Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 834 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az çok aynı şeyleri söylüyoruz ama adam herşeyi göze almasına yada olacakları bilmesine rağmen neden sorar la o soruyu :D
Orasini da Jinbeye sor artik :D
Ama adam bile bile gidiyor yani kendisi için geri vites yaptiğina ihtimal dahi vermiyorum. Ya bir plan yada Bm başkalarina bir sey yapmakla tehtid etti.[BAA olabilir.] Bakalim görecez artik. :)

Beden büyültme ve Ceaser ilişkisi. Luffy'nin normal boyutlardan da küçük fiziğe sahip olduğunu biliyoruz. Kaido ile olacak vsden önce alacağı power up budur belki. Bedeni büyültülür bu sayede g3'e de fazla gerek duymaz. Hm ucuk ama olma ihtimali de var.

Beden büyültme ve Ceaser ilişkisi. Luffy'nin normal boyutlardan da küçük fiziğe sahip olduğunu biliyoruz. Kaido ile olacak vsden önce alacağı power up budur belki. Bedeni büyültülür bu sayede g3'e de fazla gerek duymaz. Hm ucuk ama olma ihtimali de var.
Luffy gerçekten 8 metre olacak diyorsun öyleyse. Aslında o sözün belki altı doldurulabilir. Kaido en azından Kid'in üç katıydı. Ceaser imkansız dese de kim bilir belki yapabilir hem bir nebze aşama kaydetmişti. Olur mu olur ama olursa da geçici olur ve geçici bir güçle Kaido'yu yeneceğini sanmam, belki bu ada için kullanabilir ama.

Jinbei kafasını çalıştırmış aferin. En doğrusunu yapmış. Onun dışında boş bir bölüm daha geliyor. Biz bir şeyler ilerlesin derken iyice dallanıp budaklanıyor her şey :artiz:

Yav sen onu diyonda bu adam korksa veya çekinse zaten BM'nin karşisina ğecip herseyi söylemez adam ne olursa olsun hazir gelmiş oraya belli.
Ya başkasina bir zarar vermek istedi BM o yüzden vazgeçti yada farkli bir sey var. Yani sadece kendisinin kaybedeceği için bir seyden geri dönmez. Veya yalan haber yapip Jinbe'yi lekeliyorlar göründüğü gibi zaten dalga geçmeye başlamişlar.
Bu arada geri yapmayan Kid'i de gördük :D
Luffy ezigi gibi kaçın bunları yenemeyiz demedi çıktı adamlik dersi verdi novalara
Jimbe ordaki hatuna soruyor zaten çok kızar mi diye rulet olayından haberdar olduğunu düşünmüyorum şahsen

Luffy ezigi gibi kaçın bunları yenemeyiz demedi çıktı adamlik dersi verdi novalara
Jimbe ordaki hatuna soruyor zaten çok kızar mi diye rulet olayından haberdar olduğunu düşünmüyorum şahsen
Yav orada Kid de kaçmak istiyordu. Shabondy de amirali bekleyeceğimizi düşünmüyorsunuz sanirim felan diyordu. Yani oraya göre değerlendirirsen herkes kaçiyordu. Doğru olan da oydu zaten yoksa Hawkinsi gördün şans eseri kurtuldu :)
Kizaru tek atiyordu hepsine :S

Ruletten haberi yoktur ama BM'nin kişiliğini az cok biliyordur heralde yani bence öylesine sormus gibi. Ben ayrilacam diyecek. Bm de " Tabi istediğini yapabilirsin Jinbecim" diyecek hali yoktu. Jinbe de bunu biliyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık