Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 834 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödemesi gereken ücret kendi vücudundan ziyade balık adam adası ile ilgili bir şeydir belki. Yoksa Jinbei'nin geri vites yapacağını düşünmüyorum. Pudding hain çıkacak gibi. Umarım çıkmaz ya. Onu sevmiştim ben. Güzel bir bölüm geliyor gibi.

Yav orada Kid de kaçmak istiyordu. Shabondy de amirali bekleyeceğimizi düşünmüyorsunuz sanirim felan diyordu. Yani oraya göre değerlendirirsen herkes kaçiyordu. Doğru olan da oydu zaten yoksa Hawkinsi gördün şans eseri kurtuldu :)
Kizaru tek atiyordu hepsine :S

Ruletten haberi yoktur ama BM'nin kişiliğini az cok biliyordur heralde yani bence öylesine sormus gibi. Ben ayrilacam diyecek. Bm de " Tabi istediğini yapabilirsin Jinbecim" diyecek hali yoktu. Jinbe de bunu biliyordur.
Amirale gücü yetmeyecegini biliyordu elbette ama Karşısına amiral dengi bir çıkınca da geri vites yapmadı.Kuma ile de çarpıştı bu adam korktu belki çekindi ama geri yapmadı.

Jinbeyi geri vitesle suçlayıp omurgasız gibi yakıştırmalar yapmak çok gereksiz.
Zira manga 826/18 de alladdin midir nedir jinbeiye luffynin totlandda olduğunu haber veriyor. Sonrasında Jinbe de tayfasına Luffy belker hadi eyvallah deyip yola çıkıyor. Adam çoktan planını yapmıştır ve balıkadam adasından hatırladığımız üzere planlarında gereksiz ayrıntılar olur bu adamın. Şansını mı denedi bilmem artık ama manganın gördüğü en baba adamlarındandır jinbe. Luffynin hayatını bir kaç kez kurtarmışlığıda vardır.
Falandır filandır.

Amirale gücü yetmeyecegini biliyordu elbette ama Karşısına amiral dengi bir çıkınca da geri vites yapmadı.Kuma ile de çarpıştı bu adam korktu belki çekindi ama geri yapmadı.
Yav karşisina ne zaman Kizaru geldi Kid'in? Luffyler de çarpişti Kuma ile ama amiral gelince yapacaklari bir şey yoktu. Hiç biri haki bilmiyordu cünkü adam geldi tekledi resmen novalari.
Bu arada Kid PX ile savaşmişti Kuma ile değil :D

Jinbei'nin bu şekilde sakat kalmayı veya ölümü kabullenmesi çok saçma olur bence. Yani eğer taktiksel olarak geri çekildiyse doğrusunu yapmıştır. Çünkü bunun ne Jinbei'ye ne de Luffy'ye bir faydası olmaz. Aksine zararı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık