Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 834: Hayalim

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    118
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle tabi. Genel olarak Elbaf onların memleketi olduğu için böyle bir varsayımda bulundum. Bu dediğimi destekleyen en büyük kanıt ise henüz Cake İsland'da dev görememiz.
Ayartan ormandaki gömülü okama dev işte :) Bir de totland bölümünün başında şehri gösterdiği kısımda bir kadın var dev heralde yine.

Oda'nın çizimleri kesinlikle mükemmel özellikle karakterlerin mutlu olduğu anları mükemmel çiziyor. Big mom'ın hayal kurduğu an ve Ceasar'ın kızları düşündüğü anı hatta bebek Bege'yi bile gerçekten çok iyi çizmiş.

yonkolar dünya üzerindeki en güclü 4 korsanlar. o kadar güclüler ki, gorosei iki tanesi oturup konusacak diye ılık ılık altına bırakıyor. yeni dünyada barınmak için, ya yonkoya tabi olucaksın, yada güc birligi yapıcaksın. ee sonra bakıyoruz... wano gibi ülkeye wg karısamıyor ama, shogunları anladıgımız kadarıyla kaidouya hizmet ediyor. aokiji gibi adam, daha dünkü yeni yetme yonkoya hizmet ediyor, kimse yadırgamıyor... çünkü yonkoya hizmet ediyor, dogal yani diyorlar. germa 66 olusumu, linline peskes modunda, shanks, marco gibi adama gel tayfama katıl diyor, görse yine katıl der :D

yani sonuca gelicem; gördük ki deprem meyvesi olagan üstü bir güc. hadi teach, wb gibi bir douriki canavarı olmasada, acıgı kapatan birde logia meyvesi var.

ee bakıyoruz kaidouya, mangaka unvanı vermiş, kim ne konusursa konussun, bire birde kaido kazanır :D

shankse bakıyoruz, dünyanın en iyi kılıc ustası, bu adamı yıllar önce bile yenememiş, yenememiş yani bu bariz bence, üstüne bu adamda ki haki kimsede yok... wb, marco, jozu hepsi hakisiyle övüyorlar adamı...

gelelim ulasmak istedigim noktaya, yahu sizcede linlin biraz ezik gibi gelmiyormu. yani tamam, içgüdülerim 3 tip hakinin yanında, birde sugar gibi özel bir meyvesi var diyor... ama ne bileyim, keske böyle tasarlamasaymıs e.oda. korsan sonucta bunlar ve sanki linlin, ne bileyim sirk işleten biriymiş gibi geliyor. bakalım hikaye nereye gidecek, bölümede kötüyü bastım. o aptal ormandan cıkmadıkları sürece en fazla o kadar veriririm ;)

Bölüm ortalama olmuş ama Bege bu seriye fazla. Bir bölümde sevmediğim, çapsız bulduğum Bege'ye karşı büyük sempatim oluştu.

Bege sahneleri tam çizgi roman havasında. Beklentim arttı bu adama karşı. Tüm bölümleri böyle çizse seviye atlar manga.

Pekoms ise hala gücünü saklıyor:p Orman:( Ötekiler aynı ama Jinbe ne olmuş anlamadım. CC:sapkali: Şapka çıkarmaktan başka bir şey yapamam:D

korsan-0

onu bunu geçelimde herkes bir yonkou düşürmek niyetinde bunun için güçlerini birleştiriyorlar yetmediği yerde law'ın yaptığı gibi bizim salakları kulanıyorlar bege de aynısını planlıyor sanki.
herkes luffy'nin neleler yapacağının farkında.
tayfaya kimin geleceği çokta önemli değil saonunda luffy tüm supernovaları ardına alıp bb ile şavaşacak
nede olsa luffy bile
one piece evreninin en güçlü adamı olan kara sakala tek başına mücadele edemez.

Yoo. Oturarak Jinbei'nin iki katı bu kadın. Güzel güzel bi masada oturuyorlar işte. Göz göze gelmek için efor sarf etmiyorlar. Ne BM eğilip bakıyor ne de ailesi kafasını kaldırmıyor. Göz kaçırmak, yüz saklamak yok...
Bi kere BM hepsine üstten bakıyor. Ben anlamam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık