Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 834 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jinbei görmüş geçirmiş adam rulette olacakları biliyordur.Eninde sonnda luffy gelecek bmyi indirecek o zamana kadar bekleyeyim diye düşünmüştür.

Zoro hedefine diz çöktüğünde Luffy'ye dönebilecekti. Mihawk sonsuza kadar yanımda kalacaksın dese hayır derdi. Jinbe ise Big Mom'ın himayesinde kalmayı kabul ediyor. Bu işte başka bir şey var. Mantıklı düşünmekten başka.
Jinbe'nin de dönebilmesi için önce sağ olması gerekiyor :D Bir yol bulunur sonra demiştir. Bu yol da Mom'in düşmesi olacak. Diğer sebepler kenara dursun salt Jinbe yeterli bir sebep. Rulete girip en iyi ihtimal 10 sene ile yirtsa Luffy bunu önemsiz sayip gecistirmez. Girmese Mom dusmeli ki rulet isi olmasın.

Ozet: Mom düşecek.

Jinbe'nin de dönebilmesi için önce sağ olması gerekiyor :D Bir yol bulunur sonra demiştir. Bu yol da Mom'in düşmesi olacak. Diğer sebepler kenara dursun salt Jinbe yeterli bir sebep. Rulete girip en iyi ihtimal 10 sene ile yirtsa Luffy bunu önemsiz sayip gecistirmez. Girmese Mom dusmeli ki rulet isi olmasın.

Ozet: Mom düşecek.
Her şeye Mom düşecek. :/

Jinbe zaten öldürüleceğim diye biliyordu ayrılması halinde. Gidip de vazgeçmesinin arkasında bir sebep olmalı.

Her şeye Mom düşecek. :/

Jinbe zaten öldürüleceğim diye biliyordu ayrılması halinde. Gidip de vazgeçmesinin arkasında bir sebep olmalı.
İlk defa sana katılıyorum. Jimbei mom'a bunu ayrılacağını söylerken ne olacağını biliyordu. Şimdi vazgeçmesi garip.

Nerede geçiyor bildiği? Sayfa at hele.
Altaki sayfada Jinbe soruyor BM'nin kızına. Ayrılırsam Ana ne yapar diye. O da bunu isteyen hiç bir ruh yarını göremedi diyor. Bu 830'dan bir sahne ve bu olduktan birkaç saat sonra Jinbe ayrılacağım demek için Big Mom'ın yanında bitiyor. Ben bunu bu 830 çıktığında da söyledim hala daha bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum bu işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık