Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835: Ruhların Ulusu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda baktı Red Wedding çok ses getirdi Dünya çapında bir tane de benim serimde olsun diye düşünüyor olabilir.Düğünde Vinsmoke'lar Big Mom'un esas düşmanı Kaidou ile işbirliği yapıp çökecekler BM ve tayfasına.

Bege büyük bir zayıflık öğrenmiştir kesin, çok pervasızca hareket ediyor. Sanki Vinsmoke ailesi ile anlaştı gibi, Law'ın yaptığı görevi bu arc karşılayabilir, amiral üstü de olsa o seviye düşürecek bir şey yapacaktır.

Mom yonkou seviyesi olsa, Luffy öyle ya da böyle alınca amiral falan dinlemez. Amiral dinlemeyen Kaido'ya da yürür her türlü, Oda Kaido için bilmiyorum diyor. (Yonkou kadına yonkou değil demek de garip oluyor ama.)

Mom ~ Croco
Shanks~ Moriah
Kaido~ Mihawk
Teach~ Dofy

Milletin ruhunu emiyor, daha bahaneye gerek mi var? Dışarıdan gelenler ise işine bakar. Cavendish'in umrunda mıydı ama Law'ın başında ölümü bekledi.
Cavendish de oyuncak olmuştu.

Milletin ruhunu emiyor. Ama şu an görünen üzerinden bunları kendi istekleriyle yapıyor gibi gözüküyorlar.

Cavendish de oyuncak olmuştu.

Milletin ruhunu emiyor. Ama şu an görünen üzerinden bunları kendi istekleriyle yapıyor gibi gözüküyorlar.
Luffy'yi tanımıyor gibi konuşuyorsun, halk biz mutluyuz Mom'u dövme diye önüne atılsa Lufy bırakıp gidecek mi? Law'a hangi yonkou olduğu fark etmez diyen biri bu. BAA'yı şekere yıkacak kadından bahsediyoruz. Dofy buna göre melek kalır.:/

Aslında hep merak ediyordum, Lufy bir kerede gücünü test etmek için dövüşse Nasıl olurdu? Goku gibi hadi dövüşelim deyip dalsın.

Luffy'yi tanımıyor gibi konuşuyorsun, halk biz mutluyuz Mom'u dövme diye önüne atılsa Lufy bırakıp gidecek mi? Law'a hangi yonkou olduğu fark etmez diyen biri bu. BAA'yı şekere yıkacak kadından bahsediyoruz. Dofy buna göre melek kalır.:/

Aslında hep merak ediyordum, Lufy bir kerede gücünü test etmek için dövüşse Nasıl olurdu? Goku gibi hadi dövüşelim deyip dalsın.
Bakalım nasıl olur. Ama tam olarak anlayamadım bu adadakiler hallerinden mutlulalar mı yoksa bir baskı mı var diye.:S

Mom bu arc duşşun serıyı bırakıcam.Duşmesı saçma olurdan zıyade bana gore çok duşuk ıhtımal.O yuzden .Gerçekten bırakıcam serıyı bakalım .

Geçen bölüm jimbeiye hain demişlerdi ya oradan hallerinden memnun olduğunu düşündüm ben. Gerçi bir düşününce aynı Skypia gibi düşüncelerini dile getiremiyor olabilir. Big mom meyve gücü ile her tarafı izliyordur belki.

Bu da mantıklı ama o pastalar dışarda kala kala bozuluyordur ayrıca anneleri onlara açıkta satılan şeyleri yememeyi öğretmedi mi acaba :D

Tüm as adamlari kendi çocuğu değil ki. Mesele ben pekoms tamago nun falan kendi çocuğu olduğunu düşünmüyorum.
Pekoms ve Tamago ana kadrodan değiller gibi sadece şeker toplayıcılarından biri. Şu üç ana savaşçı ve Brulee gibi kişiler hep çocukları olduğu için öyle dedim.

O kızın gölgesini Moriah'ın içinden çıkardılar. Yani gölgeyi serbest bırakmadığın sürece zombide kalıyor. Moriah hiç gölge almadan ölseydi, hiçbir gölge sahibine geri dönmezdi zombilerden tek tek çıkarmadıkça.
Luffy buna vurdukça kaçan gölgeler vardı .bırak bayılma veya ölmeyi ,fiziksel olarak zorlanınca bile gölgeleri gidiyodu.ölse bile gölge sahibine gitmez diyem bi konuşma telefonuydu ?

Mom'u gözünüzde çok büyütüyorsunuz. 5 güçlü adamı olsa tahminen şöyle olur.
Mom vs Luffy+Judge+Bege olur. En son ayakta Lufy kalır.
2 numarayı Carrot alır. Pedro ve Pekoms destekler tabi.
1 numarayı Vinsmoke ailesi alır.
3 numarayı Sanji+Ceaser alır. Bence iyi kombo yaparlar.
4 numarayı da birileri alır işte.:/
5 numarayı Jinbei alsın bir zahmet.
Trol ?
Carrot kim köpek jimbei varken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık