarar vereceklerdir ama yeterli olmayacaktır bu. Benim fikrim burda mom'u fırsattan istifade indirecek olan Akainu önderliğindeki yeni denizcilerdir. Düğüne kesin ajan gönderirler ve malum bomba patladiktan sonra olayların çıkacağını anlayıp merkeze haber verip takviye isterler. Hem bir yonko aradan çıkacak, hem denizciler daha da itibar kazanacak, hem de luffy Kaido öncesi yonko tecrübe edip kaçacaktir sanji ile.

Luffy'ler sıvıştiktan sonra herhangi bir vs gostermeyip sadece mom 3 günün sonunda yenildi diye haber gösterip gecistirirse fena söverim Oda'ya artık. :)

Luffy buna vurdukça kaçan gölgeler vardı .bırak bayılma veya ölmeyi ,fiziksel olarak zorlanınca bile gölgeleri gidiyodu.ölse bile gölge sahibine gitmez diyem bi konuşma telefonuydu ?
Anlatamıyor muyum? Moriah gölgeleri koyduğu zombilerden geri çıkardı. Haddinden fazla gölge aldığı için darbe aldıkça içinden gölgeler çıkıyordu. O gölgeler bir zombiye hayat vermediği için sahibine dönüyordu. İkna olman için illa manga sayfası atmam gerekiyorsa, buyur;

http://www.mymanga.me/manga/One_Piece/463/3

Yukarıda sol panelde Moriah diyor ki; "Beni yensen, hatta öldürsen bile gölgeler sadece liderlerini kaybetmiş olur, sahiplerine dönemezler. Sadece gölgelerin bağlı olduğu zombileri yenersen ya da benim ağzımdan "Sahiplerinize dönün" emri çıkarsa geri dönebilirler."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık